Dog.bg Форуми : Една разкошотия търси дом

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Една разкошотия търси дом породоподобно донякъде :)

#1 Потребителят е офлайн   horserider Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 847
  • Регистрация: 16-January 08

Публикувано: 30 January 2014 - 05:20 PM

Тази сладурка познавам от известно време и много много бързо ми влезе под кожата с един трик. Когато седна на пейка или в тревата, тя идва, намърдва си дебелото дупе и...сяда върху мен. С това не й стига глезнята, ами се опитва да легне по гръб (пак върху мен) , което предвид големината й няма как да стане и тя се търкулва и тупва на земята. Там пак навирва лапички и иска гушене, галене и целувки. Като я видя да ме посреща, не знам защо ми прилича винаги на малко грифонче (с тази вечна усмивка, само крилца и липсват :ab_041: ). Не мога да кажа с точност възрастта й, но е млада, кастрирана и много ама много добра с хора и кучета. За месец-два доста поотслабна, беше кюфтенце. Имам сериозни подозрения, че е изхвърлена. Дава лапа и слуша много.
Създава се обаче обичайният проблем в нашето общество - тя прилича на бойна порода (само че не е с купирана опашка), което плаши и плюс всичко останало там, където е в момента, редовно хвърлят отрова.
Аз съм оптимист по принцип и вярвам, че тя ще си намери хубав дом. Сега търсим поне временен, за да я махнем от там...Всичките ми места, на които обикновено разчитам, са пълни, тъй че се обръщам към всички, които биха се радвали да подарят на тази прелест поне малка част от живота си. Ако някой реши, че е готов за това, нека ми звънне на 0896254327. С най-голямо удоволствие ще бъде разпитан на кръст,после пак разпитан и чак тогава - запознат с кучето. :smile: Време е да ви я покажа:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#2 Потребителят е офлайн   Грахче Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 796
  • Регистрация: 26-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 31 January 2014 - 10:19 AM

готина, прилича на Чуша, но не е черна.. ако има и нейния характер, то е страхотно куче.
User's Signature

Must Love Dogs. Must Care. Must Share.
Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   horserider Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 847
  • Регистрация: 16-January 08

Публикувано: 31 January 2014 - 01:15 PM

За характера гарантирам - перфектна е! Много много добро куче, Жал ми е, че живее в едни храсти и там спи. Винаги се появява от нищото сякаш :) Сега на снимките виждам колко е окльощавяла. Преди студовете си беше дебеличко и леко трътлесто топче. Снимките не я представят изцяло. НА живо е още по-прекрасна...:)

#4 Потребителят е офлайн   horserider Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 847
  • Регистрация: 16-January 08

Публикувано: 31 January 2014 - 09:25 PM

Днес отидох пак да я видя. Тя за пръв път видя сестра ми и може сами да видите каква радост падна, какво чудо. Направо тюленска история - мазнене, тръшкане, лягане, ставане, лапоподаване, пак лягане, целувки и изобщо...сладурка. Тя е единствената приятелка на кучето от клипчето, което се показва отзад, но не дава на никой да го пипа засега. Ето клипчето от днес и малко снимки на тюленката :)))) Не може да не забележите голямата и усмивка и розовата устичка. :ab_041:
ПП. Клипчето трябва да го кача отново и ще го пусна по-късно.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#5 Потребителят е офлайн   horserider Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 847
  • Регистрация: 16-January 08

Публикувано: 01 February 2014 - 12:08 AM

Някой иска ли цялата тази доброта да прелее към него :mg_062:

#6 Потребителят е офлайн   horserider Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 847
  • Регистрация: 16-January 08

Публикувано: 09 February 2014 - 07:25 PM

Аз да си вдигна темичката....Никога не оставам без надежда. Вярвам, че момичето ще има дом :)

#7 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 30 March 2014 - 07:51 PM

Тази разкошотия,която се казва Добринка днес е прибрана и обезпаразитена.Червеното на коремчето е йодасепт,намазах я защото имаше раничка :) След като я ваксинираме,ще и търсим дом.Има си екстри-много е добра и спокойна,подава лапа и обича да се глези.

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

#8 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 27 June 2014 - 01:06 PM

Снимки на Добринка от днес.Вече е ваксинирана.Живее
с едно мъжко кученце Бойко с което се разбират много добре.

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

#9 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2014 - 09:12 PM

Добринка замина в Германия в приемен дом.Там ще и се търсят стопани.Вечно веселото момиче,което се радваше и махаше на всички с опашка няма да обикаля навън в студ и дъжд,а ще бъде на топло и сигурно място.Благодаря на хората ,които помогнаха това да се случи :rc_036: Благодаря и на horsеrider за транспорта в деня на пътуването :smile:

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

#10 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 26 January 2015 - 11:17 AM

На Добринка е направена успешна операция в Германия на скъсани ставни връзки на коляното.Това и е спомен останал от бездомния живот у нас,който вече е в миналото.Тя е щастлива и обичана в новия си дом.

Прикачена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни