Dog.bg Форуми : Ново явление във форума?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Ново явление във форума? Обесърчаване на новите потребители

#61 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 06 February 2014 - 12:43 AM

Показване на мнениетоbushkata, в 05 February 2014 - 10:14 PM, написа:

Лично я преместих, без изобщо да я прочета. Признавам. Писано не на български - не чета. Видях заглавието и я преместих, иначе щях да я махан веднага. Благодаря за сигнала, сега я прочетох.

Започнахте с възмущение от нападките, сега вече сте на вълна "форума е на самотек", приятелски кръгове, има проблеми с пощата (личните съобщения ли имате предвид?), каква е ролята на модераторите, защо и кога се/не се намесват и т.н.
Всъщност - каква е целта на тази тема изобщо, освен да ви обърнем много внимание?
Неуредици във форума има много и според вас те ще се променят заради тази тема? Или някакви обяснения трябва да се дават за всички въпроси, защото те започнаха да стават доста...

Малко по лично, защото малко като заплаха звучи, че "празни приказки няма как да приема.Не във вашия случая ,а такива не приемам по принцип.", та явно съм длъжна да отговоря.
Аз съм мод на един подфорум. Ако имате някакви проблеми в комуникацията там - да, ще се чувствам длъжна да ви отговоря.
Но в същото време съм си и потребител и мога да пиша и да се изразявам както ми идва. И както правилата ми позволяват. Ако има кой да следи.

Може би последното изречение ще ви даде някаква яснота.


Напротив

Създаването на тази тема бе провокирана от няколко нападки към нови потребители които случайно видях в подфорум "Ветеринарен Кабинет"
За съжаление тогава допуснах че това са изолирани случаи и си позволих да пиша в този раздел с надеждата да бъда разбран правилно. Помолих потребителите да съблюдават нормалния тон.
Не само че не бях разбран но и последваха други реплики след което реших да не преча /спам/ този раздел за това и изместих темата на друго място.
Едва по късно си дадох сметка че това не са изолирани случаи особено след като ми бе потвърдено и от други потребители

Ако мислите че темата е някой да ми обърне внимание - грешите. Няма защо да търся внимание особено тип "ровене в личното ми аз" Не , благодаря - вижте началото на този пост отново за причината.
Дълго време не бях влизал във форума и влязох само по една конкретна причина, и то в един конкретен подфорум.
Не съм имал намерение да пиша, а да потърся малко информация, и определен адрес /име/

Пуснах и един отговор че подарявам едно лекарство което за съжаление вече не ни е необходимо.

Не търсете заплахи във факта че изразявам твърдо личното си мнение.
Не сменям темите просто започнах да мисля че нещата са свързани

Съжалявам, не знаех че сте модератор само в някои под форуми . За това и ви призовах да вземете отношение.

Но определено с това не бих се съгласил :

"Но в същото време съм си и потребител и мога да пиша и да се изразявам както ми идва. И както правилата ми позволяват. Ако има кой да следи. "

Ще ви кажа защо
Ако в къщи си ходите по бельо , това не означава че така ще излезете и навън (публично място)
Тъй като форумът е точно такова място сме принудени да си слагаме "дрешките" на благоприличие въпреки че може и да не ни харесва това.

Проблемът с получаване на поща бе описан в друг раздел .
Просто направих нещо елементарно но необходимо за да няма загуба на писма

Link

Както виждате няма нищо общо с описаните тук явления. Тях ги забелязах едва по късно.

Отново нищо лично

Поздрави
User's Signature

Качена снимка

#62 Потребителят е офлайн   emilvr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1429
  • Регистрация: 15-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Враца
  • Interests:строителство , техника, ядене и пиене .

Публикувано: 09 February 2014 - 11:15 AM

Towa досадно същество Хигн-уей май се разкара , така че можем спокойно да си подновим коментарите :af_089:

Мисля че острите забележки като на Весела 5 примерно са си правилни , определени хора разбират само собственият си език... и ако някой се е цъкнал само за да си продаде мелезчето ... за 200лв няма какво да му обясняваш любезно .

#63 Потребителят е офлайн   resursna Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 29
  • Регистрация: 29-September 13
  • Gender:Male

Публикувано: 09 February 2014 - 01:07 PM

Не се е" разкарал".Ако знаехте поне какво коментирате, щеше да е хубаво.

#64 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 09 February 2014 - 05:56 PM

Показване на мнениетоemilvr, в 09 February 2014 - 09:15 AM, написа:

Towa досадно същество Хигн-уей май се разкара , така че можем спокойно да си подновим коментарите :af_089:

Мисля че острите забележки като на Весела 5 примерно са си правилни , определени хора разбират само собственият си език... и ако някой се е цъкнал само за да си продаде мелезчето ... за 200лв няма какво да му обясняваш любезно .


Добре е че има ново мнение тук, лошо че не се казва нищо ново в него освен поредната неадекватна и посредствена "визитна картичка"

Струва ми се че вие вече се представихте веднъж / извинявам се че не съм ви обърнал достатъчно внимание/, и представата която сте оставили след себе си очевидно е била съвсем незначителна.Повторните ви опити са също толкова безплодни и лишени от стойност.

Благодаря все пак.Оценявам усилията дори и безполезните.
User's Signature

Качена снимка

#65 Потребителят е офлайн   emilvr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1429
  • Регистрация: 15-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Враца
  • Interests:строителство , техника, ядене и пиене .

Публикувано: 20 February 2014 - 01:28 PM

Колега , колкото и безплодни да са моите постове, нямаш никакъв избор освен моята компания ... всички се разбягаха от теб :dog::ab_041::dog:

Или дай да си пишем тука :beer: , или освободи от себе си темата за да се върнат другите кореспонденти ?

#66 Потребителят е офлайн   HighWay Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 22 February 2014 - 02:58 PM

Показване на мнениетоemilvr, в 20 February 2014 - 11:28 AM, написа:

Колега , колкото и безплодни да са моите постове, нямаш никакъв избор освен моята компания ... всички се разбягаха от теб :dog::ab_041::dog:

Или дай да си пишем тука :beer: , или освободи от себе си темата за да се върнат другите кореспонденти ?


Благодаря , но нямам нужда от кореспонденти , а от мислещи хора.
Дори допускам че същите вече са се "разбягали" от този форум .
Пиша и в други форуми където участниците имат уважение един към друг.Така че мненията ти определено НЕ ми липсват :md_064:
User's Signature

Качена снимка

#67 Потребителят е офлайн   peternm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 24-January 09
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 22 February 2014 - 04:39 PM

Показване на мнениетоHighWay, в 22 February 2014 - 02:58 PM, написа:

Показване на мнениетоemilvr, в 20 February 2014 - 11:28 AM, написа:

Колега , колкото и безплодни да са моите постове, нямаш никакъв избор освен моята компания ... всички се разбягаха от теб :dog::ab_041::dog:

Или дай да си пишем тука :beer: , или освободи от себе си темата за да се върнат другите кореспонденти ?


Благодаря , но нямам нужда от кореспонденти , а от мислещи хора.
Дори допускам че същите вече са се "разбягали" от този форум .
Пиша и в други форуми където участниците имат уважение един към друг.Така че мненията ти определено НЕ ми липсват :md_064:



Добре, че спрях да следя форумите от 1999г. насам. :zf_093: :zi_182:

#68 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 07 March 2014 - 09:48 AM

Показване на мнениетоtotschica, в 05 February 2014 - 02:00 PM, написа:

Доста помия се изля в клубните форуми на някои доста популярни породи! Но тук вината е във федерацията ни! Аз недолюбвам федерацията! Не го крия,въпреки че съм собственик на качествено куче от развъдник. Сега по темата: Мисля, че е работа на модераторите да спрат " явлението", за което пише HighWay. Не отричам, че има такова явление! То се появи още преди 4- 5 години и е една от причините, да спра да пиша и аз във форума. Но честно казано, най- знаещите и разбиращите във форума пишат доста интелигентно и рядко заядливо или наставнически!


+ :ba_025:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#69 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 26 March 2014 - 03:21 PM

Показване на мнениетоemilvr, в 05 February 2014 - 02:14 PM, написа:

Моля формулирайте си мислите в обем до 10 реда , няма нормален форумец който да чете над 10 реда . http://www.youtube.c...h?v=RjuUBuXnBCE Ии образователна минута за реклама на моят град Качена снимка


Аз па съм и фен на хигънвней! Тя сичко си знае обикновено, запазвайки позитивизъм и ведър поглед в далечината. Също умело ти показва как и с каква точно техника да се завреш там , изкъдето си изпълзел, а именно из гъз@ си . Също знае кое как е при секакви форми на кучета и др. Само винд успява да я надбега понекога, ама то си е нормално от никнейма си идва това.

Загубил си битката още много отдавна, брат!
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#70 Потребителят е офлайн   emilvr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1429
  • Регистрация: 15-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Враца
  • Interests:строителство , техника, ядене и пиене .

Публикувано: 26 March 2014 - 06:23 PM

Хай Уей е жена ??:ud_009:
Ай сиктир !!, нали пише че е мъж ...
Това е кофти във форум ,че никога не можеш да си сигурен кой какъв пол е, и дали нема да те изненада :dog: изведнъж .

#71 Потребителят е офлайн   peternm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 24-January 09
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 29 March 2014 - 09:47 PM

Ех ..... липсва ми времето, в което форумите бяха кът, интернета дайъл-ъп, и обществото в тях беше готино, ограничено. Сега всеки втори сульо има компютър. :ec_117: :ed_142:
Тоя форум се е превърнал в бг-мама :fa_067: Тюх един свестен форум не остана. :zz_219:

#72 Потребителят е офлайн   asensi_85 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 244
  • Регистрация: 07-February 14
  • Gender:Male

Публикувано: 30 March 2014 - 01:02 PM

Абсолютно съм съгласен с HighWay. Тук нормални хора не пишат! Аз като нов потребител също бях отнесен от вятъра от потребителите с много мнения, които са напълно изтрещели. Без никаква причина бях набеден, че защитавам интереса на една голяма клиника, само защото поисках от плюещите я да представят доказателствата, които твърдяха, че имат срещу нея. Това не се случи. В друга тема бях наречен търгаш (само защото имам зоомагазин) и то от потребител, които пише и в тази тема. И защо, мамка му, на всяка подобна тема се повдига въпроса за междусъседското развъждане? И сега разбрах ( Vesela_5), че си имала развъдник, предполагам неофициален. Тогава точно ти имаш най-малкото право да обвиняваш хората за това, което си правила самата ти! И точно ти ме нарече "търгаш от зоомагазин" именно защото си купих куче без да се свържа с теб или контактите, които си ми дала. И за разлика от теб аз през живота си не съм заплодил нито едно куче и не съм продал нито едно куче. А наистина хората, които толкова яростно се нахвърлят срещу случайното развъждане обикновено имат нечисто минало по този въпрос. Да, и аз не съм му привърженик поради изброените по-горе в темата причини, но нямам моралното право да съдя никого за нищо.

Относно форума - и аз спрях да пиша. Смисъл няма.

#73 Потребителят е офлайн   peternm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 24-January 09
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 30 March 2014 - 02:35 PM

Показване на мнениетоasensi_85, в 30 March 2014 - 01:02 PM, написа:

Абсолютно съм съгласен с HighWay. Тук нормални хора не пишат! Аз като нов потребител също бях отнесен от вятъра от потребителите с много мнения, които са напълно изтрещели. Без никаква причина бях набеден, че защитавам интереса на една голяма клиника, само защото поисках от плюещите я да представят доказателствата, които твърдяха, че имат срещу нея. Това не се случи. В друга тема бях наречен търгаш (само защото имам зоомагазин) и то от потребител, които пише и в тази тема. И защо, мамка му, на всяка подобна тема се повдига въпроса за междусъседското развъждане? И сега разбрах ( Vesela_5), че си имала развъдник, предполагам неофициален. Тогава точно ти имаш най-малкото право да обвиняваш хората за това, което си правила самата ти! И точно ти ме нарече "търгаш от зоомагазин" именно защото си купих куче без да се свържа с теб или контактите, които си ми дала. И за разлика от теб аз през живота си не съм заплодил нито едно куче и не съм продал нито едно куче. А наистина хората, които толкова яростно се нахвърлят срещу случайното развъждане обикновено имат нечисто минало по този въпрос. Да, и аз не съм му привърженик поради изброените по-горе в темата причини, но нямам моралното право да съдя никого за нищо.

Относно форума - и аз спрях да пиша. Смисъл няма.



Kакво искаш да кажеш с неофициален развъдник?!

#74 Потребителят е офлайн   Pr07o7yp3 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 204
  • Регистрация: 09-December 12
  • Gender:Male

Публикувано: 30 March 2014 - 04:01 PM

Показване на мнениетоasensi_85, в 30 March 2014 - 01:02 PM, написа:

Абсолютно съм съгласен с HighWay. Тук нормални хора не пишат! Аз като нов потребител също бях отнесен от вятъра от потребителите с много мнения, които са напълно изтрещели. Без никаква причина бях набеден, че защитавам интереса на една голяма клиника, само защото поисках от плюещите я да представят доказателствата, които твърдяха, че имат срещу нея. Това не се случи. В друга тема бях наречен търгаш (само защото имам зоомагазин) и то от потребител, които пише и в тази тема. И защо, мамка му, на всяка подобна тема се повдига въпроса за междусъседското развъждане? И сега разбрах ( Vesela_5), че си имала развъдник, предполагам неофициален. Тогава точно ти имаш най-малкото право да обвиняваш хората за това, което си правила самата ти! И точно ти ме нарече "търгаш от зоомагазин" именно защото си купих куче без да се свържа с теб или контактите, които си ми дала. И за разлика от теб аз през живота си не съм заплодил нито едно куче и не съм продал нито едно куче. А наистина хората, които толкова яростно се нахвърлят срещу случайното развъждане обикновено имат нечисто минало по този въпрос. Да, и аз не съм му привърженик поради изброените по-горе в темата причини, но нямам моралното право да съдя никого за нищо.

Относно форума - и аз спрях да пиша. Смисъл няма.

Свиквай. И моите първи впечатления бяха такива.
За това и има толкова малко хора тук. Няма друг подобен форум в България с толкова завист и омраза ама пък точно това му е чара на форумчето. :D
Важното е да си като мен, просто да не им се връзваш. Повечето тук са на средна+ възраст и нормално разбиранията им да са такива.

В кой друг форум ще пуснеш първата си тема, ще те ни се нахвърлят с нападки и накрая ще ти я заключат, за да не можеш дори да отговориш. Моята първа тема в този форум беше такава. :D
Напук на всичко обаче аз останах, ама явно 90% от новите потребители търсят друго място, което всъщност е напълно нормално. Ама така е, без администратори и подобни модератори, за това форума е на това дередже.

#75 Потребителят е офлайн   peternm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 24-January 09
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 30 March 2014 - 04:25 PM

Показване на мнениетоPr07o7yp3, в 30 March 2014 - 04:02 PM, написа:

Показване на мнениетоasensi_85, в 30 March 2014 - 01:02 PM, написа:

Абсолютно съм съгласен с HighWay. Тук нормални хора не пишат! Аз като нов потребител също бях отнесен от вятъра от потребителите с много мнения, които са напълно изтрещели. Без никаква причина бях набеден, че защитавам интереса на една голяма клиника, само защото поисках от плюещите я да представят доказателствата, които твърдяха, че имат срещу нея. Това не се случи. В друга тема бях наречен търгаш (само защото имам зоомагазин) и то от потребител, които пише и в тази тема. И защо, мамка му, на всяка подобна тема се повдига въпроса за междусъседското развъждане? И сега разбрах ( Vesela_5), че си имала развъдник, предполагам неофициален. Тогава точно ти имаш най-малкото право да обвиняваш хората за това, което си правила самата ти! И точно ти ме нарече "търгаш от зоомагазин" именно защото си купих куче без да се свържа с теб или контактите, които си ми дала. И за разлика от теб аз през живота си не съм заплодил нито едно куче и не съм продал нито едно куче. А наистина хората, които толкова яростно се нахвърлят срещу случайното развъждане обикновено имат нечисто минало по този въпрос. Да, и аз не съм му привърженик поради изброените по-горе в темата причини, но нямам моралното право да съдя никого за нищо.

Относно форума - и аз спрях да пиша. Смисъл няма.

Свиквай. И моите първи впечатления бяха такива.
За това и има толкова малко хора тук. Няма друг подобен форум в България с толкова завист и омраза ама пък точно това му е чара на форумчето. :D
Важното е да си като мен, просто да не им се връзваш. Повечето тук са на средна+ възраст и нормално разбиранията им да са такива.

В кой друг форум ще пуснеш първата си тема, ще те ни се нахвърлят с нападки и накрая ще ти я заключат, за да не можеш дори да отговориш. Моята първа тема в този форум беше такава. :D
Напук на всичко обаче аз останах, ама явно 90% от новите потребители търсят друго място, което всъщност е напълно нормално. Ама така е, без администратори и подобни модератори, за това форума е на това дередже.


този форум си го спомням от преди 8-9г беше зле, а сега е вкиснат. :ba_025:

#76 Потребителят е офлайн   peternm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 24-January 09
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 30 March 2014 - 05:40 PM

Не са виновни потребителите с хиляди постове, както и т.нар. "явление" , ето за сравнение


http://forum.dog.bg/...0&#entry1131194


Пълно е с идиоти, които напират и изскачат като сурикати. За това казах, че ми липсват 90-те години, когато интернет имаха една шепа хора, дата.бг беше едно готино общество и торентите ги нямаше в тълковния речник. Сега всеки втори дебил има комп. интернет и се вихри. :zf_093: :ob_173: у фейсбуку.

#77 Потребителят е офлайн   asensi_85 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 244
  • Регистрация: 07-February 14
  • Gender:Male

Публикувано: 30 March 2014 - 05:45 PM

То е ясно, че във всеки форум има плява, черни овци, дразнители. Но определено нивото е ниско, за което е виновна администрацията, ако има такава изобщо тук.

#78 Потребителят е офлайн   petty Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 111
  • Регистрация: 17-February 14

Публикувано: 30 March 2014 - 05:51 PM

темата на предишния отговор е малко странна.Не може едно куче да стане огромно.То расте според породата.Ако се прехранва едно куче,получава наднормено тегло и затлъстяване.Особено не е подходящо да се прехранват кучета от големи породи,защото се нарушава балансът на калция.

#79 Потребителят е офлайн   emilvr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1429
  • Регистрация: 15-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Враца
  • Interests:строителство , техника, ядене и пиене .

Публикувано: 31 March 2014 - 08:44 AM

За друго става дума , колега .

#80 Потребителят е офлайн   LilTed Икона

  • Играчът е мъж, макар да е малко момиче...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1534
  • Регистрация: 28-August 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 31 March 2014 - 11:19 AM

asensi_85, преди да клеветиш, можеш да провериш в какво обвиняваш някого,когото дори не си виждал на снимка. :md_064:

Същността на темата много отдавна се изгуби,а авторът й се покри и не си гледа "отрочето",за да задава тон. Има ли смисъл да пишете още? (Реторичен въпрос)

:rc_036:
User's Signature

В памет на убитото момче Ангел от с. Катуница
Обявяваме Траур !!! НИЩО НЕ Е ЗАБРАВЕНО, НИЩО НЕ Е ПРОСТЕНО!!! ........... Почивай в мир!


"Модераторите са готини пичове" Lauta

  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни