Dog.bg Форуми : Помощ за едно хъски

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Помощ за едно хъски

#1 Потребителят е офлайн   Rasta Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1755
  • Регистрация: 05-March 07
  • Gender:Female

Публикувано: 09 September 2013 - 11:44 AM

Кучето го видях вчера. Вързано за една порта, но не в двора, а отпред- на улицата... Поинтересувах се и се оказа, че там си го гледали, циганско куче е. Кучето е мн слабо, синджира му е толкова къс, че не съм сигурна когато ляга дали може да си свали главата до земята... Кафяво хъски с 2 сини очи, не знам пол, не знам възраст, нямам снимки и нямам никаква възможност да му помогна. Дори не съм сигурна колко смисъл има, че пускам тема... Просто това е начин да му дам шанс, ако някой от вас има желание и възможност да помогне, ще съдействам за взимането на кучето от там... То не е в София, но не е и твърде далече... Друг проблем ми е, че съм и без кола. Та ще е чудесно ако се намери приемен или постоянен дом за това животинче и евентуално кола, за да го вземем...

0889 89 98 13 - Ани
User's Signature

И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

#2 Потребителят е офлайн   ursa1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 04-September 13
  • Gender:Female

Публикувано: 09 September 2013 - 03:24 PM

Има приют за кучета до софия .В Богров се намира.

#3 Потребителят е офлайн   ATANASOVA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 276
  • Регистрация: 21-October 09
  • Gender:Female
  • Location:пловдив

Публикувано: 09 September 2013 - 04:20 PM

Показване на мнениетоRasta, в 09 September 2013 - 11:44 AM, написа:

Кучето го видях вчера. Вързано за една порта, но не в двора, а отпред- на улицата... Поинтересувах се и се оказа, че там си го гледали, циганско куче е. Кучето е мн слабо, синджира му е толкова къс, че не съм сигурна когато ляга дали може да си свали главата до земята... Кафяво хъски с 2 сини очи, не знам пол, не знам възраст, нямам снимки и нямам никаква възможност да му помогна. Дори не съм сигурна колко смисъл има, че пускам тема... Просто това е начин да му дам шанс, ако някой от вас има желание и възможност да помогне, ще съдействам за взимането на кучето от там... То не е в София, но не е и твърде далече... Друг проблем ми е, че съм и без кола. Та ще е чудесно ако се намери приемен или постоянен дом за това животинче и евентуално кола, за да го вземем...

0889 89 98 13 - Ани


направете снимки,може да е крадено куче и някой да си го търси..
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни