Dog.bg Форуми : Проблем с кучето ми.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Проблем с кучето ми.

#1 Потребителят е офлайн   static Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 08-April 14

Публикувано: 08 April 2014 - 04:00 PM

Привет, мисля, че моят проблем сте го срещали в куп теми. Та проблемът ми е хапането. Кучето ми е на 8 месеца породата му е Кавказка и Пиринеиска Овчарка и от няколко месеца започна да ме хапе като за начало мислех, че е на игра но уви не е било давах му наградки какво ли не правих с него, но пак хапе. Та мисълта ми е ако някои може да ми каже как да го отуча да не хапе ще съм му много благодарен. Също така ще добавя, че * Кучето живее на двора а не в къщата* . Забравих да добавя и, че докато ме хапе се получават нещо като драскотини не пуска кръв за сега и щом ме захапе като му кажа НЕ не пуска пак си държи а и друг е проблема щом хапе някои от нашите те го бият дали може да е от това?

#2 Потребителят е офлайн   Layla89 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 104
  • Регистрация: 05-February 14
  • Gender:Female
  • Location:Varna

Публикувано: 08 April 2014 - 04:52 PM

Ами ако като те хапе го "награждаваш" няма да спре да хапе...
User's Signature

I must not fear...Fear is the mind-killer... Fear is the little-death that brings total obliteration...
I will face my fear... I will permit it to pass over me and through me... And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path...Where the fear has gone there will be nothing...Only I will remain.


Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   static Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 08-April 14

Публикувано: 08 April 2014 - 05:00 PM

Е добре няма ли начин да го отуча?

#4 Потребителят е офлайн   starrkopf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1117
  • Регистрация: 10-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Pleven
  • Interests:All You Need is Love

Публикувано: 09 April 2014 - 01:10 AM

Показване на мнениетоstatic, в 08 April 2014 - 04:00 PM, написа:

Привет, мисля, че моят проблем сте го срещали в куп теми. Та проблемът ми е хапането. Кучето ми е на 8 месеца породата му е Кавказка и Пиринеиска Овчарка и от няколко месеца започна да ме хапе като за начало мислех, че е на игра но уви не е било давах му наградки какво ли не правих с него, но пак хапе. Та мисълта ми е ако някои може да ми каже как да го отуча да не хапе ще съм му много благодарен. Също така ще добавя, че * Кучето живее на двора а не в къщата* . Забравих да добавя и, че докато ме хапе се получават нещо като драскотини не пуска кръв за сега и щом ме захапе като му кажа НЕ не пуска пак си държи а и друг е проблема щом хапе някои от нашите те го бият дали може да е от това?

Ясно е,че желаете съвет от някой ,но защо според Вас кучето хапе ?
Оставете породата , сам си отговаряте и пак не можете да разберете ...
Решението е пред Вас само трябва да помислите малко - тогава и бебето ще има друго отношение и Вие ще му се радвате повече .
И не са нужни никакви специални упражнения ( или знания),нито посешения при треньори . Дано поне не живее вързано ...

Отделяйте му повече внимание - това е решението !
User's Signature

Всеки има кучето,което заслужава...
https://www.facebook..._homepage_panel
https://www.facebook...34862426717095/

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни