Dog.bg Форуми : Ново явление във форума?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Ново явление във форума? Обесърчаване на новите потребители

#41 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 04 February 2014 - 05:27 PM

Показване на мнениетоtotschica, в 04 February 2014 - 11:51 AM, написа:

Показване на мнениетоpinkdog, в 04 February 2014 - 11:24 AM, написа:

Извинявам се,че се меся в спора ви предварително.Принципно ползвам форума главно за четене каквото ме интересува,но ми се е случвало често да срещна безсмислени нападки от съфорумници.Случва се някой да се направи на много знаещ и интересен,ама това явно ни е заложено в гена.Тук в темата малко се отклонихте в конкретен случай в раздел"Ветеринарен кабинет",където съм съгласна,че няма как да бъде посрещнато радушно междусъседското развъждане.В много от случаите обидените са именно такива хора,които действат срещу правилата и които не си дават сметка за грешките си,нито пък желаят да направят опит да ги разберат.По тази причина и доста от пишещите са вече изнервени,защото е нормално да ти писне да обясняваш едно и също на хора,които се занимават с печалбарство на гърба на непородистите си кучета.Та мисълта ми е че понякога си го заслужават новаците.Това не значи обаче,че трябва да се нарушава добрия тон :rc_036:


:ba_025:

Съгласна съм, че често бива нарушаван добрият тон! Не трябва да е така! Но напълно разбирам хората, които го правят! Всички знаем причината за ужаса по улиците ни: Междусъседското развъждане! И когато се появи поредният въпрос , свързан с поредното такова развъждане, реакцията на потребителите, 80% от които се борят за разрешаване на проблема с бездомните кучета, е нормална! Не казвам правилна, а нормална, защото това е капката, която вече прелива!
HighWay, пишете много хубаво! Ако това не Ви е професия, трябва да се замислите- отдава Ви се! Но не намирам смисъл в темата Ви.
Поздрави!


Приемете че професията ми е да се боря с вятърни мелници :)
Преди време е имало такава, но поради липса на заплащане е загубила интерес от хората /от животните все още не/
Извинявам се за офтопик-а просто искам да вметна че при нормален диалог няма нищо срамно да се попита.
Част от хората вече се притесняват да питат защото и често получават отговори от типа "ох колко си тъп" понякога индиректно.
Но в тази тема можете да питате колкото желаете.
Малко по малко спамърите ще изгубят интерес , ще се изчерпат , и ще ходят по други теми където нещата не са толкова "сложни" и няма да се питат какъв е смисъла от това да се говори културно.
Тогава и ще можем да си говорим спокойно без някой открито да се чуди дали съм философ или луд /те май не правят разлика/ :)

Поздави
User's Signature

Качена снимка

#42 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 04 February 2014 - 11:04 PM

Показване на мнениетоPr07o7yp3, в 04 February 2014 - 03:00 PM, написа:

Е, как какъв? Крадат им клиентите. Дреме им за бездомните на тях, всичко опира до това, че един рот в продавалника е 200 лв, в развъдника е 800.
И нормално е клиента да предпочете от продавалника. Само, че ако ги нямаше тези междусъседски развъждания, нямаше да има кучета в продавалника и всички щяха да си купуват от развъдници и тогава те щяха да са щастливи.
Ето това е, и голяма част от хората тук против междусъседско развъждане реално си имат развъдник. И аз да бях и аз щях да се дразня.

Ужасно ми е болно като чета - клиенти, продажби, кое колко струва, продавалник и т.н. Искам да намекна, че огромна част от кучетата, купени от продавалник отиват ето на такива места:
http://forum.dog.bg/-t28187.html
http://forum.lubimci...&t=3033&p=16028
http://clubs.dir.bg/...apsed&sb=9&vc=1
http://hardwarebg.co...hp/t-41720.html
и т.н и т.н и т.н...

Аз се считам вече за бивш "развъдчик", отглеждам 2 женски стафорширки, които няма да развъждам поради една проста причина.
Това е причината:
- списък с изоставени по приюти, изолатори и на улицата питбули - http://pitbull-bg.or...heta/osinoveni/
- списък с търсещи дом - http://pitbull-bg.or...B4%D0%BE%D0%BC/
http://www.dnes.bg/o...ylgariia.110455
http://www.koi-me-is...-izostaven-dvor
и т.н това са причините поради които аз няма да развъждам кучета.

В условията на свръхпопулация на кучета, независимо породисти или не, е нелогично да развъждаш още и още. Да не говорим за финансовото състояние на българина, който няма пари да си купи куче, а след това няма и пари да го храни качествено, да не говорим, че няма пари и да му осигури адекватна медицинска помощ, ако това се наложи. Справка - http://forum.dog.bg/...1&#entry1131873 това беззащитно мопсче, разболяло се от демодекоза и собственика му го изоставил да гние в приюта, но ако го излекуват държал да си го прибере обратно! Щото видиш ли е породисто, моля ти се!!! Отвратена съм и затова съм агресивна към индивиди с разни безпородни кучета, които умишлено увеличават свръхпопулацията на кучета в страната. Ще кажете, кво толкова, някакви пинчерчета. Аз пуснах линк с 6 страници с обяви за пинчери в продавалник - хилави, кривогледи, гледани в мазета и мръсни клетки и т.н. Просто хората станаха изроди и искат от всяко нещо да изкарат пари.

А сега една история:
Мой познат пусна обява, за да даде супер класно куче в съсобственост, безплатно, куче, което е закупил за 1500евро и в момента просто кучетата са му в повече и е решил да намери на това някакво нормално семейство, което да се грижи за кучето. Той ми изпрати писмото, което му е написала кандидатка за кучето. Тя му е обяснила, че иска кучето за допълнителен доход, и че ще живее на двора с още някакви други кучета и т.н. Аз бях потресена докъде е достигнала човешката наглост, хората сами си признават, че искат да изтърбушат кучето от раждане за "допълнителен доход". И ще го запложда с каквото й падне, приличащо на амстаф или питбул.

Това от една страна ме накара да избухна в смях, защото всеки развъдчик знае, че развъждането на кучета е скъпо хоби и рядко има възвръщаемост на инвестираните средства, а това са хиляди, хиляди, хиляди левове разходи. От друга страна ме изпълни с гняв и желание да зашлевя по един силен шамар на такива хора-олигофрени.

Айде стига съм се обяснявала, в тоя форум останаха малко качествени хора, повечето избягаха и не пишат вече тук. Останалите може да намерите в раздел Без дом. Там, където е мястото на истинските любители на кучето.

П.С.: HighWay ти удари професор Юлиян Вучков в земята.

#43 Потребителят е офлайн   owl Икона

  • Adopt! - Don't buy!
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 610
  • Регистрация: 13-January 12
  • Gender:Not Telling
  • Skype:

Публикувано: 05 February 2014 - 09:45 AM

Показване на мнениетоVesela_5, в 04 February 2014 - 11:04 PM, написа:


В условията на свръхпопулация на кучета, независимо породисти или не, е нелогично да развъждаш още и още.
:rc_036:
User's Signature

Качена снимка


Качена снимка

#44 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 05 February 2014 - 10:59 AM

Показване на мнениетоVesela_5, в 04 February 2014 - 09:04 PM, написа:

......
От друга страна ме изпълни с гняв и желание да зашлевя по един силен шамар на такива хора-олигофрени.

Айде стига съм се обяснявала, в тоя форум останаха малко качествени хора, повечето избягаха и не пишат вече тук. Останалите може да намерите в раздел Без дом. Там, където е мястото на истинските любители на кучето.

П.С.: HighWay ти удари професор Юлиян Вучков в земята.



Добро утро Vesela_5

Мога да се съглася с част от написаното от вас , но ви препоръчвам отново да прочетете темата. А тя не е за развъждане на животни.Макар да е актуална.
Дори съм за закон забраняващ развъждането на животни докато има страдащи бездомничета по улиците и безотговорно отношение в хората.
Но първо трябва да се преборим с еснафщината у хората които оценят животните по породата им и елементарното мислене на индивида третиращ животното като предмет имащ стойност на домашен интериор.
Не мисля че спомагате за това. Вие се борите срещу следствието , а не причината , и тук се разминаваме вече доста.

Нямам идея кой е професор Юлиян Вучков. Не живея в България, не го срещам в книгите които чета , не го срещам в музиката която слушам / особено ако е чалга изпълнител/ и никога не съм го срещал по приютите ако е човек помагащ на животните.
Но съм чувал израза "удари в земята" когато съм се прибирал в Бургас у хора които начина на изразяване е генериран от уличния жаргон.

Поздрави
User's Signature

Качена снимка

#45 Потребителят е офлайн   totschica Икона

  • groomer
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1289
  • Регистрация: 12-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Груминг на пудели, афганки, " космати" териери ( скоч, фокс, ердейл, " уести" ... )и др.

Публикувано: 05 February 2014 - 02:00 PM

Показване на мнениетоnavar, в 04 February 2014 - 01:08 PM, написа:

... положението в родната "кинология"..
но е факт че незнаещите или инакомислещите биват смачквани ,освен ако не са собственици на КЛУБНО куче..ако пусна тема "купих си куче от пазара и има дисплазия " ще ме разчекнат ,но ако пусна " купих куче от развъдник и има дисплазия" коментарите ще бъдат сърцераздирателно съчуствени,придружени с предложения за помощ и кво ли още не....


Абсолютно съм съгласна! Доста помия се изля в клубните форуми на някои доста популярни породи! Но тук вината е във федерацията ни! Аз недолюбвам федерацията! Не го крия,въпреки че съм собственик на качествено куче от развъдник.
Сега по темата: Мисля, че е работа на модераторите да спрат " явлението", за което пише HighWay. Не отричам, че има такова явление! То се появи още преди 4- 5 години и е една от причините, да спра да пиша и аз във форума. Но честно казано, най- знаещите и разбиращите във форума пишат доста интелигентно и рядко заядливо или наставнически!

#46 Потребителят е офлайн   emilvr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1429
  • Регистрация: 15-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Враца
  • Interests:строителство , техника, ядене и пиене .

Публикувано: 05 February 2014 - 02:14 PM

http://www.youtube.c...h?v=R9cwQkZeveI

:ab_041:
:af_089:

Моля формулирайте си мислите в обем до 10 реда , няма нормален форумец който да чете над 10 реда .

http://www.youtube.c...h?v=RjuUBuXnBCE

Ии образователна минута за реклама на моят град :ab_041:


http://www.youtube.c...h?v=PYc0EY516kE

(особено у деветата минута :md_064: ЗЗ-Топ )

#47 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 05 February 2014 - 02:31 PM

Ставаше дума за културата и писането, нали?
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#48 Потребителят е офлайн   totschica Икона

  • groomer
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1289
  • Регистрация: 12-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Груминг на пудели, афганки, " космати" териери ( скоч, фокс, ердейл, " уести" ... )и др.

Публикувано: 05 February 2014 - 03:07 PM

Показване на мнениетоsamotnata, в 05 February 2014 - 12:31 PM, написа:



Това литературно творение е дело на някой от пишещите тук, който чака да го " захапят" :)

#49 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 05 February 2014 - 03:27 PM

За да посочат после с пръст и да кажат "ето ги, тези не говорят културно".
После ние сме били с ниска култура и възпитание. А това какво е?
Накрая във форума ще се чудим въобще да отговаряме ли или е поредното измислено име...
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#50 Потребителят е офлайн   totschica Икона

  • groomer
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1289
  • Регистрация: 12-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Груминг на пудели, афганки, " космати" териери ( скоч, фокс, ердейл, " уести" ... )и др.

Публикувано: 05 February 2014 - 03:34 PM

Показване на мнениетоsamotnata, в 05 February 2014 - 01:27 PM, написа:

За да посочат после с пръст и да кажат "ето ги, тези не говорят културно".



Да! Доста плиткоумно, но вероятно е така.

#51 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 05 February 2014 - 05:21 PM

Никой никого не е посочил
Те сами се представят. Оставам и с впечатление че някои пишат тук без дори да знаят за какво е темата.
Просто виждат нова тема и трябва да я "маркират" по съответния си начин.
В известен смисъл темата постигна задачата си - да ги извади на "светло" на принципа "гузен негонен бяга"
Макар че чакам и други включвания
Не се срамувайте.Тук можете да покажете истинската си същност без маски и грим. Аз разбира се ще ви помагам.

Давайте смело
User's Signature

Качена снимка

#52 Потребителят е офлайн   Ev.Mink Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 161
  • Регистрация: 14-December 10
  • Gender:Female

Публикувано: 05 February 2014 - 05:35 PM

Цитат

... И образователна минута за реклама на моят град :ab_041: ...


Поздрави на Емо от Враца! К'во са затри като манарче у шума:) (Къде се губиш? Форума умре без смях и веселие). Радвате ли се, радвате ли се, че трупът "Химко" отново ще го есхумират преди изборите, за да го затворят след:)

Резерват Северозапад - късометражен документален филм, без цензура, с философски размисли, ако изтърпите вулгаризмите и псувните.

Филмчето е поздрав и за българите зад граница, които са с широко "затворени" очи и нямат представа в какъв пустиняк се превръща България и не заради "простаците", заснети в ролите. А ние тук за културата сме тръгнали да спорим...

" От дървен философ само стърготини може да очакваш. "

(Личен опит. Влизала съм в тази роля. Като всяка жена, имам много роли:) Не препоръчвам. Безплодна. Убива време.)

" Дървото се познава по плода. "

" Докато едни се любуват на дървото на познанието, други берат плодовете му. "

" Колкото по-високо е дървото, толкова по-завистлив е вятъра "

" От дърветата не виждаме гората. "

Та така, нека да видим гората, същественото, което ни обединява. Много дървета в това мнение, като за природозащитници и дървени философи като мен:) От всяко дърво пън не става. Дано не хвърчат пънове и фиданки, че ще ходя в джендема (=ада) :)

"Ако говорят зле за теб и ако е вярно — поправи се; ако не е вярно — смей се." :re_037:

Вдигам си гълъбите! ( = Дим да ме няма!) :dog:

#53 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 05 February 2014 - 06:00 PM

Показване на мнениетоEv.Mink, в 05 February 2014 - 03:35 PM, написа:

Цитат

... И образователна минута за реклама на моят град :ab_041: ...


Вдигам си гълъбите! ( = Дим да ме няма!) :dog:


Точно така . "Цвък" и Дим да ме няма!) :dog:"

Благодаря за цитатите , но полза от тях няма. Както и личните съобщения вмъкнати за показност в темата.
Трябва повече лична позиция , и по малко роли. Иначе ще си останем пънове, и то без преди това да сме били дървета.


ПС
Мога да изчакам докато всички които биха искали да се "маркират" тук със специфичния си "подпис" да го направят , и тогава да продължим по същество
User's Signature

Качена снимка

#54 Потребителят е офлайн   emilvr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1429
  • Регистрация: 15-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Враца
  • Interests:строителство , техника, ядене и пиене .

Публикувано: 05 February 2014 - 07:40 PM

Само минута примирие :md_064:,
и цвъкайте на линка ... бисерно изпълнение ...

http://www.youtube.c...h?v=hImSce6xuoQ

#55 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 05 February 2014 - 07:51 PM

Показване на мнениетоemilvr, в 05 February 2014 - 05:40 PM, написа:

Само минута примирие :md_064:,
и цвъкайте на линка ... бисерно изпълнение ...

http://www.youtube.c...h?v=hImSce6xuoQ


разбирам те
И аз бях така в началото когато открих youtube и нямах парички за да отида на кино

have fun :wb_052:
User's Signature

Качена снимка

#56 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 05 February 2014 - 10:00 PM

Докато спамърите гледат youtube бих искал да добавя нещо в подкрепа на темата и доста показателно какво всъщност се случва тук , а именно:

Прикачена снимка

Двете последни теми показват статистика на интереса на потребителите , респективно какво може да заинтересува четящите тук

ko4eto mi - очевидно спам със 109 прегледа и 0 отговори.

Изхвърляне на албумин - 59 прегледа 0 отговори- очевидно сериозна тема с притеснен потребител имащ нужда от съвет/помощ/

Добре че потребителя предварително е парирал отговорите "заведи го на вет" с което изчерпва възможностите за отговор на много от феновете на спам-а.Надявам се поне вет. лекари да обърнат внимание.

Според тази информация е очевидно че потребителите тук по малко се интересуват от една възможност реално да помогнат, докато очевидния фалш и спам предизвиква по голям интерес, въпреки че първата тема е пусната доста по късно.
За мен това не е неочаквано, и съвсем логично с оглед на коментарите които имаше до момента , и по скоро го публикувам за тези които тепърва ще се сблъскат с безочието и бездушието в този форум.
User's Signature

Качена снимка

#57 Потребителят е офлайн   LilTed Икона

  • Играчът е мъж, макар да е малко момиче...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1534
  • Регистрация: 28-August 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 05 February 2014 - 10:28 PM

"Ако достатъчно дълго стоиш на брега на реката, рано или късно ще видиш по течението й труповете на враговете си."


Интерпретациите оставям на хората, недаващи квалификации и с високo ниво дедуктивни умения.


:rc_036:
User's Signature

В памет на убитото момче Ангел от с. Катуница
Обявяваме Траур !!! НИЩО НЕ Е ЗАБРАВЕНО, НИЩО НЕ Е ПРОСТЕНО!!! ........... Почивай в мир!


"Модераторите са готини пичове" Lauta

#58 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 05 February 2014 - 10:40 PM

Показване на мнениетоHighWay, в 05 February 2014 - 10:00 PM, написа:

Докато спамърите гледат youtube бих искал да добавя нещо в подкрепа на темата и доста показателно какво всъщност се случва тук , а именно:

Прикачен файл пример.jpg

Двете последни теми показват статистика на интереса на потребителите , респективно какво може да заинтересува четящите тук

ko4eto mi - очевидно спам със 109 прегледа и 0 отговори.

Изхвърляне на албумин - 59 прегледа 0 отговори- очевидно сериозна тема с притеснен потребител имащ нужда от съвет/помощ/


Ами да внеса малко яснота, защото преценката ти (за повечето неща), е доста субективна и откровено грешна.
Виж кога са публикувани двете теми и ще си обясниш броя на преглежданията. Освен това и по-важно е, че тази, написана на латиница, беше във форума на Без дом, преди да бъде преместена във вет раздела. Без дом е един от най-посещаваните раздели в този форум, та от там и броя преглеждания.
Хубаво е да допускаш от време на време, че може да има и други истини и гледни точки.

п.п. Много е странно, как на скрийшота ти часа на темата на латиница е неверен... Не, че има някакво значение кога е публикувана една тема. По-важно е - къде.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#59 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 05 February 2014 - 11:20 PM

Показване на мнениетоbushkata, в 05 February 2014 - 08:40 PM, написа:

Показване на мнениетоHighWay, в 05 February 2014 - 10:00 PM, написа:

Докато спамърите гледат youtube бих искал да добавя нещо в подкрепа на темата и доста показателно какво всъщност се случва тук , а именно:

Прикачен файл пример.jpg

Двете последни теми показват статистика на интереса на потребителите , респективно какво може да заинтересува четящите тук

ko4eto mi - очевидно спам със 109 прегледа и 0 отговори.

Изхвърляне на албумин - 59 прегледа 0 отговори- очевидно сериозна тема с притеснен потребител имащ нужда от съвет/помощ/


Ами да внеса малко яснота, защото преценката ти (за повечето неща), е доста субективна и откровено грешна.
Виж кога са публикувани двете теми и ще си обясниш броя на преглежданията. Освен това тази, написана на латиница, беше във форума на Без дом, преди да бъде преместена във вет раздела. Без дом е един от най-посещаваните раздели в този форум, та от там и броя преглеждания.
Хубаво е да допускаш от време на време, че може да има и други истини и гледни точки.


Здравейте

Субективизмът не е изключен , за това е и целта на тази тема за да придобие обективен характер.
Дали една преценка е грешна това само времето /историята/ може да покаже.
ФАКТ че много потребители потвърдиха това "явление" показва че разговорът не е безпредметен.Част от тях го направиха в личната ми поща заради факта че не искат да стават обект на нападки. (?!)
Това означава ли че нападките тук са позволени
Защо темата е била преместена във вет раздела когато е очевиден спам ? бих използвал друга дума - подигравка

Ако допусна че има и други гледни точки защо не се споделят в темата , фактически а не с празни приказки
Толерират ли се празните приказки, спама, и личните нападки в специализираните раздели ?
Доколко новите потребители могат да разчитат на някаква защита от модераторите ?
С какъв критерии това би могло да стане
Къде е балансът който модераторите трябва да поддържат

Това което допускам и имам данни, че форумът е на селф контрол след като дори и получаването на поща бе частично блокирана (Това разбира се няма как да е от вашата компетентност, но го прибавям като факт)
Но цитираното по долу би трябвало да го разбирате:

Vesela_5, в 04 February 2014 - 09:04 PM, написа: ......
От друга страна ме изпълни с гняв и желание да зашлевя по един силен шамар на такива хора-олигофрени.

И последно но не по важност
Тази тема е отворена за всякакви мнения , но почти не виждам такива освен лични нападки, спам , лошо отношение, лош език
Ако някой иска да ме убеди/докаже че греша - на линия съм

Бих ви посъветвал да прочетете по внимателно темата. И ако според вас има нападки , обиди, и лош език ще чакам да вземете обективно отношение.
Това че се обръщате /цитирате/ към мен , а не към хората използващи обидни думи и опорочаващи темата ми дава основание да предполагам за субективизъм и вече изграден приятелски кръг . Нещо недопустимо за модератор !
Но празни приказки няма как да приема.Не във вашия случая ,а такива не приемам по принцип.

Поздрави

ПП
Допускам че стила ми може да е подразнил някой , най вече заради липсата на конформизъм в него , но мога да ви уверя че няма нищо лично в това.
Стигнал съм до извода че прогресът на хората се дължи не на еднаквото , а на различното мислене.
User's Signature

Качена снимка

#60 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 06 February 2014 - 12:14 AM

Лично я преместих, без изобщо да я прочета. Признавам. Писано не на български - не чета. Видях заглавието и я преместих, иначе щях да я махан веднага. Благодаря за сигнала, сега я прочетох.

Започнахте с възмущение от нападките, сега вече сте на вълна "форума е на самотек", приятелски кръгове, има проблеми с пощата (личните съобщения ли имате предвид?), каква е ролята на модераторите, защо и кога се/не се намесват и т.н.
Всъщност - каква е целта на тази тема изобщо, освен да ви обърнем много внимание?
Неуредици във форума има много и според вас те ще се променят заради тази тема? Или някакви обяснения трябва да се дават за всички въпроси, защото те започнаха да стават доста...

Малко по лично, защото малко като заплаха звучи, че "празни приказки няма как да приема.Не във вашия случая ,а такива не приемам по принцип.", та явно съм длъжна да отговоря.
Аз съм мод на един подфорум. Ако имате някакви проблеми в комуникацията там - да, ще се чувствам длъжна да ви отговоря.
Но в същото време съм си и потребител и мога да пиша и да се изразявам както ми идва. И както правилата ми позволяват. Ако има кой да следи.

Може би последното изречение ще ви даде някаква яснота.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни