Dog.bg Форуми : Проблем с оринирането

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Проблем с оринирането

#1 Потребителят е офлайн   Deyan-Samoyed Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 31-August 13

Публикувано: 06 September 2013 - 07:53 PM

Здравейте,моето самоедче е на 56 дни и откакто е при мен е енергична,весела,играе си .Тази сутрин забелязах,че ходи по малка нужда много на често,което не ми се струва нормално.Няма някаква промяна в поведението ѝ освен това,че прикляква през 2,3 минути и пишка по малко..общо взето не пиша само когато спи..Моля да ми пишете,ако сте преживели нещо подобно с вашия любимец..мислех да я заведа на ветеринар,но тъй като няма температура и не е омърлушена реших да поизчакам,ако не се оправи до понеделник ще се наложи да я види чичо доктор.

#2 Потребителят е офлайн   nadety90 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 550
  • Регистрация: 19-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 29 October 2013 - 11:35 AM

Малката е наистина много малка и е нормално да пишка ..
Има кучета които пият страшно много вода .. като, че ли не могат да преценят нужното количество. Ограничете водата. Примерно като сте си по цял ден вкъщи. Сложете водичка след хапването сутрин, да се напие, след това я махни. Изведете я навън да пишка :). След това не и давайте вода до обедното хапване. Ако много играе например преди обедното хапване пак може мъничко да и се даде, за да се види от това ли пишка повече :) и така целия ден. Въпреки, че на пакетите гранула пише НОН СТОП вода :)
User's Signature

www.luckydogs.alle.bg

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни