Dog.bg Форуми : Не се доверявайте на Централната Ветеринарна Клиника!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Не се доверявайте на Централната Ветеринарна Клиника! там работят неетични и некомпетентни хора

#21 Потребителят е офлайн   bunito Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 24-January 14

Публикувано: 25 January 2014 - 11:16 PM

До д-р Коджабашев.Гарван гарвану око не вади.Въобще не съм изненадан от реакцията.Нормално е да се защитавате.
Колкото до ценообразуването в Централна ветеринарна касапница- то е на око.Да не говорим за финасовия документ за плащане.Един касов бон с една дума -терапия.От всичко ,което се е изписало за работещите в тази клиника и от личните ми контакти,считам,че мога да поставя под съмнение професионализма на колегите Ви.
Дано не сте от лекарите,които препоръчват тази клиника на своите пациенти.

#22 Потребителят е офлайн   д-р Коджабашев Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 630
  • Регистрация: 19-April 06

Публикувано: 27 January 2014 - 12:26 PM

Цените не мога да коментирам. Не познавам всички колеги там, но от професионализма на някои се възхищавам. Изпращал съм мои клиенти за диагностични процедури или хирургични операсции които не мога да извършвам. Доволните са повече.
А за кученцето на bunito , така и не разбрахме каква е диагнозата и дали е била оспорена от други колеги.

#23 Потребителят е офлайн   arolins Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 30-September 13

Публикувано: 27 January 2014 - 06:44 PM

В никакъв случай не съм съгласна, че съм преекспонирала каквото и да е било.

Напротив - има много неща, които премълчавам и туширам.


Доверих се на Централната Ветеринарна Клиника за лечение на моето куче, което бе част от моето семейство и което всички обичахме, и останах излъгана - ето затова е това заглавие на темата.

Бунито е напълно прав/а - няма никаква яснота в оформянето на документацията - интересно защо??? - никакви договори за лечение няма, никакви разяснявания за лечението, само една кратичка касова бележка, и на тази бележка пише терапия. Не се поставят ясни диагнози, не се обяснява нищо, набутват ви в някакви мини клетки заедно с кучето ви - да, там няма кабинети! - и почват да ви манипулират с цел да ви ограбят. Питате и ви лъжат.
Разбира се, повечето хора обичат кучето си или котката си точно като нас със съпруга ми, и са лесна жертва.

Цените са свръх нереални, мисля, вече казах, че ние платихме над 3000 лв. за терапия. Това е, пише само терапия.

Примирихме се с всичко това и изтърпяхме всичко само и само с надеждата кучето ни да бъде излекувано, надежда , която ни бе давана от "лекарите" там.

Преди да отидеме в Централната Ветеринарна Клиника ние достатъчно добре си давахме сметка, че кучето ни е на 15 години и че шансовете ни може би са слаби. Но също така мисля, че кучето ми щеше да живее поне още година ако не бе оперирано, а само бе поддържано. Кучето ни беше в доста добро състояние преди операцията, болно, но все още много жизнено.

НО озовавайки се в Централната Ветеринарна клиника ни бе непрекъснато повтаряно от Мирослав Генов, че кучето ни ще се оправи от тумора, стига да бъде оперирано, че ще живее още две или три години, а когато то се влошаваше, пак ни се повтаряше, че това е временно, че ще се възстанови, когато спря да яде, ни казваха, че това било нормално. И ние наистина започнахме да вярваме в това. Може да ви се вижда глупаво, но когато някой ти повтаря, че любимото ти същество ще бъде излекувано, ако само направиш това и това ти почваш да му вярваш.И ние с мъжа ми повярвахме тичахме по три пъти на ден до клиниката, съвестно изпълнявахме всички предписания, давахме всички лекарства. Съпругът ми дори се научи да слага системи и слагахме сами системи на кучето ни с цел оводняване на организма.
Цялото това напрежение и последвалия трагичен и развой на събитията се отрази пагубно на нашето здраве. Съпругът ми е с подути лимфни възли и в момента е в Пирогов. Не знам лекарите от Централната Ветеринарна Клиника дали наистина разбират какво причиняват и на кучетата и на хората или въобще не им пука.

#24 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 27 January 2014 - 10:46 PM

Показване на мнениетоarolins, в 27 January 2014 - 04:44 PM, написа:

.......
Цялото това напрежение и последвалия трагичен и развой на събитията се отрази пагубно на нашето здраве. Съпругът ми е с подути лимфни възли и в момента е в Пирогов. Не знам лекарите от Централната Ветеринарна Клиника дали наистина разбират какво причиняват и на кучетата и на хората или въобще не им пука.


Опитвам се да погледна обективно на нещата въпреки че нашата любимка си отиде преди 38 дни. Бе на 12 годинки.
Ние дори не знаем какво точно се случи , а имаме само предположения.Ние дори не я видяхме болна, дори не успяхме да направим всичко защото тя си отиде малко след като я заведохме в спешното след и като припадна.Лекувахме я от едно, а тя си отиде от друго ...
Здравето ни е в състояние подобно на вашето. Всеки ден съм на лексотан. За първи път взимам подобни лекарства.
В нашия случай ЦВК няма нищо общо. Общото в случая е начина по който ни уверяваха че няма никакъв проблем и няма опасност за живота на кученцето ни.
Общото в случая е че го няма професионализма, и че живота на едно същество, там в тези сгради наричани болници, се измерва в приходите които може да донесе.
Болниците бавно но сигурно се превръщат в търговски обекти.Какво от това че някъде там имало специалист.
Той едва ли може да прояви качествата си ако се съобразява с "болничния" търговски устав. Няма да може дори и да иска.

Мнението ми за ЦВК се базира на мненията които съм чел и съм чувал.
Най фрапиращото е че са ви взели 3к лв с касов бон на който пише терапия. Това е недопустимо дори за търговско дружество.
Струва ми се че трябва да потърсите правата си.

Разбира се това е и начин да скрият от вас решенията и процедурите които са правени.
Няма кой да потвърди или отхвърли техни действия и грешки.Гарван на гарвана ...
Така им се позволява да грешат безнаказано на гърба на нашите любими същества. Това е бягство от отговорност и възможно най лошото което може да им се припише в случая.
Останалите животи които биха отнели от незнание или нехайство трябва да спрат. Те сами няма да спрат
Лошото е че криворазбраната етика и колегиалност трудно ще ви позволи да намерите подкрепа от друг лекар който да заяви че са некоректни.Тази криво разбрана колегиалност е пак в наш ущърб.
Те се защитават един друг - ние не. Липсва баланса и трябва да го възстановим по някакъв начин.
Не бива неспециалистите да се крият зад специалистите /в една обща клиника/ .Не бива заради една или няколко некоректни клиники да страдат всички.

Крайно време е нещата да започнат да се наричат с истинските им имена. Въпросът е кога !?
User's Signature

Качена снимка

#25 Потребителят е офлайн   arolins Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 30-September 13

Публикувано: 29 January 2014 - 12:23 AM

Highway, искам да ви благодаря - вие сте голяма подкрепа за нас в този момент.

Искам да ви изкажа и моите съболезнования за това, което се е случило с вас и вашето кученце.

Наистина не трябва да бъдат оставяни такива неща без последствия. Недопустимо е да има такива "лекари". Обмислям да си потърся правата.

Като ви чета и добивам смелост.

#26 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 29 January 2014 - 03:14 PM

Показване на мнениетоarolins, в 28 January 2014 - 10:23 PM, написа:

Highway, искам да ви благодаря - вие сте голяма подкрепа за нас в този момент.

Искам да ви изкажа и моите съболезнования за това, което се е случило с вас и вашето кученце.

Наистина не трябва да бъдат оставяни такива неща без последствия. Недопустимо е да има такива "лекари". Обмислям да си потърся правата.

Като ви чета и добивам смелост.


Здравейте arolins

Темата която сте пуснали е с 1097 прегледа до момента
Писалите по нея са единици.
Това ясно показва колко сме единни.
Типично наша черта поглеждайки в чуждата трагедия е подсъзнателният генно дефиниран отговор отговор "това не ме засяга"
Безхаберието е взело национален размер и далече не само в този форум и не само в грижата за животните.
Кое отличава нас от останалите
В нормално общество , с нормални хора тази тема щеше да се "взриви"
Щеше да има вече стотици мнения препоръки , въпроси. Специалистите щяха да ви поискат подробности и да дадат мнение.
В нормална държава с нормални хора цитираната клиника щеше да излезе с официално публично становище защото мога да се обзаложа че те четат това.
Щеше да подложи публично на дискусия заедно с другите си колеги тук вашия случай.
Но мълчи. Не търси контакт с вас и да се опитат дори да ви обяснят обосновано че вие грешите и те са прави.
Че вие вече трябва да сте акционер в тази клиника след сумата която сте им оставили.
Но очевидно тяхното "извинявай" или разясненията струват много повече от тези 3000 лв , цена която си е значителна дори в развитите държави.
Там вероятно има и кадърни лекари . Поне това чета. Но как свързват те техния професионализъм с техния конформизъм.
И ако там работят кадърни лекари защо още стоят там. Добро заплащане ?
Вероятно.
Предполагам че сумата която са взели от вас и други пациенти е ощастливила техните деца, подаръци за нова година , предизвикало е усмивки и щастие у тях.
И тук имаме трансформация на нещастие-пари-щастие на принципа че "парите нямат мирис" /Б.Райнов/
А кой индивид би се радвал/съгласен/ да генерира щастие от нещастие и да остане безучастен ?
Първите две неща които ми идват наум са погребалните агенции и конкретното отношение.

На първо време поискайте от тях фактура с ясно дефинирани услуги-цени с най малките подробности.
Това са длъжни да го направят дори според търговския закон.
Предполагам че ще се опитат да прикрият необоснованите , ненужните методи на лечение.
Все пак аз не съм специалист и бих помолил читателите на тази тема да се включат /тези които наистина им пука/ и да споделят мнението си и опита който имат. В интернет намирам един прецедент /решение/ където изхода е в полза на пациента , за немарливо/неадекватно/ отношение към самия пациент.

Поздрави
User's Signature

Качена снимка

#27 Потребителят е офлайн   arolins Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 30-September 13

Публикувано: 21 February 2014 - 03:07 PM

Не вярвам, че ще постигна нещо освен да ми скъсат нервите.
И без това го направиха.
Но сте прав - човекът е важен, докторът, този който е станал лекар по призвание.Мисля, че трябва да има и тема за добрите, истинките лекари. Както и тема за мошениците.


А в Централната Ветеринарна Клиника работят мошеници и печелбари.

А щом същество като Мирослав Генов продължава да работи там - значи печалбата е политиката на тази клиника - Печалба над всичко.

#28 Потребителят е офлайн   Angua13 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 19
  • Регистрация: 30-October 10

Публикувано: 21 February 2014 - 04:11 PM

Благодаря за темата! Много е важна за моето момче и за мен! Той има сериозни проблеми със сърцето и дисплазията, въпреки, че е купен от развъдник към клуба на породата. Смята се, че тези проблеми са наследствени.
Търсейки някакво решение, няколко пъти ни предлагат да поситим въпросната клиника. Там бил най-добрия кардолог в България. До сега не бях взела решение, но, след тази тема никаго няма да им поверя момчето си.
По стечение на обстоятелствата преди година попаднахме на ветеринарен кабинет "Джаф и Мъри", близо до Красно село. Безкрайно благодарна съм им. И аз и дъщеря ми. Поддържащата терапия на моето куче донесе резултат и днес даже ме попитаха във Фейсбук, как е още жив. Да, жив е благодарение на прекрасните лекарки там.
Май прозвуча като реклама, а не е.
Аз не съм лекар, не знаех какво му е на момчето, защо се задъхва и не може да качи 7 стълби. Защо като мине 50 метра и ляга на земята....
С тяхна помощ се справихме без пункции, без излишни лекарства и манипулации.
Елементарния съвет - не бива да качва килограми- и една поддържаща терапия му позволяват дори да тича по малко, а на мен да спя без да се будя от всяка промяна в дишането му!
Искеренно ви съчувствам за загубата! Дъщеря ми има куче на почти 14 години и на мен ми се свива сърцето, като си помисля ............ Но и дъщеря ми казва, че би предпочела кучето, с което живее неразделно от 16 годишна , да си отиде достойно, без някой да я измъчва. Без болка и страдание. Тогава, може би загубана се понася по-леко. Може би.........

#29 Потребителят е офлайн   owl Икона

  • Adopt! - Don't buy!
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 610
  • Регистрация: 13-January 12
  • Gender:Not Telling
  • Skype:

Публикувано: 21 February 2014 - 04:13 PM

HighWay - "Здравейте arolins

Темата която сте пуснали е с 1097 прегледа до момента
Писалите по нея са единици.
Това ясно показва колко сме единни.
Типично наша черта поглеждайки в чуждата трагедия е подсъзнателният генно дефиниран отговор отговор "това не ме засяга""

Освен, че има случаи на недоволни от работата на лекарите в тази клиника (както се вижда в тази тема), така и има такива, които са доволни. Нищо не е само черно или бяло.

Ако мислите, че лекарите, които са лекували вашите животни не са си свършили работата, потърсете си правата, не си мълчете! Но не можете да агитирате цял форум! Какво точно искате да направят всичките хора, които са регистрирани тук?


User's Signature

Качена снимка


Качена снимка

#30 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 22 February 2014 - 09:53 AM

Показване на мнениетоowl, в 21 February 2014 - 02:13 PM, написа:

HighWay - "Здравейте arolins


Ако мислите, че лекарите, които са лекували вашите животни не са си свършили работата, потърсете си правата, не си мълчете! Но не можете да агитирате цял форум! Какво точно искате да направят всичките хора, които са регистрирани тук?




А защо не.
Форумът е за обмяна на мнения и подкрепа. В много от темите намирам контекста "какво търсиш тук". Във форум с изявено гражданско общество мненията не се подминават и имат голяма активност.
Чета много чуждоезични форуми където хората взимат активно участие в теми и случаи които засягат нас и нашите любимци ,дават съвети базиран на собствен опит, показват съпричастие най малкото. Но "ориенталския робски манталитет" повелява да не се месим в това което не ни засяга лично.
За това много хора подминават бедстващо животно /или човек/ , бягат от местопрестъпления които сами са извършили , Не се съгласяват да са свидетели на престъпление на което са присъствали и др. и все чакат някой да "оправи нещата" вместо тях.

Резултат : Масови убийства /отравяне/ на животни , психопати тормозещи живи същества, клиники правещи ненужни скъпи процедури , и всичко това се дължи на очакванията им че ние ще си стоим в ъгъла и ще мълчим. И резултата е налице .Свидетели няма !

За това аз лично приветствам хората които смело заявяват мнението си .Такива трябва да има повече

Поздрави
User's Signature

Качена снимка

#31 Потребителят е офлайн   Regina_K Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 11
  • Регистрация: 16-February 14

Публикувано: 22 February 2014 - 03:18 PM

Показване на мнениетоarolins, в 15 January 2014 - 03:23 PM, написа:

В действителност се оказа , че кучето ми е в последен терминален стадий и това си е личало още от първия ехограф и са се виждали разсейки в черния дроб и далака.
Това обаче бе скрито от нас и ни бе казано , че има надежда, че кучето ни може да бъде излекувано и може да живее още 2-3 години, ако бъде оперирано и ако му бъде проведено цялотnо лечение.


Ясно ми е положението. Ясно ми е че много "лекари" гледат да измъкнат пари на гърба на нещастието на хората и животните, ако са били истински лекари е трябвало да ви кажат истината а вие да си вземете решение дали да се оперира или не, но явно са най-вече печалбари. Била съм свидетел и на други подобни случаи, в които "ветеринаря" като чуе думата "тумор" и веднага задейства схемата "колко можем да ги одерем независимо от стадия на болестта".
Не схващат обаче, че една лоша репутация ще им донесе в бъдеще значително по-големи загуби, отколкото са спечелили на гърба на нещастието.

Моята ветеринарка ме насочи към ЦВК за изследвания на едната от котките ми, но прочитайки тази тема със сигурност няма да ходя там. Благодаря за ценната информация.

#32 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 22 February 2014 - 04:26 PM

За мен лично тази тема е много интересна и показателна. Тя е за хора, но съм сигурен че до голяма степен може да се приложи и за хора.
Интересното е че това същото съм го чувал и от други лекари

Темата
User's Signature

Качена снимка

#33 Потребителят е офлайн   asensi_85 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 244
  • Регистрация: 07-February 14
  • Gender:Male

Публикувано: 22 February 2014 - 07:45 PM

Не знам дали да се намесвам или не, но бих желал да изкажа и своето мнение. На първо място прави впечатление, че от известно време насам разни хора, току-що регистрирали се по форумите, обясняват как ЦКВ е ужасна клиника и как не трябва да се ходи там, описват случаи и не дават никакви доказателства, което ме навежда само на една мисъл - КОНКУРЕНЦИЯ. Извинявайте, но карам директно - и двамата потребители са с мнения единствено и само в тази тема. 15 години е живяло кучето, нито веднъж не сте писали мнение, няма нито една снимка. Изведнъж се прави регистрация, за да обясните на хората къде НЕ трябва да ходят. Съжалявам и ми се иска да не съм прав, но това е повече от съмнително!

Иначе по въпроса - аз съм от доволните клиенти на ЦКВ! Дарител съм на група животни от зоопарка и НИКОГА от тази клиника не са ми взимали пари за тяхното лечение. Никога не са поставяли грешна диагноза и никога не са премълчавали истината.

Аз съм доволен от тази клиника и лекарите, които работят там.

#34 Потребителят е офлайн   owl Икона

  • Adopt! - Don't buy!
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 610
  • Регистрация: 13-January 12
  • Gender:Not Telling
  • Skype:

Публикувано: 22 February 2014 - 08:49 PM

Показване на мнениетоHighWay, в 22 February 2014 - 09:53 AM, написа:

Показване на мнениетоowl, в 21 February 2014 - 02:13 PM, написа:

HighWay - "Здравейте arolins


Ако мислите, че лекарите, които са лекували вашите животни не са си свършили работата, потърсете си правата, не си мълчете! Но не можете да агитирате цял форум! Какво точно искате да направят всичките хора, които са регистрирани тук?




А защо не.
Форумът е за обмяна на мнения и подкрепа. В много от темите намирам контекста "какво търсиш тук". Във форум с изявено гражданско общество мненията не се подминават и имат голяма активност.
Чета много чуждоезични форуми където хората взимат активно участие в теми и случаи които засягат нас и нашите любимци ,дават съвети базиран на собствен опит, показват съпричастие най малкото. Но "ориенталския робски манталитет" повелява да не се месим в това което не ни засяга лично.
За това много хора подминават бедстващо животно /или човек/ , бягат от местопрестъпления които сами са извършили , Не се съгласяват да са свидетели на престъпление на което са присъствали и др. и все чакат някой да "оправи нещата" вместо тях.

Резултат : Масови убийства /отравяне/ на животни , психопати тормозещи живи същества, клиники правещи ненужни скъпи процедури , и всичко това се дължи на очакванията им че ние ще си стоим в ъгъла и ще мълчим. И резултата е налице .Свидетели няма !

За това аз лично приветствам хората които смело заявяват мнението си .Такива трябва да има повече

Поздрави
Защото има и доволни клиенти от клиниката. Ние ви подкрепяме да си търсите правата, когато те са нрушени, не виждам кой не ви подкрепя? Но да се казва, че цялата клиника не става... Аз лично съм много доволна от някои лекари в клиниката, казвам някои, защото няма как да съм ползвала услугите на всичките и ще продъжа да ползвам услугите на тези от които съм доволна.


Освен това Highway, явно обичате да разтягате локуми и да се отплесвате встрани от темата, която се обсъжда :)


User's Signature

Качена снимка


Качена снимка

#35 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 22 February 2014 - 08:56 PM

Броя на мненията не би трябвало да е критерии за каквото и да е

Те могат да са конкурент, но може да правят и реклама.
Ако има някаква зависимост от броя на мненията то моето впечатление е че тези с >500 вече считат форума за своя собственост и не търпят други мнения

Що се отнася до ЦВК аз нямам мнение. Никога не съм прибягвал до "услугите" им.
Единствено мнението ми е формирано от други подобни клиники извън България е че не им остава време за професионализъм когато се работи на "конвейр" , и печалбата е на първо място. Ако и ЦВК са така просто няма повече какво да се коментира.US здравен модел определено няма нищо общо с истинското здравеопазване .
User's Signature

Качена снимка

#36 Потребителят е офлайн   asensi_85 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 244
  • Регистрация: 07-February 14
  • Gender:Male

Публикувано: 22 February 2014 - 11:49 PM

Ами извинявайте, но никой лекар няма да лекува ей така. Много ми е интересно защо се възмущавате, че някой работи за печалба... Никой ли от нас не работи за пари, за да може да издържа себе си, семейството си, родителите си? Ми разбира се, че и докторите работят за пари - професия като всички останали. На мнение съм, че след като имаме домашни любимци - наша е и отговорността и за тяхното здраве. Ако някой не може да си позволи адекватно лечение при нужда да не си взима куче. Грубо казано, но кой би спорил за обратното?

#37 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 23 February 2014 - 03:06 PM

Показване на мнениетоasensi_85, в 22 February 2014 - 09:49 PM, написа:

Ами извинявайте, но никой лекар няма да лекува ей така. Много ми е интересно защо се възмущавате, че някой работи за печалба... Никой ли от нас не работи за пари, за да може да издържа себе си, семейството си, родителите си? Ми разбира се, че и докторите работят за пари - професия като всички останали. На мнение съм, че след като имаме домашни любимци - наша е и отговорността и за тяхното здраве. Ако някой не може да си позволи адекватно лечение при нужда да не си взима куче. Грубо казано, но кой би спорил за обратното?


asensi_85

Темата не е дали да се взимат пари или не , а да не се пробутват на притеснените хора ненужни и скъпи процедури.
Бих ви препоръчал да четете внимателно преди да пишете в някоя тема.
За да го разберете ще ви го обясня по следния начин - Все едно отивате да си купите мишка а да ви пробутат и лаптоп . Казвам го не случайно защото имаше една верига магазини чиито продавачи бяха инструктирани да правят такива неща. Методът в взаимстван от една страна отвъд океана която не се слави с добро здравеопазване.
Поне не и за обикновените хора.
User's Signature

Качена снимка

#38 Потребителят е офлайн   asensi_85 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 244
  • Регистрация: 07-February 14
  • Gender:Male

Публикувано: 23 February 2014 - 04:12 PM

Ако прочетете внимателно ще видите, че докторите са обяснили, че има шанс ако се направи това, това и това. Никой не е длъжен да извършва тези процедури, това зависи от съгласието на собствениците.

#39 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 23 February 2014 - 05:38 PM

Показване на мнениетоasensi_85, в 23 February 2014 - 02:12 PM, написа:

Ако прочетете внимателно ще видите, че докторите са обяснили, че има шанс ако се направи това, това и това. Никой не е длъжен да извършва тези процедури, това зависи от съгласието на собствениците.


Никой не е длъжен да взима заеми от банките , но се взима .
Хайде моля ви мислете преди да пишете . Нямам намерение да превръщам темата в чат заради вас
Приятен ден
User's Signature

Качена снимка

#40 Потребителят е офлайн   owl Икона

  • Adopt! - Don't buy!
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 610
  • Регистрация: 13-January 12
  • Gender:Not Telling
  • Skype:

Публикувано: 23 February 2014 - 06:39 PM

Highway, всъщност ти вече превръщаш темата в чат.

За да не ти пробутват покрай мишка и лаптоп, както се изразяваш ти, е редно да се поиска второ, трето, ако трябва и четвърто мнение. Ако някой човек се разболее, отиде на лекар, лекарят му каже, че трябва да му направят операция, сложна и скъпа, той няма ли да отиде и другаде за второ мнение? Ще отиде, със сигурност.

Пишеш колкото да има нещо да се пише, постове без особен смисъл. Повечето постове по-горе изразяват конкретно мнение по темата ,, а твоите са си чист спам. Нямаш конкретно мнение по конкретния проблем? Тогава? Постът ти в отговор на Asensi_85 беше абсолютно излишен и с нищо не кореспондира, допълва или развива темата! Моля, мисли преди да пишеш.


User's Signature

Качена снимка


Качена снимка

  • (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни