Dog.bg Форуми : Избягало куче със стопани в Сеславци

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Избягало куче със стопани в Сеславци

#81 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 20 September 2013 - 10:55 PM

Показване на мнениетоAngi, в 20 September 2013 - 10:32 PM, написа:

Кате ,съветвам се изобщо да не си губиш времето и нервите с този форум,няма по-голяма простотия от това,тук мненията се рецензират,хората са се скрили под някакви фалшиви псевдоними и изповядват една и съща вяра,едни и същи персони пишат,мненията им се препостват,това са мажуретките на АНГЕЛА-СПАСИТЕЛ....г-жа Митрева,която е дала точни инструкции как да се отговаря и мотивира,просто се изключи и ги остави да се величаят,,,,форума не дава нищо интересно,поне в този раздел..

Катето напусна, по собствено желание.
Виждам, че и вие не намирате нищо полезно тук. Последвайте я - лесно е.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#82 Потребителят е офлайн   Angi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистрация: 06-April 11
  • Gender:Female

Публикувано: 22 September 2013 - 10:59 AM

:rc_036::rc_036::rc_036:
User's Signature

Аз съм най-хубавото кученце.

#83 Потребителят е офлайн   jaspermmm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 375
  • Регистрация: 05-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Шумен и насам-натам
  • Skype:

Публикувано: 22 September 2013 - 05:58 PM

Зачудих се просто, ако наистина не се знае кой точно е осиновил кучето, как сте сигурни, че животното ще е по-добре гледано от колкото е било???
User's Signature

Качена снимка

"Всеки ден по нас хвърлят камъни. Важното е какво градим с тях? Мостове или стени?"
Х.Дж.Браун

#84 Потребителят е офлайн   aldald Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 641
  • Регистрация: 05-August 11
  • Gender:Female

Публикувано: 22 September 2013 - 06:26 PM

Вчера аз също питах в Сеславци, но от там естествено не дават информация кой го е взел.Казват - осиновено. Мисля, че това е нормално - не може да вземеш кученце и после името и адреса ти да стане достояние на всеки любопитен.
Колкото до споменатата страница във фейсбук - там има много снимки на кучета, които все още са в приюта и чакат някой да ги хареса. Има и много породоподобни - изобщо съгражданите ни нямат много скрупули покрай натирването на домашните си любимци, когато им омръзнат. :eg_033:
А, че снимката на кучето от темата е махната от фейсбук, също не ме притеснява толкова - ако кучето е осиновено - няма как да продължават да му търсят дом в Германия.
Все се надявам, че малкия косматко си е намерил дом и топла прегръдка - наистина е чаровно куче.

#85 Потребителят е офлайн   Кристина Икона

  • Was it a dream...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 856
  • Регистрация: 27-May 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 September 2013 - 07:30 PM

Да, само дето въпросната дама не спира да спами къде страница намери из фейсбук и да вдига врява до небесата, че Соня Митрева УКРИВАЛА кучето, било ОТКРАДНАТО, Соня извършвала трафик на животни към лаборатории в Германия и какви ли още небивалици. :ud_009: А реално изобщо никъде не става ясно, че кучето е било взето от "лошата" Соня Митрева, която предполагам дори има договор с някоя немска лаборатория и кучето от буса директно се стоварва в лабораторията (или в немски приют, в който ще го убият - това пак по думите на Катето) :ab_041:
User's Signature

"И в края на нашия живот ние няма да бъдем съдени по това колко дипломи имаме,колко пари сме спечелили или колко големи неща сме направили. Ние ще бъдем съдени по това: „Бях гладен и ти ме нахрани. Бях гол и ти ме облече. Бях бездомен и ти ми даде подслон.” М.Тереза

#86 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 September 2013 - 08:10 PM

Показване на мнениетоjaspermmm, в 22 September 2013 - 05:58 PM, написа:

Зачудих се просто, ако наистина не се знае кой точно е осиновил кучето, как сте сигурни, че животното ще е по-добре гледано от колкото е било???


Не сме сигурни, Марти. Само се надяваме да е на по-добро място. Знаеш как е - гаранция Франция ...Човек някой път правейки добро, се оказва, че е направил голяма грешка. И ти и аз сме го изпитали и буцата от грешките ни още си стоят, въпреки изминалото време ... Знаеш за какво точно говоря. Само че за разлика от това пищящо момиче, си признаваме грешките , не се оправдаваме и не виним другите. Взимаме си поука, водени единствено от здравия разум, трезвата преценка и най-вече водени за добруването на животните. А при Катенцето, съдейки по хронологията на това куче как е живяло при нея и как го е обгрижвала, и в следствие на поредното му "изчезване" как милата тя разбира къде се намира "нейното" куче и случилите следващи събития, и слепеца ще разбере, че проблема й е единствено в накърненото й его. Ако си обърнала внимание по-назад тя сама казва, че "щели да го пращаТ в чужбина без нейното съгласие" и видиш ли това я наранило, щото не я били попиталиКачена снимка. И разбрала-недоразбрала реши, че щото попитала Соня за кучето и не получила отговор, а междувременно кучето е осиновено и айде .... пилето си направи сценарий и почна да цвъка малки и големи де що свари. И кво направи освен, че показа колко й е умствения багаж?! Да не мислиш, че й пука за кучето!? Пука й само, че не е станало нейното... Това е драмата й. Ако беше друго, щеше отдавна да е разбрала, че песа й е в Сеславци. За месец и нещо имаше ли желание да го намери, щеше отдавна да го е сторила и сега нямаше да се прави на жертва и откривателка на ... простотии.
Но не, по удобно е някой друг да е виновен за нейните грешки. Това й е "любовта" към песа!
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#87 Потребителят е офлайн   Attera Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 225
  • Регистрация: 21-May 12
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 September 2013 - 10:57 PM

Тва нейното е сякаш да хвърлиш 10лв на улицата, няколко месеца да не ги потърсиш, накрая някой да ги вземе и ти да ревнеш "ККРРААДЕЕЕЦЦ, обраха ме!!!" :md_064:
User's Signature

When the ignorant punish the innocent... it`s called BSL!

#88 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 26 September 2013 - 12:03 PM

https://www.facebook...658798750&type-

Ако някой желае да добави своята история,а тук в дог-а ги има в изобилие и много от тях са с Чуден край.

#89 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 26 September 2013 - 02:41 PM

Показване на мнениетоlillis, в 26 September 2013 - 12:03 PM, написа:

https://www.facebook...658798750&type-

Ако някой желае да добави своята история,а тук в дог-а ги има в изобилие и много от тях са с Чуден край.

Чудна страница! :zz_020: Пълна с обяви за продажби на кучета...
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#90 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 26 September 2013 - 03:27 PM

Аз също се потресох като прочетох това.Вече прекалиха.На много кучета Соня е помогнала,а се опитват да пишат срещу нея лъжи.Ако някой на който Соня е намерила дом за животинка в беда и желае,нека напише своята история в коментар за да престанат най-накрая с неоснователните си и гнусни нападки.Аз сложих темата на Марти.

#91 Потребителят е офлайн   beep Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 59
  • Регистрация: 30-October 11
  • Gender:Female

Публикувано: 29 September 2013 - 09:22 PM

Ще повърна! Честно!
Не знам кой печели от тази целенасочена кампания срещу Соня Митрева и така наречената "компания", но мога да кажа, че е много, ама много жалък!!!

Ходила съм в Сеславци. Ако кучето ми изчезне 'безследно', това ще е и първото място, където ще отида. И то не веднъж, а регулярно. А не във форуми и фейсбук и то не дни, а месеци...

Грозни сте и сте долни да нападате едни от малкото хора в София и България, които РЕАЛНО помагат на животните. Не на едно или две, а на мноооого, повярвайте ми!

И разбира се, че след законовия срок, кучето може да бъде осиновено. Кой да Ви чака? И колко?

Да не засягам темата за това, че сте видяли кучето на снимка от приюта и не сте направили НИЩИЧКО реално, освен бла-бла-бла във форума.

Рейсчето (не е задължително да се ходи с кола), с паспорта, в който има номера (дали?) на чипа и хооооп - "наааай-любимото" куче е пред вас. В Сеславци работят хора, щяха да Ви разберат, че не сте подали молба и не сте запознати с така наречената процедура, щяха да Ви изчакат. И щяхте да си видите "любимото" куче, нищо че е изчезнало преди някакви си 2 месеца и това Ви е първото посещение в Общинския приют, където какво - Общинското Екоравновесие прибират кучета от улиците, поляните, градинките, горичките...

Да продължавам ли с това, че всъщност жената, осиновила кучето не е нито Соня Митрева, нито Жана. А Вие изписахте тооолкова гнусотии...

Няма да продъжавам, обаче!

Засрамете се!

#92 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 October 2013 - 07:02 PM

Ей на това му се вика: Тъп и упорит :ab_041:

https://www.facebook...&type=1&theater
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#93 Потребителят е офлайн   borisova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 171
  • Регистрация: 02-November 07

Публикувано: 25 October 2013 - 07:18 PM

Не се сдържах,извинявам се.
Върха на сладоледа е , че......вадят чиповете със скалпел. И най-лошото е, че някой може да повярва, че е възможно това. Ей така хващат кучето и му режат чипа....умора нямат лудите, и най-вече сами си вярват на глупостите. Изваждането на чип е сложна хирургична операция, а не вярвам и да има вет., който да го прави.Теоретично може би,но на практика???
Радвам се, че кучето вече не е нейно.

#94 Потребителят е офлайн   katetol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 586
  • Регистрация: 06-October 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 October 2013 - 07:21 PM

Чл. 147. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) Който разгласи позорно обстоятелство за другиго или му припише престъпление, се наказва за клевета с глоба от три хиляди до седем хиляди лева и с обществено порицание.

Чл. 148. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) За обида:

1. нанесена публично;

2. разпространена чрез печатно произведение или по друг начин;

3. на длъжностно лице или на представител на обществеността при или по повод изпълнение на службата или функцията му и

4. от длъжностно лице или от представител на обществеността при или по повод изпълнение на службата или функцията му,

наказанието е глоба от три хиляди до десет хиляди лева и обществено порицание.





Аз мисля, че е време г-жа Митрева да изготви жалба ...



User's Signature

Качена снимка

  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни