Dog.bg Форуми : Две 3-месечни котета в снега

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Две 3-месечни котета в снега

#1 Потребителят е офлайн   Sondra Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 10-October 12
  • Gender:Female

Публикувано: 27 November 2013 - 08:04 PM

Здравейте,

от два месеца две котета живеят на тераса на партера пред моя блок. Хората, които ги отглеждат там нямат планове и възможност да ги задържат. През тези два месеца, единственото, което можех и правех за тях, беше да ги нахраня и погаля.
Котетата са доверчиви, но не към всички хора минаващи покрай блока. От няколко седмици насам се отдалечават доста от терасата.
Вчера животът на едно от котетата се оказа в опасност, тъй като се оказа заключено в сервизно помещение ползвано като склад. Тази сутрин успяхме да го изкараме от там.
Това ме потдикна да напиша тема за тях и да помоля, ако някой може да предложи постояннен или поне временен дом на котетата, да ми пише.
Котетата са черно-бели, дългокосмести - майката на котетата е била породиста, но таткото не.
Засега нямам снимки на котетата - винаги се прибирам по тъмно, а сутрин явно си спят в кашончето, което са им оставили, и не ги виждам.

Моля ви, ако някой има възможност да приеме поне временно котетата, нека ми пише. Ще поема разходите им докато са в приемен дом.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни