Dog.bg Форуми : Ново явление във форума?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Ново явление във форума? Обесърчаване на новите потребители

#81 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 31 March 2014 - 11:34 AM

Цитат

И сега разбрах ( Vesela_5), че си имала развъдник, предполагам неофициален. Тогава точно ти имаш най-малкото право да обвиняваш хората за това, което си правила самата ти!


Абсолютно легитимен си е развъдника.
Можеш да провериш :ba_025:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#82 Потребителят е офлайн   asensi_85 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 244
  • Регистрация: 07-February 14
  • Gender:Male

Публикувано: 31 March 2014 - 07:21 PM

Показване на мнениетоLilTed, в 31 March 2014 - 11:19 AM, написа:

asensi_85, преди да клеветиш, можеш да провериш в какво обвиняваш някого,когото дори не си виждал на снимка. :md_064:

:rc_036:


Първо не "клеветя". Можеш да провериш тълковния речник и да видиш значението на думата, която употребяваш. И второ след като темата е актуална какво значение има кой я е пуснал и кой не пише? Айде почна се наново хейта. Като ощипани моми. И точно пък ти с 3-те хиляди мнения не се разпореждай кой къде да пише и къде не. Това е идеята на форума и ако имаше 2 мозъчни клетки можеше да я разбереш. И трето същата високоуважаване персона нарече мен "търгаш" и също не ме е виждала на снимка :rc_036: Но това не е клевета, а директна обида.

Относно легитимния развъдник... Цитирам изречението с всички кавички, препинателни знаци и правопис: "Аз се считам вече за бивш "развъдчик", отглеждам 2 женски стафорширки, които няма да развъждам поради една проста причина.". Щом "развъдчик" е в кавички как би трябвало да се изтълкува от един средно начетем човек, който е наясно с правописа? Има нещо, което се казва ивиденциалност на думите, но едва ли мястото да обяснявам какво значи е тук. И без това никой няма да разбере.

#83 Потребителят е офлайн   LilTed Икона

  • Играчът е мъж, макар да е малко момиче...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1534
  • Регистрация: 28-August 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 31 March 2014 - 08:03 PM

asensi_85, разпространяването на невярна информация,как му казваш? Явно и тя те е клеветила,и? Защо си мислиш,че защитавам някого в твоя филм? Просто знам въпросното момиче,знам какво прави,знам какво развъжда и малко,ако се поразтърси човек ще види какво е правила и какво прави.Тя застава с името си зад дейността си.
Аз мога да имам и 5000 мнения,и? Да съм забранила на някого да пише? Зададох реторичен въпрос (ти държиш на тълковния речник - провери какво означава това словосъчетание),защо ми отговаряш?
Хейт?!? Имаме си българска дума,нарича се омраза (в случая - мразя). Иначе одио,хас (виж на колко езика го знам,дано се впиша във вашето общество). Омраза към? Не те познавам,за да изпитвам нещо към теб - някакъв ник в някакъв форум. Преливам от чувства.

ПС. Ако ще ми отговаряш - нека да е на лично,че пак изместихме темата.
User's Signature

В памет на убитото момче Ангел от с. Катуница
Обявяваме Траур !!! НИЩО НЕ Е ЗАБРАВЕНО, НИЩО НЕ Е ПРОСТЕНО!!! ........... Почивай в мир!


"Модераторите са готини пичове" Lauta

#84 Потребителят е офлайн   asensi_85 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 244
  • Регистрация: 07-February 14
  • Gender:Male

Публикувано: 01 April 2014 - 09:20 AM

Аз няма какво да ти отговарям на лични съобщения, тъй като не виждам какво бих ти казал повече. Кое по-точно беше "разпространение на невярна информация" от моя страна? Като пишете четете ли изобщо кой какво казва?

#85 Потребителят е офлайн   Layla89 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 104
  • Регистрация: 05-February 14
  • Gender:Female
  • Location:Varna

Публикувано: 01 April 2014 - 12:32 PM

Мислех да не се меся по темата ...от скоро съм тук основно чета и не пиша и определено се усеща настървено поведение от някой от потребителите спрямо нови, които задават въпроси ..

Пример: http://forum.dog.bg/...ost__p__1135883

Кой чел-недочел , но се заяжда... Замислете се малко.

Идеята не е ли в крайна сметка любовта към животните да ни обединява вместо да се водят крайно безмислени интернет войни в сайта? :tb_195:
User's Signature

I must not fear...Fear is the mind-killer... Fear is the little-death that brings total obliteration...
I will face my fear... I will permit it to pass over me and through me... And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path...Where the fear has gone there will be nothing...Only I will remain.


Качена снимка

#86 Потребителят е офлайн   peternm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 24-January 09
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 01 April 2014 - 12:39 PM

Показване на мнениетоLayla89, в 01 April 2014 - 12:32 PM, написа:

Мислех да не се меся по темата ...от скоро съм тук основно чета и не пиша и определено се усеща настървено поведение от някой от потребителите спрямо нови, които задават въпроси ..

Пример: http://forum.dog.bg/...ost__p__1135883

Кой чел-недочел , но се заяжда... Замислете се малко.

Идеята не е ли в крайна сметка любовта към животните да ни обединява вместо да се водят крайно безмислени интернет войни в сайта? :tb_195:



така е, но все пак е хубаво да не се толерират идиотите и да никнат като гъби. то иначе за това сме до тук от толерантност и ни се изсраха на главата. :ab_041:

#87 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 01 April 2014 - 12:51 PM

Показване на мнениетоasensi_85, в 31 March 2014 - 05:21 PM, написа:

Относно легитимния развъдник... Цитирам изречението с всички кавички, препинателни знаци и правопис: "Аз се считам вече за бивш "развъдчик", отглеждам 2 женски стафорширки, които няма да развъждам поради една проста причина.". Щом "развъдчик" е в кавички как би трябвало да се изтълкува от един средно начетем човек, който е наясно с правописа? Има нещо, което се казва ивиденциалност на думите, но едва ли мястото да обяснявам какво значи е тук. И без това никой няма да разбере.


Явно четеш между редовете, приятелю. Бивш развъдчик означава, че не желая да развъждам кучета, с оглед ситуацията с хилядите нежелани животни. А "развъдчик" е в кавички, защото човек с 1-2 кучила какъв развъдчик е? Просто съм имала мерак да гледам бебета и съм си осъществила тази мечта. И с цялата си отговорност съм прекратила това, тъй като има ужасен дефицит на качествени нови собственици на кучета. А и развъждането на кучета е ужасно скъпо хоби, отнемащо много време, средства и емоции.

#88 Потребителят е офлайн   asensi_85 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 244
  • Регистрация: 07-February 14
  • Gender:Male

Публикувано: 01 April 2014 - 06:58 PM

Ами приеми тогава, че има хора, на които също им е мерак да имат малки кучета и затова ги развъждат. Пак казвам, че аз също съм против домашното въдене, но нямам право да държа сметка на никого. СМятам, че отношенията между мен и Весела не са нарушили добрия тон на форума и от посредници нямаме нужда.

Layla89 - имаш един глас плюс от мен.

  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни