Dog.bg Форуми : Питбул/Българска овчарка съвет ?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Питбул/Българска овчарка съвет ?

#1 Потребителят е офлайн   Vman Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 21-November 13

Публикувано: 21 November 2013 - 09:08 AM

Здравейте !?! Определено съм нов тук и от вчера имам куче. ( Взех го за жена ми ,но определено аз трябва да бъда инициатор ). Подарими го близък приятел. Не разбрахме ,че единия му пит е бременна :Д Понеже е ниска и набита и въобще не и личеше. Незнаеме кой е бащата ... в двора са 3 кучета. 2 пита и 1 Българска овчарка. 1ния пит (мъжкия) Е бежав и по висок.. спортен ,с грациозна стойка. А 2рия пит (женската) е ниска ,набита с по-голям череп .. бе като танкче. И овчарката нали ... И трите са в близко съседство спрямо къщичките и с моя приятел стигнахме до извода ,че чуждо куче едвали се е решило да влиза в двора и решихме ,че Овчарката е бащата .. ( много ми е странно ). Та на въпроса ... някой има ли с какво да ме посъветва по какъвто и да е въпрос ?

На месец и половина е.Мъжко даже още няма име .. :) Днес ще ходя да видя как седят нещата с ваксините ( Прочетох по форумите тук ала бала ,просто ме интересуват цените ,понеже в момемнта съм малко ограничен) Ще му взема хубава суха храна ( стигнах до консенсос със себе си ,че това е най доброто решение за сега ) и ще му взема нещо гумено да си чеша зъбките. Мм друго ... почнах системата за хигиена и се получава доста бързо ( Пак по-прочетох тук там в този сайт и с повече внимание и следване на инструкцийте се получи )

Та ако има нещо ,някой да ме посъветва сега е момента .Отворен съм за всичко .Благодара предварително и се извинявам ако не е тук мястото на темата и прочие.

Sayonara

#2 Потребителят е офлайн   peternm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 24-January 09
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 21 November 2013 - 11:12 AM

:xg_131: :ef_097: :ed_142:

#3 Потребителят е офлайн   Vman Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 21-November 13

Публикувано: 21 November 2013 - 11:53 AM

Показване на мнениетоpeternm, в 21 November 2013 - 11:12 AM, написа:

:xg_131: :ef_097: :ed_142:


Съдба .... станало е без да се иска .Женската много хитра и силна и се е изхлузваше от веригата .И е станала работата без да знаеме .Разбрахме вече като се родиха .... :Д :Д :Д И реших да взема едно мъжкарче ( най нахъсаното )

#4 Потребителят е офлайн   koniarska Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2842
  • Регистрация: 25-July 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 21 November 2013 - 07:21 PM

оДлично :smile:
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

#5 Потребителят е офлайн   Vman Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 21-November 13

Публикувано: 22 November 2013 - 02:32 PM

ХахаххАхах :beer: Вчера разбрах от баща му на моя приятел ,че е пускал женската на друг питбул като нея .Демек породата ми е чиста и няма да се чудя какъв мелез ,ще израстне .Вече има име ... Спартак :ab_041: Малко глупаво ама става ,щото се чува хубаво .Днес отивам да му се бият ваксина .Съжалявам ,че се разписах тук и се извинявам на модераторите :Д Have a nice day !

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни