Dog.bg Форуми : Има ли надежда за откриването на изчезналия ми котарак?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Има ли надежда за откриването на изчезналия ми котарак?

#1 Потребителят е офлайн   petty Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 111
  • Регистрация: 17-February 14

Публикувано: 16 April 2014 - 04:51 PM

Случаят е следният:
През 2011 осиновихме 4 месечно коте,вероятно ангорско.Още щом ни го дадоха,личеше,че е по-едно и силно.Първата вечер,когато го занесохме у дома,много се плашеше и дори съскаше.Но за една седмица преодоля проблема,но се появи друг:плашеше се да излиза навън.Посъветвахме се със стопани на котка със същия проблем и ни казаха,че разхождането с каишка ще помогне.И действително помогна.Котето напълно опозна двора.Но един ден,по време на разходка се изхлузи от нагръдника и избяга.На другата сутрин с изненада установих,че котето е спало в двора на съседите и е дошло,защото е огладняло.Така в продължение на седмица всяка сутрин идваше от този двор.Заминахме на море и котарака отново изчезна.Когато се върнахме,други наши съседи ни разказаха за едно коте черно-бяло с дълъг косъм с кротък нрав.По-рано през деня котето се върна,но беше станало доста слабо.След това изчезване,котето свикна напълно с нас и въобще не избяга повече.
Есента заминахме за града и взехме и котарака.Той много бързо свикна с новата среща и въобще не искаше да избяга.Но една сутрин,котаракът скача през отворения прозорец и повече не се връща.Още след изчезването претърсихме целия квартал и разпитвахме хората.Дори и при уличните котки не се появи.След една година няколко деца ми разказаха как са видели подобен котарак да се разхожда пред блока.И други хора ми разказаха подобни случаи,но котарака не се появи.Дали е бил откраднат или убит,не знам.Той е бил черно-бял с дълъг косъм,леко издължено тяло и пухкава опашка.Мястото на изчезването е квартал Толостой в София.

#2 Потребителят е офлайн   anelia_888 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 481
  • Регистрация: 16-August 12

Публикувано: 03 June 2014 - 01:03 AM

Моята котка я гледахме 1 година само в апартамент и тя в началото се плашеше да излиза на двора, когато я заведохме в къщата. Най-дългото й загубване беше 10 дни - някой я беше държал,ама като е видял за какво чудовище става въпрос и ми я върнахаКачена снимка
Ноо имах пинчер, който ми беше краден 3 пъти и три пъти я откривах. Най-дългия период беше 1 година и 7 месеца, когато съвсем неочаквано я намерих пак. Така че не се надявайте напразно, но и знайте, че чудеса се случват, тогава когато най-малко очаквате! Пожелавам ви едно такова чудо!


User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   molinar1 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 17-June 14

Публикувано: 17 June 2014 - 02:38 PM

И аз така процедирах с моята но след катоя пуснах на вън така и не се върна :( :(:(

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни