Dog.bg Форуми : френски булдог -ушен проблем

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

френски булдог -ушен проблем

#1 Потребителят е офлайн   marti - jesi Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 16-September 10

Публикувано: 02 April 2014 - 11:34 AM

Здр., имам френски булдог на 5 год. , но сега имам доста сериозен проблем :от около месец има изтечение от ухото -кръв и гнои /или лимфа /, няма мириз , ходихме на лекар , капахме капки защото първата диагноза беше :възпалено ухо , но без резултат , отново отидохме и този път ни казаха, че има кървяща брадавица и трябва да се оперира, но е много сложно защото е върху тъпанчето и в Ст. Загора не се наемат, моля за вашите коментари и съвети !

#2 Потребителят е офлайн   anelia_888 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 481
  • Регистрация: 16-August 12

Публикувано: 02 April 2014 - 04:02 PM

Показване на мнениетоmarti - jesi, в 02 April 2014 - 12:34 PM, написа:

Здр., имам френски булдог на 5 год. , но сега имам доста сериозен проблем :от около месец има изтечение от ухото -кръв и гнои /или лимфа /, няма мириз , ходихме на лекар , капахме капки защото първата диагноза беше :възпалено ухо , но без резултат , отново отидохме и този път ни казаха, че има кървяща брадавица и трябва да се оперира, но е много сложно защото е върху тъпанчето и в Ст. Загора не се наемат, моля за вашите коментари и съвети !


Не съм имала и дано никога да нямам подобен проблем! Не искам да ви отчайвам, но щом в Стара Загора не се наемат на такава операция (ако сте били в института) - не знам кой би се наел.. Не става ли с антибиотици? Моя съвет е да потърсите компетентно мнение от няколко лекаря и тогава да решите какво да правите. Успех и дано всичко е наред!
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни