Dog.bg Форуми : Моля за ПОМОЩ

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Моля за ПОМОЩ

#1 Потребителят е офлайн   Astrall_91 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 22-April 14

Публикувано: 22 April 2014 - 06:48 PM

Здравейте.Искам съвет относно кучето ми,първо да кажа ,че не съм толкова на" Ти" с кучетата и породите им,но пък ги харесвам.Проблема ми е следния: След като моето куче умря от старост от мой приятел взех куче на 2,5 год. ,моя познат ми каза ,че се води някаква кръстоска на немска овчарка и някаква друга порода,т.е не е чистоплътна немска овчарка.След като ми го остави,първите дни ръмжеше,лаеше пази се от мен и росителите ми, в комбинация с лаенето оабче започна и и едно побъркващо мене виене в малките часове на ноща,пак го сметнах за нормално от гледна точка на това че не е свикнало с новата обстанновка.След месец кучето видимо обаче свикна с нас, върти опашка,,скимтирадва ни се,търкаля се и сметнах ,че и проблема с виенето ще престане........Уви,обаче и до този момент виенето продължава и става все по-дразнещо и все през нощта.Нямам идея какъв е проблема, не съм злобен човек,но един път от работа се прибрах в 1 ч и към 4 ч както винаги виенето започна и просто побеснях и искам не искам го ударих няколко пъти за д а млъкне поне за малко......,Моля,дайте съвет какво да правя,кучето е хубаво,не искам нито д а го връщам нито се да се прощавам с него но този вой е някакъв УЖАС.Познати ми кавзаха,че може да не е свикнало с новото място и да му липсва старото,но не ми се вярва защото при моя познат доколкото знам е било бито доста пъти,та не вярвам да му е мъчно за там.....Други ми казваха,че мпже да има паразити,които да го дразнят,не са му дванаи до сега някакви лекарства,други ми казват, нощно време да го пускам свободно, а през деня да си е вързано,кучето е мъжко,дочух мнение,че може и да се е разгонило............. просто не знам какво да правя.ПОМАГАЙТЕ

#2 Потребителят е офлайн   Layla89 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 104
  • Регистрация: 05-February 14
  • Gender:Female
  • Location:Varna

Публикувано: 22 April 2014 - 09:02 PM

Може би не иска да е сам? Как е живал преди да дойде при вас? В къща ? Двор? апартамент? Къде е спал? Тези неща имат значение..
User's Signature

I must not fear...Fear is the mind-killer... Fear is the little-death that brings total obliteration...
I will face my fear... I will permit it to pass over me and through me... And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path...Where the fear has gone there will be nothing...Only I will remain.


Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   Astrall_91 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 22-April 14

Публикувано: 22 April 2014 - 09:14 PM

Да,това което забравих да добавя е друг съвет,да пусна в двора до него друго кученце,малко,просто да не е сам,от момчето от което го взех, освен него имаха и друго куче с което имаха визуален конаткт,пак така в двор,вързан както при мен,но пък и на 20 м от мястото дето е при мен е и кучето на съседа (мъжко е) ,не се виждат пряко,но пък се чуят като лаят........

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни