Dog.bg Форуми : Мери и Роки търсят дом

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мери и Роки търсят дом Мъници, които растат, а все не намирам време да се "похваля" с

#1 Потребителят е офлайн   Vileto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистрация: 11-May 11
  • Gender:Female

Публикувано: 01 July 2014 - 10:45 PM

Мери и Роки са братче и сестриче на вече около 2 месеца и половина. Обезпаразитени, с първа ваксина, с хигиенни навици и т.н...
Историята: намира ги една позната, захвърлени дори без кашонче или парцалче, на същото място, където през 2012 г. намерих 4 мъжки, още с пъпната връв. Дори по шарки си приличат. Подозирам, че един и същи "човек" си зарязва нежеланите поколения там... Докато бяха още на мляко, имах доста проблеми с момчето, но, да е жив и здрав, сега е два пъти по-голям от сестричката :).
Разбира се, търся им дом, защото малки котенца започнаха да извират под път и над път. Опитвам се да помогна и на една позната, която е прибрала други мъници, а как, като на себе си не мога да помогна...
Прикачена снимка
Едната ми котка отново беше мама: Прикачена снимка
Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка

#2 Потребителят е офлайн   Vileto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистрация: 11-May 11
  • Gender:Female

Публикувано: 14 July 2014 - 09:28 PM

По мои приблизителни сметки, Мери и Роки са вече на три месеца. Той е малко по-гушлив и благоволява да си пуска тракторчето, докато тя само се щуросва и не дава много-много да я гушкам, нито пък ми мърка... Постоянно търчи и затова върви доста по-дребна от брат си.
Никак не успявам да им направя хубави снимки, не стоят мирни, само когато спят:
Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка
Прикачена снимка Прикачена снимка

#3 Потребителят е офлайн   Vileto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистрация: 11-May 11
  • Gender:Female

Публикувано: 23 July 2014 - 08:48 PM

Мери и Роки вече си имат втора ваксина. Понеже временно нямах котешка чанта/клетка в къщи, когато ги карах до вет., се наложи да ги сваля в обикновена пътна чанта, а в колата ги пуснах да си щъкат. Ама толкова бяха спокойнички, милички, любопитнички... Много са ми добрички. Роки става все по-гальовен, посреща ме на вратата и започва силно мъркотене. А Мери, тя е малко по-особена, нощем идва сама при мен, ляга до главата ми и също понякога мърка, но рядко. Голям образ е. Много са жизнени и здравички (да не са им уроки!), вече се катерят абсолютно навсякъде - и най-високите шкафове не са им пречка :)
Остава да се намерят и едни прекрасни хора, които да ги осиновят и приказката ще е завършена...
Прикачена снимка Прикачена снимка

#4 Потребителят е офлайн   Vileto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистрация: 11-May 11
  • Gender:Female

Публикувано: 25 August 2014 - 09:13 PM

Мишонките вече са в приемен дом в чужбинско, за което много-много благодаря на всички замесени :rc_036: :ug_119: :vb_024:
Ами..., може би тяхната темичка вече е за местене?!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни