Dog.bg Форуми : Смяна на храна!!!

Към съдържанието

 
 
 

БКК Китайски Шар-Пей


Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Смяна на храна!!!

#1 Потребителят е офлайн   svesevo Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 30-December 13
  • Gender:Male
  • Location:Cyprus Limassol

Публикувано: 07 January 2014 - 08:16 PM

Благодаря на всички отзовали се !Ние сме планирали отпуск за март(или април) в краен случай...та тогава,ще му направим "основен ремонт" :smile: форумът във фейсът съм го намерил,просто не знаех,че е точния :dog: ...а това за сълзенето открих,че нощно време не е така...само денем когато има слънце :rc_036: а тук слънце бог дал... между другото,имахме ново приключение...нали сме аматьори(родители) :tb_195: сто пъти съм го чел...и сто пъти са ми го казвали но нали съм си Бай Ганьо :flagbg: реших да се направя на разбирател :ba_025: и някак си реших да му сменя храната със друга(без да го правя в период от 5-7дни)...и така се осера Бари :zz_020: ,че направо нямам думи...то после не беше доктори,хапчета,инжекций...новата-стара храна..абе и като само си помислиш,че това тук(Кипър) е по-скъпо от човек да лекуваш :ud_009: ...но в конце-конца Барко се пооправи а аз си получих урока(след две безсънни нощи и малко по-лек джоб) :ea_103: ..та от моя скромен но поучителен пример казвам така:Ако дом.ви любимец е доволен от храната си и е видимо здрав и игрив то за бога не я сменяйте за нищо на света! :beer:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни