Dog.bg Форуми : Избягало куче със стопани в Сеславци

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Избягало куче със стопани в Сеславци

#21 Потребителят е офлайн   danai333 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 29
  • Регистрация: 27-January 12

Публикувано: 19 September 2013 - 09:30 AM

Показване на мнениетоgrima, в 18 September 2013 - 09:19 PM, написа:

Показване на мнениетоdanai333, в 18 September 2013 - 05:53 PM, написа:

Грима,вие като спасявате куче така ли се грижите за него?


danai333, не знам какъв Ви е точно проблема с мен, че ме питате как се грижа за кучетата, които спасявам. Но ако настоявате и имате някакъв интерес от особен вид, мога да Ви поканя у дома и да видите как се грижа за животните си - 2 кучета и 5 котки, които с изключение на една котка, всичките до едно са спасени от улицата.
И все пак да не забравяме, че не става въпрос за мен, нали?

Да се върнем пак на кучето, което някак си много странно изчезва, пардон бива осиновено, точно след като жената пише, че го е познала и ще иде да си го вземе и търси съдействие.
Естествено сега всички ще скочат да ми обясняват, че то ще бъде осиновено в чужбина и ще бъде много по-щастливо, отколкото е било тук и така нататък... Хм, струва ми се, че това вече ги имаше наскоро...


Грима,съжелявам че сте разбрали въпроса ми погрешно.
Понеже съм виждала много пъти във форума че помагате и съм сигурна че вашите животни са щастливи и обгрижвани наистина,просто исках да подчертая разликата.
Исках да ви се извиня и на Л.С но явно пощата ви е пълна

А на госпожицата искам да кажа че така както се е грижила за своето куче аз се грижа за 2 бездомни-храня,обезпаразитявам и кастрирам(тя даже това не е направила),каква е разликата?
Да аз бездомните не ги водя на разходка,ама и нейното като гледам само се разхожда като успее да се откопчи от синджира.
Иначе признавам големи приказки по форума,голямо търсене пада,ако беше отделила толкова време за кучето едва ли щеше да се стигне до тук!

#22 Потребителят е офлайн   Kateto_13 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 55
  • Регистрация: 14-August 12

Публикувано: 19 September 2013 - 10:53 AM

Показване на мнениетоdikari, в 19 September 2013 - 08:55 AM, написа:

Омръзна ми този латиносериал. Да бяхте си потърсили кучето по приютите, а не да разчитате на случайни снимки по форумите. Да бяхте хукнали натам, да бяхте счупили телефони от звънене. Да бяхте му сложили идентификация. Кучето е живо само по случайност.14 дни след като животно не бъде потърсено, всеки може да го осинови и точка.

А на мен ми омръзна от недомислени оправдания за присвояване на чуждо куче, в случая моето. Пуснали сме обяви, ако коректността не беше чужда дума за вас щяхте да ги потърсите из нета. Кучето е с каишка, на нея имаше номер с химикал, който се изтриваше и ние периодично го пишехме на ново. Кучето е живо благодарение на нас, а вие сте едни крадливи лицемери, които са за затвор. Ако не ми се върне казах, че ще вдигна шум и всички кучкари ще разберат какви далавери въртите на гърба на кучета, част от които очевидно крадени.

#23 Потребителят е офлайн   Kateto_13 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 55
  • Регистрация: 14-August 12

Публикувано: 19 September 2013 - 10:54 AM

Върнете ни кучето! Бренди не е ваш!

#24 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 19 September 2013 - 11:01 AM

Отделих мненията в отделна тема.
Но някак не можах да я кръстя "домашно куче"...
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#25 Потребителят е офлайн   Kateto_13 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 55
  • Регистрация: 14-August 12

Публикувано: 19 September 2013 - 11:23 AM

Показване на мнениетоbushkata, в 19 September 2013 - 11:01 AM, написа:

Отделих мненията в отделна тема.
Но някак не можах да я кръстя "домашно куче"...

Защо ги отделихте!? Страх ви е от истината как се присвояват чужди кучета ли!? Да считам ли, че и вие сте от съучастниците? Кучето е мое и е дворно, то е наше и очевидно умишлено се укрива от истинските си стопани.

#26 Потребителят е офлайн   Kateto_13 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 55
  • Регистрация: 14-August 12

Публикувано: 19 September 2013 - 11:25 AM

Показване на мнениетоbushkata, в 19 September 2013 - 11:01 AM, написа:

Отделих мненията в отделна тема.
Но някак не можах да я кръстя "домашно куче"...


Кръстете я неправомерно присвоено куче, собственик - Екатерина Йоцова. Що и вие не си кажете имената да ви видят хората кои сте!

#27 Потребителят е офлайн   danai333 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 29
  • Регистрация: 27-January 12

Публикувано: 19 September 2013 - 11:25 AM

Показване на мнениетоbushkata, в 19 September 2013 - 11:01 AM, написа:

Отделих мненията в отделна тема.
Но някак не можах да я кръстя "домашно куче"...

:ba_025:

Катето,престанете с глупостите че станахте за смях,кучето никой не го е крал,по вашите думи-цитирам

Цитат

Кучето е в неизвестност от 24.07.2013
.-избягало е за кой ли път,попаднало е в Сеславци и е законно осиновено!
Друг е въпроса че и да искате не можете да докажете че кучето е ваше,няма чип,няма паспорт ...какви кражби,какви заплахи,кой ще ви се върже на акъла???

#28 Потребителят е офлайн   Kateto_13 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 55
  • Регистрация: 14-August 12

Публикувано: 19 September 2013 - 11:27 AM

Показване на мнениетоdanai333, в 19 September 2013 - 11:25 AM, написа:

Показване на мнениетоbushkata, в 19 September 2013 - 11:01 AM, написа:

Отделих мненията в отделна тема.
Но някак не можах да я кръстя "домашно куче"...

:ba_025:

Катето,престанете с глупостите че станахте за смях,кучето никой не го е крал,по вашите думи-цитирам Кучето е в неизвестност от 24.07.2013.-избягало е за кой ли път,попаднало е в Сеславци и е законно осиновено!
Друг е въпроса че и да искате не можете да докажете че кучето е ваше,няма чип,няма паспорт ...какви кражби,какви заплахи,кой ще ви се върже на акъла???


Оправдания да го присвоите и да го продадете Бог знае на кого. Вие сте едни алчни измамници, които се занимават с трафик на кучета. Щом така нагло си го присвоявате ще се погрижа всички да разберат що за стока сте!

#29 Потребителят е офлайн   danai333 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 29
  • Регистрация: 27-January 12

Публикувано: 19 September 2013 - 11:37 AM

[quote name='Kateto_13' date='19 September 2013 - 11:27 AM'
Оправдания да го присвоите и да го продадете Бог знае на кого. Вие сте едни алчни измамници, които се занимават с трафик на кучета. Щом така нагло си го присвоявате ще се погрижа всички да разберат що за стока сте!
[/quote]

Аз спирам да пиша тук,явно момичето не е за смях ами за психатър :re_037:

Моля, не цитирайте големи постове.
мод


#30 Потребителят е офлайн   Didetyyy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 84
  • Регистрация: 12-February 13
  • Gender:Female

Публикувано: 19 September 2013 - 11:56 AM

Показване на мнениетоKateto_13, в 18 September 2013 - 06:59 PM, написа:

Показване на мнениетоaldald, в 18 September 2013 - 06:24 PM, написа:

Показване на мнениетоKateto_13, в 18 September 2013 - 12:00 PM, написа:

Ходих до Сеславци, казаха ми че е осиновен в понеделник. Нямам намерение да правя сцени или нещо такова. Просто бих желала да знам какво става с нашия Бренди. Добре ли е? Какво става с него? Все пак в продължение на година сме го лекували, хранили, обезпаразитявали и сме му били предоставяли подслон. Притесняваме се за него. Моля ви, дайте ми някаква информация. Благодаря.

Ако е кученцето черно с кафяви мустачки и брадичка - осиновено е във вторник. Моя позната е била там и е видяла много мила дама да го взима.
Каза ми, защото имам слабост към брадатковците и много го харесах, когато ходихме с нея в неделя.
Надявам се инфото ми да е радостно.
Прикачам снимка на Норт от предните й постове(надявам се, че е забранено) - кученцето на заден план.



Аз разбрах чрез фейсбук, че кучето е изведено от приюта от някоя си Соня Митрева (вероятно). Негова снимка беше постната във фейсбук страница изцяло на немски, където аз коментирах на английски и помолих за информация за кучето - къде е, как е, какво става с него, обясних че го имаме от година, че е изгубен края на юли месец и тя отдолу писа да й пиша на лични съобщения. Така и направих, но отговор не получих. Днес пак й писах, даже покана за приятелство й бях изпратила, но ответна реакция никаква. И тук същата работа. А разни хора четат, макар и да не си влизат в профилите и си мислят, че аз не забелязвам. Е, аз забелязвам това. Явно се крият, а защо ли ако подбудите им са наистина добри. Разпространих снимката на моето куче от въпросната страница: https://www.facebook...273138612756512 После след като разни хора започнаха да коментират снимката и да изразяват мнение достъпът до снимката беше отказан. Излиза, че кучето ми е присвоено без право на обжалване и без дори възможност да обсъдим ситуацията човешки, просто за да съм спокойна, че ще бъде обгрижван, поддържан във форма и т.н. Първият път когато Бренди попадна в ръцете на непознати, те се оказаха ловци и виждайки обявата ми постъпиха съвестно и коректно, свързаха се с мен и ми го върнаха, а вторият път когато е попаднал в ръцете на непознати, те не са се поинтересували дали пък случайно не е изгубен, при положение че е бил с каишка, както винаги. Изхвърлените кучета обикновено са без такава. Нещо повече, тези хора упорито се крият и дори отказват да дадат на истинските собственици информация за собственото им куче. От етична гледна точка очевидно "добрите" не са толкова добри за колкто ги мислех, макар да твърдят че обичат животните, а "лошите", които убиват животни по време на лов, ще излязат по-читави като хора и далеч по-съвестни. Явно на г-жа Митрева и компания изобщо не им пука, че за това куче някой страда и се трвожи, те явно преследват някави свои си интереси и за нищо на света няма да допуснат някой да им застане на пътя. Жалко за кучето, уникално беше, а сега едва ли му остава много, защото едно куче на неговата възраст не се ли поддържа във форма то се разболява, а той не е и млад. Просто е свеж, защото му осигурявахме много тичане, обилно хранене и чист въздух. Неща, които едва ли ще има отново.


Не искам да взимам страна, но някои факти не просто говорят, ами крещят. Как пък така никой не се е ''сетил'' да звънне на номера, който е бил на каишката? Дори и да не е чипирано и регистрирано кучето, както не са и по-голямата част от кучетата в България, за съжаление. И понеже родителите ми гледат бивше ловно куче, намерено почти умряло от глад, знам колко е трудно да се превъзпита като нормален домашен любимец. Та то дори и в характеристиката на някои ловни породи пише, че буквално спират да чуват надушат ли следа.

#31 Потребителят е офлайн   Kateto_13 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 55
  • Регистрация: 14-August 12

Публикувано: 19 September 2013 - 01:19 PM

Как Соня Митрева и компания присвоиха моето куче с любезното съдействие от страна на приют Сеславци. https://www.facebook...51435198&type=1

#32 Потребителят е офлайн   Kateto_13 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 55
  • Регистрация: 14-August 12

Публикувано: 19 September 2013 - 02:18 PM

Номерът най-вероятно е бил изтрит, но самият факт, че Бренди е бил с каишка говори, че не е изхвърлен, а изгубен. Коректните и съвестни хора когато попаднат на изгубено куче му търсят стопаните, а не бързат да си го присвояват. Няма никава основателна причина кучето да не ни бъде върнато - при нас не е бил малтретиран, а добре гледан. В добро психическо и физическо състояние. Въртят някакви далавери с тези кучета, за пари е всичко явно и затова отказват да ни го върнат. Чух, че не бил първият случай. преди 2 месеца по същия начин от сеславци прибрали хъски и после то набързо било изпратено в Германия. Бренди просто е бил изгубен, а не изхвърлен!


[/quote]

Не искам да взимам страна, но някои факти не просто говорят, ами крещят. Как пък така никой не се е ''сетил'' да звънне на номера, който е бил на каишката? Дори и да не е чипирано и регистрирано кучето, както не са и по-голямата част от кучетата в България, за съжаление. И понеже родителите ми гледат бивше ловно куче, намерено почти умряло от глад, знам колко е трудно да се превъзпита като нормален домашен любимец. Та то дори и в характеристиката на някои ловни породи пише, че буквално спират да чуват надушат ли следа.
[/quote]

#33 Потребителят е офлайн   Attera Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 225
  • Регистрация: 21-May 12
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 19 September 2013 - 02:29 PM

Добре. Започвам малко от далече, но се опитвам да си разясня ситуацията. Доколкото помня, миналата година намерихте това куче някъде и му търсехте стопани. После беше изчезнало по едно време, някъде по Витоша, докато Вие не сте били наоколо. После се появи. Мисля, че случая не беше еднократен, но може и да бъркам. През цялото това време, над година, не го чипирахте, не го осиновихте като лично ваше в дома си и т.н.
2 месеца не сте го потърсили в Сеславци.

Не сте единствения човек, отглеждащ ловни кучета, не ме убеждавайте, че е нормално да се губят нон-стоп. Не е. Кварталното ни куче също има кожена каишка на врата си, медальон от поставена ваксина и каишка против паразити. Това не значи, че е лично мое и ако го приберат в приюта, ще са в правото си. Не мога да докажа собственост. Както и това не е било лично Ваше. Какво значи "Може номерът на каишката да се е изтрил"? Или има номер, или няма. Или ако сте виждали скоро кучето, щяхте да знаете до каква степен е изтрит.

Никой не е длъжен да врачува дали поредното скитащо се куче е изгубено, натирено или просто бездомно с каишка. Има си срок, не се ли потърси - дава се за осиновяване. Това е. Останалото се казва "Отговорност на стопанина". Не виждам такава при Вас.

Поредните хора, които го намират, му осигуряват нов дом (истински, от който може би няма да го губят през месец по горите). Къде точно е проблемът?

Не познавам хората, които обвинявате в кражба, но като изчетох коментарите... ако кучето Ви беше попаднало при мен в така създалата се ситуация и имах съвестни кандидати за него - аз също нямаше да Ви го върна...

Като цяло не разбрах първо, как точно определяте кучето като "ВАШЕ" и второ - как разбрахте кой го е взел, след като Nort-2005 отрича да е "замесена"?
User's Signature

When the ignorant punish the innocent... it`s called BSL!

#34 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 19 September 2013 - 02:49 PM

Катето, виждала съм Бренди на живо, също и теб. Преди 2 години на обсерваторията на Витоша заедно с още едно ловно куче, което не изглеждаше добре. Сега виждам във Фейсбук, че другото е починало от гана. Та, Бренди го видях случайно и то само защото той беше вързан, беше се оплел и беше се сурнал със все синджир надолу по склона. Чух че се скимти и тръгнахме да го търсим когато намерихме и двете кучета и ви повикахме. Не знам дали си спомняте, тогава се видяхме и запознахме.
Напълно разбирам емоциите ви и обичта ви към това куче, но доколкото разбирам вие не може да му осигурите дом, а само синджир, нали така? Защо не може да приемете, че мястото, на което е попаднал сега може би ще е по-добро от това, което вие му предлагате? Зимите на Витоша не са никак приятни, а храната не е най-важното. Той явно не понася да е вързан и ако същото нещо, каквото ние видяхме преди 2 години се случи отново, но този път вас ви няма там да го освободите...дали ще ви хареса?
Мислете за доброто на кучето - това е най-важното и още повече, че явно се е намерил човек, който би му осигурил подслон, може би и истински дом.
User's Signature

Качена снимка

#35 Потребителят е офлайн   Kateto_13 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 55
  • Регистрация: 14-August 12

Публикувано: 19 September 2013 - 03:17 PM

Показване на мнениетоdeni_avr, в 19 September 2013 - 02:49 PM, написа:

Катето, виждала съм Бренди на живо, също и теб. Преди 2 години на обсерваторията на Витоша заедно с още едно ловно куче, което не изглеждаше добре. Сега виждам във Фейсбук, че другото е починало от гана. Та, Бренди го видях случайно и то само защото той беше вързан, беше се оплел и беше се сурнал със все синджир надолу по склона. Чух че се скимти и тръгнахме да го търсим когато намерихме и двете кучета и ви повикахме. Не знам дали си спомняте, тогава се видяхме и запознахме.
Напълно разбирам емоциите ви и обичта ви към това куче, но доколкото разбирам вие не може да му осигурите дом, а само синджир, нали така? Защо не може да приемете, че мястото, на което е попаднал сега може би ще е по-добро от това, което вие му предлагате? Зимите на Витоша не са никак приятни, а храната не е най-важното. Той явно не понася да е вързан и ако същото нещо, каквото ние видяхме преди 2 години се случи отново, но този път вас ви няма там да го освободите...дали ще ви хареса?
Мислете за доброто на кучето - това е най-важното и още повече, че явно се е намерил човек, който би му осигурил подслон, може би и истински дом.


Брени беше преместен много скоро след този случай и сложен на по-дълъг синджир - последно беше към 5-6 метра. Това не е домашно куче, а дворно, прибиран е вътре само зимата заради студа, заедно с другото куче, кето янам да ви кзвам кое е и къде е за да не готокраднат и него. бренди има нужда от много тичане, за да е здрав, ковто ние му осигурявахме. Какво като не сме иделани стопани това не е оправдание някой да си го присвоява, да не отговаря умишлено на съобщенията ми и да бърза да го измъкне от приюта преди аз да съм пристигнала на място. На мен ми пука за това куче, а на Митрева и сие им пука за парите, които ще спечелят на негов гръб. Има скорошен случай и за хъски, пак присвоено по сходен начин. Аз съм собственичката на кучето, а не някой друг и аз решавам кой да го гледа и как. Няма оправдателна причина за кражбата му. Щом толкова ви пука защо почти никой не се отзова да помогне на Джими, кучето с гана!? Защото беше мършав и невзрачен и от него пари не можеха да се изкарат. Ние го заведохме на ветеринар и платихме изследванията, ако го бяхме намерили по-рано щеше да има шанс да оживее, какъвто Бренди получи именно благодарение на нашите усилия. Трафикът с кучета е много изгоден бизнес както излиза.

#36 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 19 September 2013 - 03:22 PM

Идеални стопани, няма, разбира се. Има различни гледни точки за отглеждането на кучета, да. И когато във вашите се включва свободно пускане без надзор часове наред макар и в планината, не очаквайте друг развой на събитията.
И ви си отговори, че кучето не е осиновено от Митрева, защо продължавата с това?
За трафик на кучета да се говори е много смешно.
Успокойте се на първо време е моят личен съвет.
User's Signature

Качена снимка

#37 Потребителят е офлайн   Kate2009 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 138
  • Регистрация: 01-January 09
  • Gender:Female
  • Location:СОФИЯ

Публикувано: 19 September 2013 - 03:32 PM

Аз не разбирам кой е взел кучето от СЕСЛАВЦИ- някаква жена или Гопожа митрева, която обвинявате

#38 Потребителят е офлайн   Kateto_13 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 55
  • Регистрация: 14-August 12

Публикувано: 19 September 2013 - 03:47 PM

Показване на мнениетоdeni_avr, в 19 September 2013 - 03:22 PM, написа:

Идеални стопани, няма, разбира се. Има различни гледни точки за отглеждането на кучета, да. И когато във вашите се включва свободно пускане без надзор часове наред макар и в планината, не очаквайте друг развой на събитията.
И ви си отговори, че кучето не е осиновено от Митрева, защо продължавата с това?
За трафик на кучета да се говори е много смешно.
Успокойте се на първо време е моят личен съвет.


Негови снимки се появиха в страницата на немски, която се ръководи от Митрева. Т.е. тя ръководи нещата от дистанция, а кой неин човек точно е извел кучето се пази в тйна.

#39 Потребителят е офлайн   Angi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистрация: 06-April 11
  • Gender:Female

Публикувано: 19 September 2013 - 04:40 PM

Явно целият форум е превзет от Соня Митрева и компания,май зачестиха случаите в които ""безсъвестни стопани"' си търсят кучетата, а пък те незнайно как и къде се изпаряват,,,,мммм ..да,една птичка пролет не прави,НО КАТО СЕ УМНОЖАТ И СИ РОДЯТ ДЕТЕНЦА СЕ СЪЗДАВА ПОКОЛЕНИЕ...Времето на благодетелите на СЕСЛАВСКИЯ ПРИЮТ МАЙ ИЗТИЧА...време е да се заменят от други.А вие или сте малоумни или се правите на такива.Май да си търсиш кучето се явява нещо като синоним на безотговорен стопанин ,нещо вече взех да се обърквам ,какво ли е да си отговорен пък....ами да си пускаш кучето без каишка мили дами се изсква много повече смелост ,отколкото да си го държиш на поводче и да направиш 2 обиколки прибирайки се с чиста съвест ,че си положил велики грижи.Колкото до слагането на чипа и регистрацията е законно обосновано ,но пълно с противоречия,защото ако случайно не сте чували и с двеста чипа ,ако кучето е от Варна ,пък е намерено в Пловдив и да има чип ,,,,файда йок.Повечето кучета регистрирани и с чипове май взеха да изчезват от домовете на собствениците си....що ли пък....Айде стига сте нападали момичето,не ви е срам...всички мижитурки,дето сте взели по няколко кучета и ги държите в изоставени дворове и се мислите за велики спасителки ,давайки категоризация на понятието отговорен стопанин....Браво на Катето-13,ЧЕ ИМА СМЕЛОСТТА ДА СИ ТЪРСИ КУЧЕТО,МАЙ ДОСТА СТАНАХА ТЕЗИ КАТО НЕЯ ,дето им изчезват кучетата от Сеславци,а пък що ли като се обадим в приюта и искаме да осиновим куче,не ни го дават или ако е породисто ни искат по 300 лв...хм...странна работа..

Моля, внимавайте за речника си! Няма нужда и от крясъци.
мод

User's Signature

Аз съм най-хубавото кученце.

#40 Потребителят е офлайн   Didetyyy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 84
  • Регистрация: 12-February 13
  • Gender:Female

Публикувано: 19 September 2013 - 04:48 PM

Показване на мнениетоAngi, в 19 September 2013 - 04:40 PM, написа:

Явно целият форум е превзет от Соня Митрева и компания,май зачестиха случаите в които ""безсъвестни стопани"' си търсят кучетата, а пък те незнайно как и къде се изпаряват,,,,мммм ..да,една птичка пролет не прави,НО КАТО СЕ УМНОЖАТ И СИ РОДЯТ ДЕТЕНЦА СЕ СЪЗДАВА ПОКОЛЕНИЕ...Времето на благодетелите на СЕСЛАВСКИЯ ПРИЮТ МАЙ ИЗТИЧА...време е да се заменят от други.А вие или сте малоумни или се правите на такива.Май да си търсиш кучето се явява нещо като синоним на безотговорен стопанин ,нещо вече взех да се обърквам ,какво ли е да си отговорен пък....ами да си пускаш кучето без каишка мили дами се изсква много повече смелост ,отколкото да си го държиш на поводче и да направиш 2 обиколки прибирайки се с чиста съвест ,че си положил велики грижи.Колкото до слагането на чипа и регистрацията е законно обосновано ,но пълно с противоречия,защото ако случайно не сте чували и с двеста чипа ,ако кучето е от Варна ,пък е намерено в Пловдив и да има чип ,,,,файда йок.Повечето кучета регистрирани и с чипове май взеха да изчезват от домовете на собствениците си....що ли пък....Айде стига сте нападали момичето,не ви е срам...всички мижитурки,дето сте взели по няколко кучета и ги държите в изоставени дворове и се мислите за велики спасителки ,давайки категоризация на понятието отговорен стопанин....Браво на Катето-13,ЧЕ ИМА СМЕЛОСТТА ДА СИ ТЪРСИ КУЧЕТО,МАЙ ДОСТА СТАНАХА ТЕЗИ КАТО НЕЯ ,дето им изчезват кучетата от Сеславци,а пък що ли като се обадим в приюта и искаме да осиновим куче,не ни го дават или ако е породисто ни искат по 300 лв...хм...странна работа..


:rc_036: Абсолютно съм съгласна с вас!!! В опита си да обвиняват момичето в безотговорност ( с което, отчасти съм съгласна, защото аз лично няма да пусна кучето си да тича с часове, без да знам къде е, и най-малкото ще полудея от притеснение) на хората явно им се губят Фактите, че някой май злоупотребява в цялата тази история!

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни