Dog.bg Форуми : Най-уморената маца, която съм виждала

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Най-уморената маца, която съм виждала

#21 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 19 October 2014 - 08:37 PM

Благодари, Грима! Подкрепата в темите е нещо, което много радва и помага!

И последни снимки, без лигавщини, ама не мога да се стърпя. И аз много се надявам да е щастлива там. Тя е единственото коте, което приема милувките с кеф. Дано и там й ги осигурят. Тя отива в приемен дом, но за спинозни и това е огромна радост. Най-мразя онзи несигурен момент преди заминаването, в който се чудиш дали всичко ще е наред...

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#22 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 23 October 2014 - 07:52 PM

Сбогом на най-чаровната дебеланка Зизу, която днес пое към своя нов дом. Тя живееше няколко години пред зоомагазин - изглеждаше ужасно, опърпана и мръсна. Галеше се в краката на хората, но така предпазливичко. За толкова години никой не е решил - "ей това коте как ли живее така пред витрината на лъскав магазин, зад чиито прозорци ухае на лакомства" , а отвътре дори я гледаха малки продаваеми котенца. Бебетата й си раждала на близкия паркинг, но никой никога не ги е виждал. За толкова години. Толкова време никой не е решил, че Зизу заслужава по-добро. Накрая Зизу се заразява с котешкия еквивалент на човешкия спин. Но и затова никой не знае, защото не си личи, също както при хората. Днес Зизу замина за Германия, след като поживя при мен няколко месеца. За мен беше истинско щастие да имам специален любимец. Със Зизу апелираме към всички, решили да си вземат котешки любимец - моля ви, имайте предвид и специалните котета. Те нямат нужда от допълнителни грижи и могат да обичат много по-емоционално. Бъдете специален човек като осиновите специално коте. В момента домове търсят шест котки, позитивни за ФИВ /спин/. Те имат нужда и от временен дом.
User's Signature

Качена снимка

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни