Dog.bg Форуми : Зак търси дом

Към съдържанието

 
 
 

БНК Немски дог

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Зак търси дом

#1 Потребителят е офлайн   maccarta Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 592
  • Регистрация: 29-October 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 05 September 2013 - 04:56 PM

Зак търси нов дом. На 3 години, енергичен, кастриран немски дог, BG CH, внесен от Финландия. Зак е от по-лекия, по подвижен тип на породата, главно развъждан в САЩ, Канада и отчасти във Финландия.

Имам сериозни финансови затруднения, и не мога да осигуря на Зак пълноценен и щастлив живот. До преди година е гледан в голям мой собствен апартамент, но ми се наложи да го пордам и да се изнеса под наем. В момента Зак седи сам по цял ден в малък апартамент, без знанието на хазяина, докато с майка ми сме на работа, тъжен и унил. Скоро ще ми се наложи да се изнеса и от там и не знам къде ще мога да отида с него. А той има нужда от внимание, разходки и място. Ако не се намери подходящ нов стопанин ще си остане при нас, разира се(някак), но се надявам да се намери някой, когото ще зарадва, и при когото ще се чувства по-щастлив.

Зак не е дворно куче, и се гледа вътре в къщи. Въпреки че до сега е гледан в апартамент, търся човек с къща, желание и време да го гледа и да се занимава с него. Желателно е да е имал/има друго куче. Зак се разбира с женски кучета но имаше поведенически проблеми и беше агресивен към мъжки кучета. После беше кастриран и проблемът не изчезна напълно но се посмекчи. С желание този проблем може да се изглади с ходене на кучешко училище. В семейсто ще се чувства най-добре, защото с познати хора е много търпелив и се радва на всякакво внимание. Към непознати на територията на дома и колата е подозрителен (лае по непознати мъже), навън - дружелюбен, а в къщи направо лигав. :)

Тел. ми е 0886442272

Старата тема на Зак


Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка
User's Signature

You live, you laugh, you love, you learn. You scream, you cry, you crash, you burn.

#2 Потребителят е офлайн   maccarta Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 592
  • Регистрация: 29-October 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 20 September 2013 - 05:48 PM

Моля, освен ако нямате кола и желание да пътувате често до София, да пишат само хора от и около София. Аз в момента съм без кола, а искам Зак да свикне постепенно с новите си стопани.
User's Signature

You live, you laugh, you love, you learn. You scream, you cry, you crash, you burn.

#3 Потребителят е офлайн   Kira Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 526
  • Регистрация: 25-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Great Dane
  • Skype:

Публикувано: 29 September 2013 - 04:54 PM

:ca_003: Публикувайте и във Фейсбук.

#4 Потребителят е офлайн   galimirg Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 14-October 13

Публикувано: 14 October 2013 - 09:59 AM

Здравей.

Много е красив ( и голям). С радост ще му осигуря подслон и любов. Любимата ми порода е. Ако все още се дава моля свържете се с мен на телефон 0895782424.

Поздрави,
Галимир Г

#5 Потребителят е офлайн   cancer01 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 18-August 08
  • Gender:Male

Публикувано: 03 January 2014 - 09:19 AM

Показване на мнениетоmaccarta, в 05 September 2013 - 05:56 PM, написа:

Зак търси нов дом. На 3 години, енергичен, кастриран немски дог, BG CH, внесен от Финландия. Зак е от по-лекия, по подвижен тип на породата, главно развъждан в САЩ, Канада и отчасти във Финландия.
После беше кастриран и проблемът не изчезна напълно но се посмекчи.
Тел. ми е 0886442272
Старата тема на Зак
Прикачен файл 168198_1833410277680_1712759_n.jpgПрикачен файл 386797_2639032657736_911706735_n.jpgПрикачен файл 227621_2064084124382_3406626_n.jpg

Ако не бяхте съсипали кучето, можеше да го взема! :ec_117:

#6 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 03 January 2014 - 03:25 PM

Добре,че са го кастрирали,така отпадат кандидати дето искт да го ползват като селски бик :eg_033:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#7 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 04 January 2014 - 09:03 PM

И аз на същото мнение.Като има такива кандидат усиновители като cancer01 ,подобре да е кастриран.Направо неговото мнение ме розби.Голям доброжелател,няма що.

#8 Потребителят е офлайн   cancer01 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 18-August 08
  • Gender:Male

Публикувано: 08 January 2014 - 09:04 PM

Показване на мнениетоira67, в 04 January 2014 - 10:03 PM, написа:

И аз на същото мнение.Като има такива кандидат усиновители като cancer01 ,подобре да е кастриран.Направо неговото мнение ме розби.Голям доброжелател,няма що.

Явно много си запознат с Историята!
Я Разпитай тук таме, да ти дадат пояснения, преди много години след като Усинових най добрия дог - Стенли Френриш Фрайд - Тюрас - какви претенции имаше впоследствие за него. И това, при положение, че от наличните 56 наследника, 11 внука, Усиновителя му не видя НИЩО!
Но, видя НЕЩО друго, дето ти няма да проумееш! НИКОГА!
Още през 2000 г. казах, че Дог "произведен" в България НИКОГА повече няма да имам!
Та дори и наледник на гените на Тюрас!

#9 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 09 January 2014 - 08:00 AM

Първо не съм от мъжкий род ,второ говориш за кучета от комерсиална гледна точка.Като не ти трябва кастрирано куче ,няма какво да собаждаш.Ако не беше кастрирано ,щеше да се напъваш за него,но понеже няма файда от него,наричаш го сосъпан.Ти няма как да го обичаш,,нямаш такива способности.Май не правиш разлика от комерсия и любовта и просто голямо желание да имаш такова елитнокуче без възможност да го вкараш в розвъждане. А твоя предишня история с наследници не ме интересува.

#10 Потребителят е офлайн   cancer01 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 18-August 08
  • Gender:Male

Публикувано: 09 January 2014 - 07:22 PM

Определено коментарът Ви, е на една Голяма Бяла Птица. Мен пък мненията на една Патка не ме интересуват.

#11 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 09 January 2014 - 09:48 PM

:wc_055::rc_036:

#12 Потребителят е офлайн   maccarta Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 592
  • Регистрация: 29-October 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 11 April 2014 - 01:37 PM

Все още търся нов стопанин за Зак. Не желая да бъда критукувана за решенията които съм взела, ако имате интерес, обадете ми се. 0878824981
User's Signature

You live, you laugh, you love, you learn. You scream, you cry, you crash, you burn.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни