Dog.bg Форуми : Не се доверявайте на Централната Ветеринарна Клиника!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (9 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Не се доверявайте на Централната Ветеринарна Клиника! там работят неетични и некомпетентни хора

#81 Потребителят е офлайн   emilvr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1429
  • Регистрация: 15-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Враца
  • Interests:строителство , техника, ядене и пиене .

Публикувано: 22 May 2014 - 06:59 PM

Вет .лекари не са виновни!
Те са в система/схема в която нямат избор .
Абс никакъв избор, и от тях нищо не зависи .
[/quote]

Абсолютно не съм съгласна с това! Всеки сам си прави избора. Познавам ветеринарни лекари, които са избрали да не са търгаши и касапи и наистина им пука за животинките.
[/quote]



Нямам претенции , че съм познавач на лекарската психология,( тя е тъмна като дълбините на Черно море , )но според мен изборът на начинаещият ветеринар е ?

1- Да почне работа самостоятелно , като за начало ще му трябват 100 хиляди за кабинет , апаратура данъци ...
Клиенти няма да има поне в началото ,,,, определено го чака мизерия ... или фалит ...

2- да почне като работник в частна клиника където, ако не следва стриктно политиката на клиниката , ще изхвърчи като гладно прасе от кочина , или като тапа на газиран пелин .

#82 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 22 May 2014 - 08:45 PM

За пръв път съм съгласна с врачанеца.

#83 Потребителят е офлайн   danah Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 123
  • Регистрация: 26-June 13

Публикувано: 23 May 2014 - 09:57 AM

Показване на мнениетоemilvr, в 22 May 2014 - 06:59 PM, написа:





Нямам претенции , че съм познавач на лекарската психология,( тя е тъмна като дълбините на Черно море , )но според мен изборът на начинаещият ветеринар е ?

1- Да почне работа самостоятелно , като за начало ще му трябват 100 хиляди за кабинет , апаратура данъци ...
Клиенти няма да има поне в началото ,,,, определено го чака мизерия ... или фалит ...

2- да почне като работник в частна клиника където, ако не следва стриктно политиката на клиниката , ще изхвърчи като гладно прасе от кочина , или като тапа на газиран пелин .


Само че тук не се говори за някакво кабинетче което е отворила току що дипломирала се студентка.
Във всеки бизнес има рискове,един влага 10 000,друг 100 000,а трети милиони.
Така че не ми казвайте да почвам и да ги съжелявам,един преглед на кучето ми е по-скъп от преглед на човек.
User's Signature

Ако кучето ти вярва че си страхотен,нямаш нужда от второ мнение

#84 Потребителят е офлайн   tut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 100
  • Регистрация: 10-January 14

Публикувано: 23 May 2014 - 08:42 PM

А Вие имате ли представа как се преглежда животно,за да пишете тези работи?Има прегледи и прегледи,ако не Ви харесват отношението и цените не ходите там повече и готово.Свободен пазар е и всеки си преценява.Между другото няма нищо лошо в началото да се кажат цените,за да няма после неприятно изненадани.Хайде сега може да ме наплюете и мене.
От всеки кабинет има недоволни,но когато са дадени повечко пари,тогава нещата са люти!

#85 Потребителят е офлайн   danah Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 123
  • Регистрация: 26-June 13

Публикувано: 23 May 2014 - 09:32 PM

Нямам намерение да Ви плюя,нито омаловажавам работата на ветеринарите,просто се изказах против мнението което съм цитирала.
Нямам ни най малка представа как се преглежда животно,затова преди няколко дни платих 40 лева за да изкара кучето ми спукан балон който бе глътнал,не се оплаквам,но и не мисля че трябва да съчуствам на ветеринарите,не виждам с нещо да са ощетени.
Аз също съм за да се казват цените предварително,всеки си преценя,но да ти кажат цена за нещо което са наясно че няма да помогне с нищо на животното само за да ви вземат парите е нещо съвсем друго.
User's Signature

Ако кучето ти вярва че си страхотен,нямаш нужда от второ мнение

#86 Потребителят е офлайн   Moni1 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 05-April 14

Публикувано: 09 June 2014 - 10:31 AM

Показване на мнениетоtut, в 23 May 2014 - 08:42 PM, написа:

А Вие имате ли представа как се преглежда животно,за да пишете тези работи?Има прегледи и прегледи,ако не Ви харесват отношението и цените не ходите там повече и готово.Свободен пазар е и всеки си преценява.Между другото няма нищо лошо в началото да се кажат цените,за да няма после неприятно изненадани.Хайде сега може да ме наплюете и мене.
От всеки кабинет има недоволни,но когато са дадени повечко пари,тогава нещата са люти!



Това със свободния пазар е съвсем вярно, както и с избора да ходиш в някоя клиника или не - на мен кракът ми повече няма да стъпи в ЦВК след ходенето ми там. Не това е целта на темата обаче според мен - идеята е да се сподели опит и да се предпазят други хора да не се опарят по същия начин. А недоволни явно има доста, понеже в цялата тема не видях един да е написал, че е доволен от тях. Също съм съгласна, че няма нищо лошо да се кажат цените в началото, за да няма изненадани, обаче първо на мен никакви цени не ми се казаха, а само че нощната смяна е с 50% надценка и второ аз няма как да знам още в началото на прегледа какво точно ще правят на кучето ми, за да пресметна колко пари ще струва. А и трето - не мисля, че е нормално като видиш че човека е дошъл по нощите с животното да го посрещнеш с репликата за надценката - може би все пак е по-редно да го питаш за какво е дошъл и тогава да му кажеш колко пари е нощната смяна.

#87 Потребителят е офлайн   Zarq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 304
  • Регистрация: 06-February 13

Публикувано: 09 June 2014 - 12:51 PM

А недоволни явно има доста, понеже в цялата тема не видях един да е написал, че е доволен от тях.
[/quote]

Ами явно не сте изчели цялата тема. Аз съм доволна от лекаря, с който работя в тази клиника и го написах още в началото на темата.

#88 Потребителят е офлайн   tut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 100
  • Регистрация: 10-January 14

Публикувано: 09 June 2014 - 01:58 PM

Доволни има и то не малко.Тези хора се доверяват на лекарите,разчитат на тях и си водят любимците когато имат проблем.Те не влизат във форуми,където да се питат един друг как да лекуват животното си,тъй като доста от подадената информация е подвеждаща и може да му струва живота.Търсене не мнение от различни лекари и хора води до много и различни мнения- къде от неразбиране или от липса на директен клиничен преглед и изследвания.Това обърква много стопаните и не води до никакви положителни страни за животното.Нещо започнато се прекратява,почва се друго,а понякога избива на шарлатанство.2-3 незнайни инжекции за незнайно какъв и недиагностициран проблем.Пожелавам всеки да избере лекаря на когото ще вярва и да разчита на него,и да го търси когато има нужда от помощ.
Относно цените те трябва задължително да се съобщават преди прегледа,особено в нощно дежурство,за да няма проблеми накрая.Ако нещо не е толкова спешно за живота и може да изчака,а Вие нямате средства,то на сутринта ще си отидете при Вашия лекар.Ако пък искате да облекчите любимеца си сега,или е много зле,то си има цена.Трудът на ветеринарния лекар е не по-малко квалифициран от този на хуманните колеги. Даже е доста по-труденГолемите клиники имат персонал,на когото се плаща двойно в нощната смяна както е редно.За това и услугата е по-скъпа!Вашето джипи няма да дойде през ноща ако на Вас не Ви е добре,дори и да му платите същата сума,за което едва ли ще ви прегледа повече от някой кадърен ветеринар,а ветеринаря идва,стреми се да помогне и на другия ден спал недоспал е на работа и трябва да си събере акъла какво му има на животинката,която сте довели.За хората се плащат осигуровки и се точи здраво Здравната каса,за животните няма такива средства.Ако ветеринарите не получават достатъчно средства,не могат да закупят и апаратура за диагностика с което да подобрят услугата и т,н,
Помислете и за другата страна на нещата!
И нямам нищо общо с ЦВК, нито ги познавам.

#89 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 10 June 2014 - 12:57 PM

Аз лично не се съмнявам че има и доволни.
Познавам хора които са доволни и от Мак Доналдс , макар че който дори и малко да разбира от качествена храна не стъпва там.
Реклама и прах в очите, открито подвеждане на наивни хора - това е ключа за "успех" на някои фирми.
Тук не визирам ЦВК , защото нямам личен опит с нея, макар че търговския маркетинг приложен в медицината често води до катастрофални /фатални/ последствия. За клиентите разбира се

По мои наблюдения търсене на мнения по форуми в повечето случаи не цели спестяването на някои лев, а говори ясно че доверието като цяло в лекарите не е на необходимото ниво.
Това кара доста хора да търсят друго мнение въпреки че вече има такова, и е приложено дори лечение.
От доста случаи разбирам че начинът на лечение "проба-грешка" е доста разпространен.
До сега не съм виждал / извинявам се ако е имало/ извинение , поемане на отговорност от лекар от чиито действия са предизвикали фатален край на пациент. Единственото сигурно нещо като факт е касовата бележка
Има лекари които поставят сигурна диагноза само след аутопсия , но преди това нищо не им пречи да "лекуват" на предположения от изследванията , а когато пациента си "отиде" се оказва че не са знаели какво са лекували.
И на въпроса - коя бе причината - отговорът е - трябва да се направи аутопсия за да се разбере..
Което не пречи междувременно да се взимат пари за процедури и тестове докато лекаря се "ориентира"
какво всъщност се случва.
Получава се така че пациента плаща за липсата на опит на лекаря, на който пък му трябва свръх модерна апаратура понякога за да определи типичен проблем, или да компенсира неговата несигурност. Често с това и се злоупотребява.
Апаратурата разбира се пак се плаща от пациента , като пациента понякога дори се надява САМО на едно човешко отношение. Очевидно човешкото отношение също трябва да фигурира в ценоразписа за да бъде показвано.Вероятно от фирми като тази..

Ако парите мотивират един лекар да си върши работата то тогава пази боже и от здравеопазване.
Много други професии изискват 24 часови дежурства , но кой знае защо само лекарските се поставят на пиедестал.
Организма на човек/животно/ работи по 24 часа и във всеки един момент може да стане проблем който да изисква неотложна намеса. И лекарят /щом е решил да бъде такъв/ не трябва да е учуден че някой му звъни в 2 часа през ноща , и НЕ трябва да се възползва от ситуацията /той и без това е буден/ да иска 50 % отгоре. За какво ? да не го е страх от тъмното ?!

Друг е въпросът когато съм събудил някого , който не е очаквал да бъде обезпокоен с молба за помощ, създавам стрес - в този случай съм готов да платя и 100 %
Заплащането на лекаря за нощното дежурство трябва да се поеме от търговското дружество тъй като работейки по 24 часа клиниката има повече приходи , от тези със стандартно работно време.
Пример:
Лукойл произвежда горива 24 часа в денонощието но цената на горивата по бензиностанциите нямат дневни и нощни цени въпреки че фирмата плаща за нощен труд ...
Доколкото знам присъщо е на таксиметровите коли да имат дневна и нощна.
Това мога да го приема защото никой не е виновен на клиента че се е запил някъде
Но приложено това в медицината ми идва малко в повече ...
За кадърен мениджмънт това е пределно ясно и не се нуждае от коментар , но съдейки по мненията до момента нещата в тази "фирма" са далече от нормалното.
Всъщност далече от нормалното са и много други неща в страната ни , и струва ми се че говорим за поредния частен случай който се дължи отново и отново на липсата на гражданска позиция у хората , както и робското ни търпение ...
Четейки това всеки си казва "това не ме касае" и подминава, докато не дойде собствения му ред , но тогава пък се сблъсква с "това не ме касае" на останалите.
За това и движение "напред" няма. няма и да има ...
User's Signature

Качена снимка

#90 Потребителят е офлайн   Moni1 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 05-April 14

Публикувано: 10 June 2014 - 03:12 PM

Показване на мнениетоtut, в 09 June 2014 - 01:58 PM, написа:

Доволни има и то не малко.Тези хора се доверяват на лекарите,разчитат на тях и си водят любимците когато имат проблем.Те не влизат във форуми,където да се питат един друг как да лекуват животното си,тъй като доста от подадената информация е подвеждаща и може да му струва живота.Търсене не мнение от различни лекари и хора води до много и различни мнения- къде от неразбиране или от липса на директен клиничен преглед и изследвания.Това обърква много стопаните и не води до никакви положителни страни за животното.Нещо започнато се прекратява,почва се друго,а понякога избива на шарлатанство.2-3 незнайни инжекции за незнайно какъв и недиагностициран проблем.Пожелавам всеки да избере лекаря на когото ще вярва и да разчита на него,и да го търси когато има нужда от помощ.
Относно цените те трябва задължително да се съобщават преди прегледа,особено в нощно дежурство,за да няма проблеми накрая.Ако нещо не е толкова спешно за живота и може да изчака,а Вие нямате средства,то на сутринта ще си отидете при Вашия лекар.Ако пък искате да облекчите любимеца си сега,или е много зле,то си има цена.Трудът на ветеринарния лекар е не по-малко квалифициран от този на хуманните колеги. Даже е доста по-труденГолемите клиники имат персонал,на когото се плаща двойно в нощната смяна както е редно.За това и услугата е по-скъпа!Вашето джипи няма да дойде през ноща ако на Вас не Ви е добре,дори и да му платите същата сума,за което едва ли ще ви прегледа повече от някой кадърен ветеринар,а ветеринаря идва,стреми се да помогне и на другия ден спал недоспал е на работа и трябва да си събере акъла какво му има на животинката,която сте довели.За хората се плащат осигуровки и се точи здраво Здравната каса,за животните няма такива средства.Ако ветеринарите не получават достатъчно средства,не могат да закупят и апаратура за диагностика с което да подобрят услугата и т,н,
Помислете и за другата страна на нещата!
И нямам нищо общо с ЦВК, нито ги познавам.


Изобщо не искам да омаловажа труда на ветеринарните лекари и да оспоря правото им да си получат заслуженото възнаграждение. Реших да коментирам по темата, защото в моя случай имаше некадръно извършен преглед + никаква диагноза + неефективно лечение = 100лв. Все си мисля, че пари се плащат за свършена работа, а при нас такава нямаше.

#91 Потребителят е офлайн   todoravelinova Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 16-June 14

Публикувано: 16 June 2014 - 11:16 PM

Чета тази тема отдавна и реших вече да се регистрирам за да изкажа своето мнение.
Аз също съм много недоволна от ЦВК и особено от Мирослав Генов.
Този безумен и некадърен доктор буквално умори котката ми, това не е лекар, не е и човек.
Абсолютно трябва да му забранят да практикува и да се доближава до домашни любимци.
Той не схваща разликата нито между котка и куче, нито между кокошка и крава.
Пълен селендур и простак.
В главата му са само мисли как да удари кьоравото и след това да отиде някъде и да се напие с препечеленото като свиня.
Това не може да бъде адекватен човек.Едвам сдържам гнева на мъжа ми да не му удари някой здрав бой, а май не трябва, защото това може и да помогне .
Пълен кретен, а и цялата клиника е много по-близо до нещо средно между концлагер за котки и кучета и бакалия, отколкото до друго.

#92 Потребителят е офлайн   crazynelly Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 15-May 14

Публикувано: 27 June 2014 - 05:19 PM

Наскоро се регистрирах тук и случайно попаднах на тази тема и ми стана доста интересно. Прочетох я почти цялата и адски много се изненадах от написаното. Ние сме почти редовни клиенти на ЦВК и до сега не сме имали проблеми с тях. Да отношението им към клиентите не винаги е адски мило ,но пък не съм ги чувала да говорят грубости. До сега не сме имали сериозен проблем с някои от домашните ни любимци.Но и двете ни котета ги кастрирахме там. Имаха и един ден престой в клиниката след операция. Всичко е нормално и те са здрави.
Едното ни коте беше избягало миналото лято и 3 месеца не успяхме да го намерим. Но когато най-накрая успяхме да си го върнем и веднага го заведе при тях мъжа ми. Направиха на котето всякакви изследвания,за да разбрът дали му има нещо,след като толкова време е било навън.
Можеше да има някоя болест или най-малкото някаква зараза от кърлеж. За щастие то имаше само един кърлеж. Беше си живо и здраво и си го прибрахме вкъщи и си е както преди.
Сега имаме и кученце,което го взехме от зоомагазина до тях. Кученцето ни е мечта на мен и съпруга ми! Ваксините ги правихме при тях.
Когато ходихме да му правят и третата ваксина му почистваха ушите,подрязаха му малко ноктите,че много ни дере тъй като още не излиза навън.
И всичко това ни излезе до 80лв.
Кастрациите при котките бяха към 250-300лв. Което за нас беше нормално,защото те преди кастрирането правят и изследвания,а пък и имаше една нощувка за котетата след операцията.
Не искам да ги хваля. Не искам да си плюя и на късмета,че всичко е било успешно за нас при тях до сега. Не казвам и че ние винаги ще ходим само при тях.
Аз много бих се изплашила,ако ни се случи нещо такова с някой от нашите домашни любимци.
Наистина си е страшно да се довериш на непознат лекар. :dh_188:
Но съм изненадана,че нещо такова може да се случи,но също така смятам,че е възможно си в други клиники да има такива случай.
Много е неприятно! :dh_188:

#93 Потребителят е офлайн   Nero14 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 59
  • Регистрация: 15-July 14

Публикувано: 18 July 2014 - 09:03 PM

Ох....ходила съм там при доктор Златинов.Имам добри впечатления,но вече почнах да се съмнявам.... Че са обирджии,обирджии са. Спор няма.Но кой не е вече?? Лекувах кучето си в Добро Хрумване.И за там имам добри отзиви...но накрая и ние стигнахме до приспиване.По мое желание. От тогава все се чудя едно- имат ли правото докторите да ни съветват да приспим кучето си?

#94 Потребителят е офлайн   arolins Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 30-September 13

Публикувано: 23 July 2014 - 10:55 PM

Учудвам се на положителните мнения и не им вярвам.

Не може някой да е чак толкова наивен, особено това за кученцето от магазина - вече ми прозвуча съвсем нагласено.

Не знам кой от клиниката е почнал да си пише самореклами, на мен по стил и разсъждения ми прилича на изрода Мирослав Генов.

Знаете ли, че операциите в терминален стадий на рак са забранени?На нас никой не ни каза, че кучето ни , нашата любима Чара е в терминален стадий?
Не рязаха я само за да ни измъкнат пари.
И че тези касапи съкратиха живота на нашето куче, а и нашия.


От стреса , който преживяхме декември месец 2013 мъжът ми не е спрял да се разболява и все сме по болници.

Доктор Златинов ми направи и на мен добро впечетление, както и сестра му - Мая Златинова,
а също и доктор Бучков - всички останали в тази клиника обаче са обръгнали мошеници.
Най-големият отвратяга там е Мирослав Генов - според мен той има психологически отклонения.
Но хубаво той е идиот, но защо му позволяват да се гаври с пациентите?

Мисля, че трябваше да бъдат честни, а не да се лакомят. Ние искахме най-доброто за нашето куче и ако ни бяха казали страшната диагноза щяхме да направим всичко възможно да изживее спокойно и комфортно дните си , колкото и е било писано.
Аз съм против евтаназията макар, че когато гледах как Чара се мъчеше в последните си часове бях почнала да се питам дали не трябва.

Ужасно некомпетентни , непрофесионални хора работят там, а и цялата им система е трагедия.
При дребни проблеми може и да помагат, но при големи са пълни идиоти.

Това е моето впечетление и времето ни най-малко не заличава ужаса, който изживяхме.

Всичко се връща на този свят и един ден всеки ще си получи всичко, което заслужава.

#95 Потребителят е офлайн   arolins Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 30-September 13

Публикувано: 23 July 2014 - 10:59 PM

Показване на мнениетоtodoravelinova, в 16 June 2014 - 11:16 PM, написа:

Чета тази тема отдавна и реших вече да се регистрирам за да изкажа своето мнение.
Аз също съм много недоволна от ЦВК и особено от Мирослав Генов.
Този безумен и некадърен доктор буквално умори котката ми, това не е лекар, не е и човек.
Абсолютно трябва да му забранят да практикува и да се доближава до домашни любимци.
Той не схваща разликата нито между котка и куче, нито между кокошка и крава.
Пълен селендур и простак.
В главата му са само мисли как да удари кьоравото и след това да отиде някъде и да се напие с препечеленото като свиня.
Това не може да бъде адекватен човек.Едвам сдържам гнева на мъжа ми да не му удари някой здрав бой, а май не трябва, защото това може и да помогне .
Пълен кретен, а и цялата клиника е много по-близо до нещо средно между концлагер за котки и кучета и бакалия, отколкото до друго.



А не се и съмнявам - този касапин е най-страшното, което може да случи на хора, които имат домашни любимци.

Бягайте далече от Мирослав Генов, той е със садистични наклонности - това е моето мнение.

#96 Потребителят е офлайн   owl Икона

  • Adopt! - Don't buy!
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 610
  • Регистрация: 13-January 12
  • Gender:Not Telling
  • Skype:

Публикувано: 24 July 2014 - 12:32 PM

Показване на мнениетоarolins, в 23 July 2014 - 10:55 PM, написа:

Учудвам се на положителните мнения и не им вярвам.

Не може някой да е чак толкова наивен, особено това за кученцето от магазина - вече ми прозвуча съвсем нагласено.

Не знам кой от клиниката е почнал да си пише самореклами, на мен по стил и разсъждения ми прилича на изрода Мирослав Генов.



И защо пък трябва да се учудвате, че има и положителни мнения? Харесва ли ви или не в ЦВК работят няколко много добри специалисти на които аз имам доверие 100%.
Това, че д-р Генов би тръгнал да си пише самореклами по форумите вече наистина звучи адски смешно... :ab_041:
User's Signature

Качена снимка


Качена снимка

#97 Потребителят е офлайн   arolins Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 30-September 13

Публикувано: 25 July 2014 - 01:28 PM

Показване на мнениетоowl, в 24 July 2014 - 12:32 PM, написа:

Показване на мнениетоarolins, в 23 July 2014 - 10:55 PM, написа:

Учудвам се на положителните мнения и не им вярвам.

Не може някой да е чак толкова наивен, особено това за кученцето от магазина - вече ми прозвуча съвсем нагласено.

Не знам кой от клиниката е почнал да си пише самореклами, на мен по стил и разсъждения ми прилича на изрода Мирослав Генов.



И защо пък трябва да се учудвате, че има и положителни мнения? Харесва ли ви или не в ЦВК работят няколко много добри специалисти на които аз имам доверие 100%.
Това, че д-р Генов би тръгнал да си пише самореклами по форумите вече наистина звучи адски смешно... :ab_041:


Звучи ви смешно това че доктори се държат жестоко с пациентите си?




Напълно допускам, че Генов може да си пише реклами тук , защото със сигурност чете във форума, тъй като периодично ми се обажда по телефона да ми се кара и да пита защо съм недоволна?

Наглост безподобна. Умори ми кучето , а сега ме пита и от какво съм недоволна и защо съм направила тази тема и аз ли съм я направила или друг.

Явно има още много такива пациенти , които е уморил и измъчил, щом все се чуди кой точно е пуснал темата.

#98 Потребителят е офлайн   owl Икона

  • Adopt! - Don't buy!
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 610
  • Регистрация: 13-January 12
  • Gender:Not Telling
  • Skype:

Публикувано: 25 July 2014 - 01:45 PM

Май не можете да четете... Казах, че ми звучи смешно възможността някой от лекарите да се регистрира под незнаен никнейм тук за да коментира...
User's Signature

Качена снимка


Качена снимка

#99 Потребителят е офлайн   arolins Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 30-September 13

Публикувано: 25 July 2014 - 04:58 PM

Показване на мнениетоowl, в 25 July 2014 - 01:45 PM, написа:

Май не можете да четете... Казах, че ми звучи смешно възможността някой от лекарите да се регистрира под незнаен никнейм тук за да коментира...


A това , че Генов чете тук и ми се обажда по телефона за да ми се кара, че съм направила тази тема ?

Не само, че ми уби кучето и ни окраде буквално, защото като взимаш пари, които не си заслужил е кражба, а сега има нахалството да ми звъни по гсм и да досажда със заплахи.

#100 Потребителят е офлайн   Муки Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 135
  • Регистрация: 20-August 12
  • Gender:Female
  • Location:sofia
  • Interests:Pets, Nature, History and ect.

Публикувано: 26 July 2014 - 02:56 PM

Crayzi elly, мого сте крейзи. Толкова глупости е бях чел отдав а. Кастрация а котка 250-300лв било съвсем ормал о???? От поста ви излезе, че имате зоологическа гради а и твърде, твърде високи доходи. :ab_041:
Клавиша а буквата е работи, за което се изви явам а съфорумците.

  • (9 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни