Dog.bg Форуми : Нужда от вещи за благотворителен базар

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Нужда от вещи за благотворителен базар за 4-ти октомври, в София

#1 Потребителят е офлайн   gabipap Икона

  • Непоправим оптимист
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2128
  • Регистрация: 03-August 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Животни, природа, истински хора, MLM. Здравословен и природосъобразен начин на живот. Хубави книги, нови знания - всичко, което ме провокира да мисля.

Публикувано: 21 September 2013 - 03:06 PM

По повод 4-ти октомври, Световен ден за защита на животните, сдружение "На Ти с Природата" организира благотворителен базар в Дома на киното. Средствата от базара ще бъдат използвани за помощ за животни в беда, съгласно условията на кампания "Да намалим страданието". Събраните средства и тяхното изразходване ще бъдат отчитани на сайта на сдружението.

Имаме нужда от още вещи за базара! Работа вършат нови и запазени принадлежности за животни, сувенири, играчки, хубави книги, бижута и всякакви неща, с които можете да се разделите, но те ще бъдат от полза за други хора. Горещо приветстваме ръчно изработените красоти.

Можете да се свържете с нас чрез лично съобщение тук (чрез мен) или във Фейсбук и на електронната ни поща: office@iwns.org, за да уговорим предаването.
User's Signature

Ако всеки от нас прави добре и отдадено това, което е негова работа, ако осъзнаем, кои са истинските ни желания и не пожелаваме това, от което нямаме нужда, ако помагаме на беззащитните - светът ще е едно прекрасно място!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни