Dog.bg Форуми : Говорилня

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (405 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Говорилня

#21 Потребителят е офлайн   Rositoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1240
  • Регистрация: 17-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Шумен

Публикувано: 15 November 2007 - 01:19 PM

Цитат

Нормално ли е, когато погледна Рики в очите зеницата постоянно да му се оголемява и смалява? Много съм притеснен понеже прочетох, че мъжките кучета на 5 месеца развиват някаква болест
на очите, която може да доведе до слепота. :'(

Между другото аз също четох че много често хъскитата страдат от болест на очите и повечето завършват със слепота, но това е било наследствена черта, martez в рода имате ли някой с очни проблеми, ако да, отидете веднага на лекар, не подценявай и най малките детайли като разширяване и огулемяване, ако имате роднини с такива проблеми или слепи също така. Не се знае какво може да стане  :( :( :(
Дано всичко е наред, подкрепям логиката на Bansko и kalaruna87, но все пак проверете  ;) ;)
User's Signature

http://www.vbox7.com/play:d880ab65

Turn the lights down low, take it off, let me show, my love for you is insatiable...

#22 Потребителят е офлайн   Rositoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1240
  • Регистрация: 17-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Шумен

Публикувано: 15 November 2007 - 01:20 PM

Цитат

Цитат

Bansko много красиви представители на породата  ;) :wub:

Честита нова тема и от мене, сигурна съм че за нула време ще се направят още няколко  ;D ;D ;D

А по повод хъскито със зелени очи...... доколкото аз съм чела се допускат кафеви, сини, париколор и различни....за зелени досега нито съм чувала нито съм виждала, но предполагам ще е доста интересно.  ;) Ако някой има снимка нека пусне. :blink:

A Lubo^ ако ти е трудно с нагръдника, пробвай с нашийник, става много по лесно и бързо  ;) ;) ;)
На макс като му сложа нашийник и си вади главата, незнам как. Само заради това сега е с нагръдник.

Ами стегни повече нашийника но не и да го души, трябва да има поне два пръста свободно пространство, ако имаш време репетирайте в къщи с нашийника или в двора ако имате такъв ;)
User's Signature

http://www.vbox7.com/play:d880ab65

Turn the lights down low, take it off, let me show, my love for you is insatiable...

#23 Потребителят е офлайн   martez Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 14-November 07
  • Location:Siberia

Публикувано: 15 November 2007 - 01:29 PM

Оооохххх боже какви хора има на тоя свят!!! Преди малко излизам да изведа Рики и срещнах един приятел, понеже той много му се кефи и му дадох да го разходи малко.Мина някаква жена и Рики нали се радва на всичко живо и си дигна лапичките и лееко я докосна. Реакцията на тая и беше "Какво ми го пускаш това куче изцапа ми якето, е сега ще звънна на сина ми и ни куче, ни нищо нема да има, ще му звънна да взима пистолета и да го гърми.." Аз естествено паника и дай да бегаме.. Взех Рики от приятеля ми и гассс... После я срещнах пред моя вход да се крие от дъжда. Вика ми ти тука ли живееш и аз викам да и тя ама то сина ми той тук живее. Пита ме на кой етаж съм и аз викам на който - тоя и си тръгнах... Е*ахти хората!!!  :mazohist: :mazohist: :mazohist:

#24 Потребителят е офлайн   Lub0^ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 559
  • Регистрация: 01-October 07
  • Location:Варна

Публикувано: 15 November 2007 - 02:47 PM

Цитат

Оооохххх боже какви хора има на тоя свят!!! Преди малко излизам да изведа Рики и срещнах един приятел, понеже той много му се кефи и му дадох да го разходи малко.Мина някаква жена и Рики нали се радва на всичко живо и си дигна лапичките и лееко я докосна. Реакцията на тая и беше "Какво ми го пускаш това куче изцапа ми якето, е сега ще звънна на сина ми и ни куче, ни нищо нема да има, ще му звънна да взима пистолета и да го гърми.." Аз естествено паника и дай да бегаме.. Взех Рики от приятеля ми и гассс... После я срещнах пред моя вход да се крие от дъжда. Вика ми ти тука ли живееш и аз викам да и тя ама то сина ми той тук живее. Пита ме на кой етаж съм и аз викам на който - тоя и си тръгнах... Е*ахти хората!!!  :mazohist: :mazohist: :mazohist:
Taкива само по 1 шамар заслужават. Да додат да ми гъмят кучето, после тях как ше ги разтрелям..
User's Signature

Качена снимкаЦък тук :) (на картинката xD)

#25 Потребителят е офлайн   Bansko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 104
  • Регистрация: 22-January 07

Публикувано: 15 November 2007 - 04:21 PM

Бих искал да ви споделя още няколко снимки от вчерашния ден .

#26 Потребителят е офлайн   Lub0^ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 559
  • Регистрация: 01-October 07
  • Location:Варна

Публикувано: 15 November 2007 - 10:59 PM

Цитат

Цитат

Цитат

Bansko много красиви представители на породата  ;) :wub:

Честита нова тема и от мене, сигурна съм че за нула време ще се направят още няколко  ;D ;D ;D

А по повод хъскито със зелени очи...... доколкото аз съм чела се допускат кафеви, сини, париколор и различни....за зелени досега нито съм чувала нито съм виждала, но предполагам ще е доста интересно.  ;) Ако някой има снимка нека пусне. :blink:

A Lubo^ ако ти е трудно с нагръдника, пробвай с нашийник, става много по лесно и бързо  ;) ;) ;)
На макс като му сложа нашийник и си вади главата, незнам как. Само заради това сега е с нагръдник.

Ами стегни повече нашийника но не и да го души, трябва да има поне два пръста свободно пространство, ако имаш време репетирайте в къщи с нашийника или в двора ако имате такъв ;)
Имаме двор, но за 2та пръста знам, пак си вади главата, пълна мишка. А той само ме дърпа и като се раздърпа с нашийника почва да се души и уригва, Взех му нагръдник, дърпа с, но нито се души, нитп нищо, а за нагръдника вече го махам и го понаучих да стои мирно докато го слагам. Става с дай лапа ;D
User's Signature

Качена снимкаЦък тук :) (на картинката xD)

#27 Потребителят е офлайн   Poli Икона

  • Dreamer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2262
  • Регистрация: 13-January 06
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 16 November 2007 - 04:43 PM

Bansko Много хубави снимки!Тара е пораснала и е станала голяма хубавица!
При нас няма сняг само студено време  :( Вчера нашата сибирка изви точно като вълк...досега е виела много пъти,но точно вчера ми направи огромно впечатление..Беше седнала,дигнала главата на горе и изви гръмогласно и продължително.. :o..аз , аз  направо останах без думи  :yahoo:
User's Signature

Качена снимка
Бъдещето принадлежи на тези , които вярват в красотата на мечтите си ...!

#28 Потребителят е офлайн   sheme7a Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 255
  • Регистрация: 28-August 06
  • Gender:Male
  • Location:kostinbrod

Публикувано: 16 November 2007 - 06:57 PM

Цитат

Bansko Много хубави снимки!Тара е пораснала и е станала голяма хубавица!
При нас няма сняг само студено време  :( Вчера нашата сибирка изви точно като вълк...досега е виела много пъти,но точно вчера ми направи огромно впечатление..Беше седнала,дигнала главата на горе и изви гръмогласно и продължително.. :o..аз , аз  направо останах без думи  :yahoo:


Сара обикновенно вие когато се разгони или поне така беше като се разгони,внимавай и при вас да не е така да стане някой фал.
User's Signature

Качена снимка

#29 Потребителят е офлайн   Husky Lara Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 555
  • Регистрация: 08-October 06
  • Gender:Female
  • Location:Канада

Публикувано: 16 November 2007 - 10:27 PM

Попаднах на уникален сайт!
http://www.polarbear...d.com/index.htm
Темата е полярните мечки и техните кучета...
Снимките са уникални, просто невероятни. Кучетата обаче са от една неизвестна до сега за мен порода - Canadian Eskimo Dog.

Качена снимка

Качена снимка
User's Signature

Aurora@Vabank
[br]
Качена снимка
Качена снимка

#30 Потребителят е офлайн   Poli Икона

  • Dreamer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2262
  • Регистрация: 13-January 06
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 17 November 2007 - 11:56 AM

Цитат

Цитат

Bansko Много хубави снимки!Тара е пораснала и е станала голяма хубавица!
При нас няма сняг само студено време  :( Вчера нашата сибирка изви точно като вълк...досега е виела много пъти,но точно вчера ми направи огромно впечатление..Беше седнала,дигнала главата на горе и изви гръмогласно и продължително.. :o..аз , аз  направо останах без думи  :yahoo:


Сара обикновенно вие когато се разгони или поне така беше като се разгони,внимавай и при вас да не е така да стане някой фал.

Не при нас мина разгонването,тя изви защото две котки се биеха и тя неможеше да стигне до тях и се караше  :yahoo:
Husky_Lara Много хубави снимки..наистина са уникални
User's Signature

Качена снимка
Бъдещето принадлежи на тези , които вярват в красотата на мечтите си ...!

#31 Потребителят е офлайн   Bini Икона

  • Over the rainbow
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 13-January 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 17 November 2007 - 02:11 PM

Успех на всички хъскита, които ще посетят днешната изложба. :->) Ние с Прешъс след около 40 минути, напудрени и изкъпани, тръгваме. Стискайте палци!

#32 Потребителят е офлайн   stanimirova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 16-August 07
  • Location:София

Публикувано: 17 November 2007 - 03:50 PM

Аз ще стискам палци и дано с Прешъс се върнете с награда  :->)

#33 Потребителят е офлайн   Rositoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1240
  • Регистрация: 17-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Шумен

Публикувано: 17 November 2007 - 04:05 PM

Успеееееех на всички сибирци в днешната и утрешната изложба  :->) :->) :->) От все сърце се надявам да бъде много хубаво и всички да се представят отлично  :P :P :P Много поздрави и ужасно много късмет. С Бленика стискаме и лапи и палци  :yahoo: :->) :P КЪСМЕЕЕЕЕЕЕТТТТ  :->) :P  :wub:  :wub:  :wub:

п.п. То се знае де, ама после снимчици  ;) ;D ;) ;D
User's Signature

http://www.vbox7.com/play:d880ab65

Turn the lights down low, take it off, let me show, my love for you is insatiable...

#34 Потребителят е офлайн   sheme7a Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 255
  • Регистрация: 28-August 06
  • Gender:Male
  • Location:kostinbrod

Публикувано: 17 November 2007 - 04:24 PM

на днешната няма да мога да отида но утре съм там на първа линия с фотоапарата от сутринта  ;D
User's Signature

Качена снимка

#35 Потребителят е офлайн   Poli Икона

  • Dreamer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2262
  • Регистрация: 13-January 06
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 17 November 2007 - 08:59 PM

Късмет,късмет и на специалката...Да ни зарадвате с много награди  :->)
User's Signature

Качена снимка
Бъдещето принадлежи на тези , които вярват в красотата на мечтите си ...!

#36 Потребителят е офлайн   macinci Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 254
  • Регистрация: 04-November 07
  • Location:гр.Пловдив

Публикувано: 18 November 2007 - 01:38 AM

Мен ме е яд че като си зимах кучето не гледах да е с родословие и Тера няма такова ..и сега не мога да се явяваме на изложби..но и така си я обичам :wub:

#37 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 18 November 2007 - 11:32 PM

Кученце паднало в реката и тя го отнесла...
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#38 Потребителят е офлайн   eleos Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 99
  • Регистрация: 21-August 07
  • Gender:Female
  • Location:Белене

Публикувано: 20 November 2007 - 02:12 PM

Здравейте, спешно се нуждая от помощ. Харесах си кученце и мисля да си го взимам, но е женско и незнам как да го кръстя. Само мъжки имена ми изплуват в главата. Дайте някакви идеи моля..
User's Signature

Качена снимка

#39 Потребителят е офлайн   sstoilov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 220
  • Регистрация: 19-November 07
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив
  • Interests:Фотография, Музика, Кинология, Интернет, SEO, GNU Linux

Публикувано: 20 November 2007 - 02:33 PM

Цитат

Здравейте, спешно се нуждая от помощ. Харесах си кученце и мисля да си го взимам, но е женско и незнам как да го кръстя. Само мъжки имена ми изплуват в главата. Дайте някакви идеи моля..


Е, че то това е лесно. Какво е кученцето??
Carla , Debby , Dolly(така, ще се казва моята гадина), Taly , Iona , Sandy , Sali , Vida , Winsy - Има много вариянти, но трябва да избереш според характера на твоето си маниче.
User's Signature

I do believe that you don't have to walk this road alone

#40 Потребителят е офлайн   Huskypower Икона

  • Rebel At Heart!
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5075
  • Регистрация: 29-March 05
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 20 November 2007 - 03:15 PM

Ми то може да си има вече име по родословие.
Ако не ви хареса, значи ще измислите такова, което ви харесва. В нета има много сайтове за кучешки имена.
Примерно тук
User's Signature

HUSKYPOWER - THE POWER WITHIN!
JulyVell Siberians

For the world I'm just a person, for my dogs I'm just the world!

Качена снимка

  • (405 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни