Dog.bg Форуми : ВАЖЕН ВЪПРОС!!!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

ВАЖЕН ВЪПРОС!!!

#1 Потребителят е офлайн   Ivana97 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 54
  • Регистрация: 10-December 11
  • Gender:Male
  • Skype:

Публикувано: 27 June 2014 - 08:01 PM

Здравейте,имам съмнение, че моята женска Немската овчарка е забремевяла от мъжкото ми Дого Аржентино. Това засташава ли живота на немската ми овчарка?? Има ли повод за притеснение? Възможно ли е да се случи нещо с майката и малките? Наплашиха ме, че поради причината че едната порода е даста по едра от другата застрашава живота на овчарката.

#2 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 27 June 2014 - 08:06 PM

Показване на мнениетоIvana97, в 27 June 2014 - 06:01 PM, написа:

Здравейте,имам съмнение, че моята женска Немската овчарка е забремевяла от мъжкото ми Дого Аржентино. Това засташава ли живота на немската ми овчарка?? Има ли повод за притеснение? Възможно ли е да се случи нещо с майката и малките? Наплашиха ме, че поради причината че едната порода е даста по едра от другата застрашава живота на овчарката.


За целта посетете ветеринарен лекар който ще прекрати нежеланата бременност и с това поредните бездомничета ! Кастрирайте кучката за да няма проблеми повече .

#3 Потребителят е офлайн   Bizz Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 21-November 11

Публикувано: 27 June 2014 - 08:09 PM

Показване на мнениетоmik, в 27 June 2014 - 08:06 PM, написа:

Показване на мнениетоIvana97, в 27 June 2014 - 06:01 PM, написа:

Здравейте,имам съмнение, че моята женска Немската овчарка е забремевяла от мъжкото ми Дого Аржентино. Това засташава ли живота на немската ми овчарка?? Има ли повод за притеснение? Възможно ли е да се случи нещо с майката и малките? Наплашиха ме, че поради причината че едната порода е даста по едра от другата застрашава живота на овчарката.


За целта посетете ветеринарен лекар който ще прекрати нежеланата бременност и с това поредните бездомничета ! Кастрирайте кучката за да няма проблеми повече .


И коя от двете породи е доста по-едра от другата ми е много чудно, нито догото нито немската овчарка са малки или много различни по размер , по структура да , няма застрашаване за живота и , то зависи и от догото дали е здраво , но по-добре процедирайте както ви обясниха в по-горния пост.

#4 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 27 June 2014 - 09:46 PM

Теглото на женска овчарка е 27-34 кг,а на мъжко дого достига към 60.
Според мен прекратете бременността.
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   Бискит Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 138
  • Регистрация: 24-June 13
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 27 June 2014 - 10:11 PM

И аз съм на мнение, че ако има бременност, то трябва незабавно да се прекрати! НЕ само заради евентуалния риск за майката, ами и заради самите кученца! Наскоро видях мелез между лабрадор и ирландски сетер-УЖАС! Та това куче за една година и половина е сменило 2-ма стопани и в момента си търси отново дом! Моля Ви, не създавайте ,,Франкенщайн-чета", по улиците има достатъчно!!! Те със сигурност ще бъдат много нещастни!

#6 Потребителят е офлайн   Ivana97 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 54
  • Регистрация: 10-December 11
  • Gender:Male
  • Skype:

Публикувано: 28 June 2014 - 08:00 AM

Благодаря ви за мненията ,още днес ще се свържа с ветеринарен лекар.и господин/госпожо Bizz между моето Догото и Немската овчарка разликата е доста голяма достига до почти 40 кг.

#7 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 28 June 2014 - 08:17 AM

Показване на мнениетоIvana97, в 28 June 2014 - 06:00 AM, написа:

Благодаря ви за мненията ,още днес ще се свържа с ветеринарен лекар.и господин/госпожо Bizz между моето Догото и Немската овчарка разликата е доста голяма достига до почти 40 кг.


При такава огромна разлика изобщо не се чудете ами тичайте при ветеринар за да прекрати бремеността , защото наистина има огромна опасност за женското куче :(

#8 Потребителят е офлайн   rider666 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 21-February 15
  • Gender:Male
  • Location:Рударци
  • Interests:German Pinscher

Публикувано: 04 April 2015 - 11:18 PM

Sancta Simplicitas!

http://dariknews.bg/...ticle_id=481171

...."Котоошу и Асако се сгодиха на 5 май миналата година. А след време предстои и сватба в България. Вече шест години двамата споделят живота си. Асако Андо е на 30 години и с три години по-голяма от Калоян, който се извисява 45 сантиметра над нея. Махлянов е с около 110 кг по-тежък от Асако, чиито родители са уважавани лекари в Страната на изгряващото слънце. Професионалният сумист и символ на България в Япония..."
------------------------------------------------------------

Този нашия, трябва незабавно да бъде кастриран, или да му се издаде ограничителна заповед спрямо жена му. Все пак, това са 110 килограма разлика и 45 см, Невъзможно е родилката да оживее.

#9 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 05 April 2015 - 11:03 AM

Сравняването на хора с кучета е доста неуместно и непрофесионално изказване :tb_195:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни