Dog.bg Форуми : помощ!!!! за отглеждане на куче в апартамент

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

помощ!!!! за отглеждане на куче в апартамент

#1 Потребителят е офлайн   labrador lover Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 07-April 14

Публикувано: 07 April 2014 - 06:41 PM

Здравейте, аз съм дете на 12 години и нашите са ми обещали да ми взема куче, защото аз още от много малък искам много!!! Въпросът е, че живея в апартамент и също така сутрин в 7:30 часа, тръгвам на училище и в 17:15 горе-долу, се връщам. Много бих искал да си взема лабрадор ретривър :dog:, защото това са ми любимата порода кучета. Бих искал да ми дадете някакви съвети за отглеждане.
предварително ви благодаря! :smile:

#2 Потребителят е офлайн   resursna Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 29
  • Регистрация: 29-September 13
  • Gender:Male

Публикувано: 07 April 2014 - 07:28 PM

Мило дете,прекрасно добре те разбирам,че много искаш куче.Кучето е добър и верен приятел до живот .Позволявам си да ти давам съвети,понеже съм учител и имам ученици на твоята възраст ."Много искам" не е достатъчен мотив за взимане на куче .Темата ти е "помощ!!!" - отсега търсиш помощ ,а какво ли ще е ,когато кученцето пристигне у вас? Малките кученца изискват грижи точно колкото едно малко бебе -те пишкат и акат средно по 10 пъти на ден ,гризат мебели,понеже им никнат зъбки и още много ,ама много ,ама много грижи и внимание .НЕ е честно към мама и татко да се прехвърлят тези грижи,тъй като ти си толкова зает .Аз ще ти дам следното предложение -на първо време иди като доброволец в някой кучешки приют ,разхождай кучета,наблюдавай ги,радвай им се .Имам един комшия ,точно 6 клас е,по този начин са осиновили куче порода корги - след подещениея в Богров и то не един път .Виж към коя порода ще се насочиш и чак тогава мисли за взимане на куче .Благодаря ти ако ме разбереш .

#3 Потребителят е офлайн   Киара Уилсън Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 05-April 15

Публикувано: 05 April 2015 - 04:29 PM

и аз много исках куче и го имам..голяма отговорност е да знаеш! А и лабрадора не е за апартамент в никакъв случай.. По-добър избор е Шиба инуто или Корги.. а може и Шелти.. :)

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни