Dog.bg Форуми : Мерлин ФИВ спешно търси приемен дом

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мерлин ФИВ + спешно търси приемен дом

#1 Потребителят е офлайн   Zarq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 304
  • Регистрация: 06-February 13

Публикувано: 12 May 2014 - 09:57 PM

Мерлин е от най - тежката ми колония. Не мисля, че съм го виждала преди, гледах и стари снимки, никъде не го виждам. С тази събирачка хич не мога да се оправя, поне кастрирахме женските, ама вече имам две нови и там. Беше и все още е плашещо слаб, с много силна диария, която вече е овладяна, гръдната кост е или чупена на няколко места или е роден с подобна малформация. Окото не можеше да се спаси. Преди няколко дни беше отстранено и по време на операцията беше кастриран. Освен, че е положителен за ФИВ, тестовете за Корона и Гиардия са отрицателни. Биохимичните показатели - като на младо момче. Около 5-6 годишен е. Направо изтрещя в клетката. В момента е в най - голямата и вече седи единствено със забита в пода и глава. Обеленият му нос на снимките е именно от клетката. Много спешно му търся приемен дом, нямам никакъв вариант къде да го настаня. Котаракът беше до преди няколко дни много гальовен, сега просто не обръща внимание на нищо и никой. Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка

#2 Потребителят е офлайн   Zarq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 304
  • Регистрация: 06-February 13

Публикувано: 15 May 2014 - 04:36 PM

В понеделник, когато видях промяната в Мерлин, реших, че състоянието му се дължи на депресията. Все още не съм убедена, че не е така. Не знам какво се случи. В понеделник следобяд пуснахме ПКК и биохимия - в норма. Той седеше със забита в дъното на клетката глава. Във вторник сутринта беше намерен да лежи в изпражненията си с 33 градуса температура. Уреята за 12 часа от под 11 беше станала 30. 24 часа беше на електрическа възглавница и вдигна температура едва до 37 градуса. Уреята за това време, въпреки вливанията стигна до 46. За минути след местенето му от електрическата възглавница изстиваше. Малко преди да подпиша съгласие, той си отиде. Аутопсията не показа нищо, освен изменени бъбреци, но поне доколкото аз разбрах - не толкова, за да се случи това. Не разбрах какво стана. Знам само, че той и там умираше, но поне щеше да е на познато и свободно място. В клиниката, освен, че не му помогнах, направих последните му дни ужасни.

#3 Потребителят е офлайн   dikari Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 5020
  • Регистрация: 19-October 05

Публикувано: 15 May 2014 - 05:30 PM

Съжалявам много, нека почива сега без болка и свободен.
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни