Dog.bg Форуми : лайшмания

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

лайшмания налични лекарства

#1 Потребителят е офлайн   oshenze Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 12-July 14

Публикувано: 12 July 2014 - 12:07 PM

Здравейте,
регистрирах се в този форум, тъй като разполагам с лекарства за лайшмания. Ако не сте запознати с тази болест още по- добре, за съжаление на мен ми се наложи и с 2 думи става въпрос за ухапване на кучето от пустинна муха. Не е доказано за наличието на такива в България, съответно това е и причината лекарства да няма в българия или поне не законно, но в съседна Гърция освен че съществува възможност за закупуването им (след поръчка) съответно има и въпросния паразит. Аз закъснях, кучето ми не издържа на лечението за съжаление и ми останаха част от лекарствата, които ви предлагам при необходимост, дано да помогнат на някой, а те са:
- MILTEFORAN 20mg/ml (активна съставка miltefosine)- имам опаковка от 60 мл, налични останаха около 40мл. необходимостта зависи от килограмите на болното животно.
- Алодагра 100мг таблетки - това вече го има и в БГ и го давахме паралелно, така че ми останаха 7 блистера (ако се не лъжа в една опаковка са по 5бр)
- rubenal 300- 6 таблетки
- Ferro- Folgamma- 2 блистера и половина ( 26бр таблетки)
- Ipakitine- за бъбречна недостатъчност хранителна добавка (не е задължително да е обвързано с тази болест)
ако някой има въпроси или мога да бъда полезна с нещо съм на разположение и на тел. 0888 615494

#2 Потребителят е офлайн   oshenze Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 12-July 14

Публикувано: 01 April 2019 - 10:09 AM

обърнете внимание на публикацията от юли 2014 г. вече са раздадени лекарствата, моля да не звъните на този тел. номер!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни