Dog.bg Форуми : Най-добрата храна за подрастващ бултериер

Към съдържанието

 
 
 

БКК Английски Бултериер - форум за породата и истинските фенове

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Най-добрата храна за подрастващ бултериер

#1 Потребителят е офлайн   Sharona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 28-August 10
  • Gender:Male

Публикувано: 11 March 2014 - 03:14 PM

Здравейте,
като всеки тук и аз искам най-доброто за кучето ми (бултериер на 7 месеца).Ще съм благодарна на всеки който сподели мнение за най-добрата според него храна,която е подходяща за тази порода ,както и за хранителни добавки които смятат за удачни и за наистина добри. Досега съм я хранила с Проплан и консерви на Ринти,замислям се за Ориджен но първо ще се радвам да чуя вашето мнение! Благодаря!
User's Signature

“На кучето не му трябват скъпи коли, големи къщи или дизайнерски дрехи. Една обелена пръчка ще свърши отлична работа. То не се интересува дали си богат или беден, хитър или прост, умен или глупав. Дай му сърцето си и то ще ти даде своето. За колко хора може да кажете това? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате специални, единствени? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате изключителни?„

#2 Потребителят е офлайн   bullburgas Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 29-November 12

Публикувано: 11 March 2014 - 06:24 PM

мойта е на 6 месеца само на Адванс

#3 Потребителят е офлайн   bull-shark Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 241
  • Регистрация: 19-March 12
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 12 March 2014 - 12:18 PM

Показване на мнениетоSharona, в 11 March 2014 - 03:14 PM, написа:

Здравейте,
като всеки тук и аз искам най-доброто за кучето ми (бултериер на 7 месеца).Ще съм благодарна на всеки който сподели мнение за най-добрата според него храна,която е подходяща за тази порода ,както и за хранителни добавки които смятат за удачни и за наистина добри. Досега съм я хранила с Проплан и консерви на Ринти,замислям се за Ориджен но първо ще се радвам да чуя вашето мнение! Благодаря!

Orijen Puppy large е добър избор, според мен, ако държите на гранулата. Аз лично храня с месо.
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   Sharona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 28-August 10
  • Gender:Male

Публикувано: 12 March 2014 - 02:22 PM

Благодаря за отговора първо! Аз я храня и с гранули и с месо което готвя с малко ориз и моркови.Редувам ги,но май Проплана не и харесва вече затова реших да го сменя. И Адванс и Ориджен разгледах и двете не са никак лоши. Минаваме на Ориджен :) А някакви хранителни добавки давате ли на булитата?
User's Signature

“На кучето не му трябват скъпи коли, големи къщи или дизайнерски дрехи. Една обелена пръчка ще свърши отлична работа. То не се интересува дали си богат или беден, хитър или прост, умен или глупав. Дай му сърцето си и то ще ти даде своето. За колко хора може да кажете това? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате специални, единствени? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате изключителни?„

#5 Потребителят е офлайн   imperator bull Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 213
  • Регистрация: 03-March 11
  • Gender:Male
  • Location:filipopolis

Публикувано: 12 March 2014 - 10:25 PM

Показване на мнениетоSharona, в 12 March 2014 - 02:22 PM, написа:

Благодаря за отговора първо! Аз я храня и с гранули и с месо което готвя с малко ориз и моркови.Редувам ги,но май Проплана не и харесва вече затова реших да го сменя. И Адванс и Ориджен разгледах и двете не са никак лоши. Минаваме на Ориджен :) А някакви хранителни добавки давате ли на булитата?


Шарана, Ориджен е напълно достатъчно. След като храниш с него, не ти трябват никакви добавки. :beer:

#6 Потребителят е офлайн   Sharona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 28-August 10
  • Gender:Male

Публикувано: 13 March 2014 - 08:43 AM

Благодарско! :ab_041:
User's Signature

“На кучето не му трябват скъпи коли, големи къщи или дизайнерски дрехи. Една обелена пръчка ще свърши отлична работа. То не се интересува дали си богат или беден, хитър или прост, умен или глупав. Дай му сърцето си и то ще ти даде своето. За колко хора може да кажете това? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате специални, единствени? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате изключителни?„

#7 Потребителят е офлайн   aiduta Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 296
  • Регистрация: 01-February 10
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 13 March 2014 - 09:39 PM

Ако храниш с готвена храна в която преобладава МЕСО кучето ти няма да хареса никоя гранула ...
но храненето с приготвена храна понякога крие големи рискове ако не си запознат с потребностите на малкото куче от към полезни вещества и може лесно да му объркаш баланса .
Аз моят Бул съм го изхранил като малък с Про План Сьомга и с двете си ръце съм за тази храна защото вече 4 години имам куче което е много здраво и в добра форма

това е лично моя пример който споделям да не си мислиш че нещо рекламирам или налагам

#8 Потребителят е офлайн   Sharona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 28-August 10
  • Gender:Male

Публикувано: 14 March 2014 - 05:54 AM

Показване на мнениетоaiduta, в 13 March 2014 - 09:39 PM, написа:

Ако храниш с готвена храна в която преобладава МЕСО кучето ти няма да хареса никоя гранула ...
но храненето с приготвена храна понякога крие големи рискове ако не си запознат с потребностите на малкото куче от към полезни вещества и може лесно да му объркаш баланса .
Аз моят Бул съм го изхранил като малък с Про План Сьомга и с двете си ръце съм за тази храна защото вече 4 години имам куче което е много здраво и в добра форма

това е лично моя пример който споделям да не си мислиш че нещо рекламирам или налагам

Здравейте,и аз от бебе я храня с Проплан ( сьомга и пиле с ориз,50/50) и много си я харесваше,но си мисля че и е омръзнала защото вече не я харесва. Затова реших да сменя гранулата. Но и я кисна в бульон от варено месо(най-често заешко),ама като си помисля то такъв бъркоч става ,че може и затова да не и допада вече :ab_041: .
User's Signature

“На кучето не му трябват скъпи коли, големи къщи или дизайнерски дрехи. Една обелена пръчка ще свърши отлична работа. То не се интересува дали си богат или беден, хитър или прост, умен или глупав. Дай му сърцето си и то ще ти даде своето. За колко хора може да кажете това? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате специални, единствени? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате изключителни?„

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни