Dog.bg Форуми : Френски булдог

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Френски булдог Помощ за отглеждане на френски булдог.

#1 Потребителят е офлайн   Илиян Йорданов Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 03-April 14

Публикувано: 03 April 2014 - 08:01 PM

Здравейте. До 1 месец ще си взема френски булдог. Виждал съм такова куче и си играх с него в едно кафе в София и от тогава съм влюбен в тези прекрасни създания. Започнах да чета за породата в интернет и научих доста неща, които не знам дали са верни въобще. Точно това е и причината да открия тази тема. Бих искал обсъждаме за породата и да получавам съвети от хора отглеждащи такива кучета. Причината е, че никога не съм отглеждал куче и се надявам на някаква помощ. Мисля, че темата ще е полезна не само за мен, а и за други хора.
Ето и някои въпроси, на които ще се радвам ако ми отговорите:
1. Намерих информация, че френския булдог не са добри плувци. Вярно ли е твърдението, защото намерих доста разногласия?
2. Вярно ли е, че френския булдог не понася жегата и проблем ли ще е ако го изкарвам през деня с мен.
3. Royal Canin имат специално разработена храна за френския булдог. Но въпросът ми е каква храна да давам на малчугана докато стане 2 месеца? Защото Royal Canin Junior 30 е направена за кученца над 2 месеца.
4. За какви инфекции или подобни неща трябва да следя кученцето, защото от прочетеното разбрах, че има опасност от кожни инфекции на гънките на муцунката.
Това са въпросите ми за сега. Благодаря на всички предварително.

#2 Потребителят е офлайн   Layla89 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 104
  • Регистрация: 05-February 14
  • Gender:Female
  • Location:Varna

Публикувано: 03 April 2014 - 08:10 PM

Аз от френски булдоци не разбирам , но ако държиш на Роял Канина има стартери до втория месец, но като за начало е добре да разбереш с какво са го захранили бебето за да започнеш с такава храна и постепенно да преминеш към друга по твой избор евентуално. :ba_025:
User's Signature

I must not fear...Fear is the mind-killer... Fear is the little-death that brings total obliteration...
I will face my fear... I will permit it to pass over me and through me... And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path...Where the fear has gone there will be nothing...Only I will remain.


Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   Илиян Йорданов Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 03-April 14

Публикувано: 03 April 2014 - 08:44 PM

Благодаря, ще се постарая да науча каква точно е храната. :ba_025:

#4 Потребителят е офлайн   Deni78 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 26-May 12

Публикувано: 04 April 2014 - 12:44 PM

Може би във подфорума на френски булдог ще получите повече информация:

http://forum.dog.bg/...b4%d0%be%d0%b3/

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни