Dog.bg Форуми : Чарми!!!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Чарми!!!

#1 Потребителят е офлайн   mollovg Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 22-July 13
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Interests:Айкидо

Публикувано: 19 November 2013 - 10:20 PM

Здравейте всички,


Еми време е и аз да се похваля ето го моя хубосник:

Прикачена снимка


Казва се Чарми и прекарва почти цялото си време в игра, ядене или посветен на отделителната си система. Тича навън но с мен защото не го пускам тъй като го е много страх от други кучета и е доста а-социален. (ако някой знае как да го социализирам бих бил много благодарен да ми помогне.

:)
User's Signature

ГМ

#2 Потребителят е офлайн   Maggie! Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 11
  • Регистрация: 19-September 13

Публикувано: 21 November 2013 - 04:00 PM

Много е сладък Чарми! :) Доколокото знам, чихитата като цяло предпочитат да общуват основно с индивиди от своята порода или поне да са горе-долу с техните размери. Моята малка чихи също е много срамежлива, дори с хора - ако не ги познава се държи резервирано (не лае, но я е страх). След известно време свиква и започва да си играе. Като всичко друго и социализацията иска време. Най-добре ако си намерите приятелче на неговата възраст и размери общо-взето. Моята онзи ден намери една голяма плюшена играчка - куче и започна да я лае и да бяга. В момента, в който аз започнах да си играя с плюшката и да я галя се престраши и тя да дойде, но като цяло беше неуверена. На мястото, от където сте го взели имало ли е други кученца с него или е бил само кутре? Това също е от значение.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни