Dog.bg Форуми : командата дръж

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

командата дръж Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   pritesnen14 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 09-January 14

Публикувано: 17 July 2014 - 08:35 PM

кучето ми е на 1 година и до момента съм го научил на доста гоманди, но от тези лигавите. в смисъл седни, легни дай лапа и тн.
решил съм следващата команда да е дръж. в смисъл искам като му покажа нещо с пръст и му кажа дръж да скача да разкъсва.
не не съм решил да го пускам срещу хора или други животни, просто искам да я знае тази команда.
проблема е че не знам как точно да подохода. примерно командата седни се учи лесно като му се натиска дупето и като седне се награждава. но как точно да му покажа че искам това което съм му показал да скача да го разкъсва и да го агресира?
как точно да подходя? ще се радвам да ми помогнете или да ме насочите ако трябва с някой клип и тн. благодаря.
наистина моля без тролове в темата въпроса ми е сериозен.

#2 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 17 July 2014 - 10:25 PM

Щях да попитам ти сериозно ли,но няма смисъл.
Команда ''дръж'' се учи само с треньор след изключително добро общо послушание от страна на кучето.
Не разбирам за какво ти е да учиш кучето на такива глупости най-много да направиш някоя беля.
Казваш,че не искаш да напада хора и животни,а тогава какво ще ти доставя удоволствие да гледаш как кучето ти се мята озверяло и хората се страхуват?
Не се занимавай с глупости.
Ако толкова ти харесва научи го на команда лай и толкова.
Всякакви други опити да ''озлобиш'' кучето ще доведат някой прекрасен ден до инцидент.
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 17 July 2014 - 10:31 PM

Такива като теб не трябва да се доближават до каквото и да било животно.... Защо не си избиваш комплексите по друг начин, а не чрез живо същество??? Пишеш във форум, задаваш страшно глупав въпрос, който единствено показва интелектуалното ти ниво...така че ще ти се наложи да изтърпиш всякакви мнения. А повечето ми се струва, че няма да ти харесат. Ноо това е положението. Помисли сериозно как да преодолееш комплексите и проблемите си без от това да страда кучето ти, че и ако по някакво чудо го научиш на командата, и други животни или не дай си боже хора...

#4 Потребителят е офлайн   pritesnen14 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 09-January 14

Публикувано: 18 July 2014 - 12:55 AM

ShiBumi_GirL благодаря ти за мнението макар и да ми беше 0 полезно.
marin4eto се едно казах моля троловете да налазват.
по какво реши че си избивам комплекси за това че желая да науча кучето си на някаква по сериозна команда?
http://youtu.be/NcgdNEOJ40g и тези ли избиват комплекси? ако смяташ че по някакъв начин ме обиди защото явно това ти е било целта или каквото и да е си в жестока грешка. от форумни тролове не се засягам.
и все пак аз не искам да го озлобя. те кучетата си имат като инстинкт тази злоба и агресия все пак произлизат от вълците. аз просто искам да я използва при нареждане. все пак не виждам какво толкова странно има в въпроса ми.
както вече казах не искам да го уча с цел да напада хора или други животни а просто да я знае в случай че някога се наложи. искам да го направя по смело. искам като му кажа дръж без значение от нищо да скача да разкъсва да няма страх.
има доста хора занимаващи се с това значи всички са комплексари така ли?
надявам се в другите форуми получа повече разбиране и помощ. то тук едва ли има и кой да ми помогне. повечето си гледате кучетата като плюшени играчки случайно да не вземе да се сбият с някое друго куче (което им е в природата) и директно припадате.

#5 Потребителят е офлайн   jijafka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 27-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 18 July 2014 - 02:19 AM

Показване на мнениетоpritesnen14, в 18 July 2014 - 01:55 AM, написа:

ShiBumi_GirL благодаря ти за мнението макар и да ми беше 0 полезно.
marin4eto се едно казах моля троловете да налазват.
по какво реши че си избивам комплекси за това че желая да науча кучето си на някаква по сериозна команда?
http://youtu.be/NcgdNEOJ40g и тези ли избиват комплекси? ако смяташ че по някакъв начин ме обиди защото явно това ти е било целта или каквото и да е си в жестока грешка. от форумни тролове не се засягам.
и все пак аз не искам да го озлобя. те кучетата си имат като инстинкт тази злоба и агресия все пак произлизат от вълците. аз просто искам да я използва при нареждане. все пак не виждам какво толкова странно има в въпроса ми.
както вече казах не искам да го уча с цел да напада хора или други животни а просто да я знае в случай че някога се наложи. искам да го направя по смело. искам като му кажа дръж без значение от нищо да скача да разкъсва да няма страх.
има доста хора занимаващи се с това значи всички са комплексари така ли?
надявам се в другите форуми получа повече разбиране и помощ. то тук едва ли има и кой да ми помогне. повечето си гледате кучетата като плюшени играчки случайно да не вземе да се сбият с някое друго куче (което им е в природата) и директно припадате.


Май не си на повече от 13?

Преди да задаваш такива въпроси, използвай чичко Гугъл и прочети за т.нар. термин "защита" и "обучение" на куче.
ShiBumi_GirL се занимава от доста време точно с тези неща и това, което ти е написала е абсолютно правилно и достатъчно полезно! Не се занимавай с глупости, особено без специалист и без да имаш понятие. Дори хора, които имат кучета и развъдници от много години, отиват при СПЕЦИАЛИСТ или т.нар. ТРЕНЬОР на кучета, за да работят заедно по тези два "термина".... и не става за ден-два... изискват се години работа. Ако искаш да направиш поредната беля и някой човек, куче, котка да бъде ухапано от кучето ти и в следствие някой ненормалник да реши да се саморазправя и или да го застреля, отрови, или в най-добрия случай да те даде под съд, Еми.... успех ти пожелавам и с чиста съвест мога да кажа, че си негоден да гледаш куче. Иска се отговорност, разум и доста познания, за да тръгнеш да се занимаваш със "защита" или "дръж" както ти му викаш. Клипчето, което си дал е на хора, ТРЕНЬОРИ, СПЕЦИАЛИСТИ, които знаят какво правят и КАК се прави.... дори най-малкото - имат нужната ЕКИПИРОВКА.

Затова най-добросърдечно те съветвам... използвай чичко Гугъл, прочети малко повече....а, ако толкова държиш да работиш с кучето си, намери някой треньор и работете заедно.
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 18 July 2014 - 08:22 AM

Още един съвет - остави възпитанието на кученцето на мама и тати. А през това време чети и се информирай. След около 5-6 години да се надяваме, че няма да задаваш подобни въпроси. Едно е обучение на кучето с цел защита, което обаче се прави от опитен треньор и след отработени команди за послушание до откат, а съвсем друго е "в смисъл искам като му покажа нещо с пръст и му кажа дръж да скача да разкъсва" и "да скача да го разкъсва и да го агресира"... На глупаво зададени въпроси не очаквай умни отговори. Вместо да експериментираш върху кучето, чети книжки за обучение, отглеждане... няма да ти е излишно :ae_085:

#7 Потребителят е офлайн   NeLy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 144
  • Регистрация: 17-May 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 18 July 2014 - 08:55 AM

Показване на мнениетоmarin4eto, в 18 July 2014 - 06:22 AM, написа:

Още един съвет - остави възпитанието на кученцето на мама и тати. А през това време чети и се информирай. След около 5-6 години да се надяваме, че няма да задаваш подобни въпроси. Едно е обучение на кучето с цел защита, което обаче се прави от опитен треньор и след отработени команди за послушание до откат, а съвсем друго е "в смисъл искам като му покажа нещо с пръст и му кажа дръж да скача да разкъсва" и "да скача да го разкъсва и да го агресира"... На глупаво зададени въпроси не очаквай умни отговори. Вместо да експериментираш върху кучето, чети книжки за обучение, отглеждане... няма да ти е излишно :ae_085:



Стига бе, трол ! :db_046: :db_046: :db_046: Остави го момчето да си агресира, разкъсва и унищожава. Тя тая команда за домашно куче е толкова важна, колкото въздуха за хората, стига и ти.

Момченце, виж, ако искаш да употребяваш команда "дръж" трябва да си 100 процента сигурен, че кучето ще спре в секундата, в която му кажеш. Абсолютно послушание.
Не мисля, че ти е чак толкова важно кучето ти да знае това. Научи го на "лай", направи се на умрял, претъркули се и т.н. Има толкова интересни неща, ако имаш време, търпение и желание.

Само ми кажи: Защо ти е да будиш агресия у кучето?

Позволяваш си да обиждаш хора, които са добронамерени към теб и им държиш тон, сякаш искат да ти навредят. Представям си те сега лице в лице с тях и с кучето, което знае "дръж", но не знае "пусни".

#8 Потребителят е офлайн   AnubisA Икона

  • Black Shushona`s
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 936
  • Регистрация: 21-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 18 July 2014 - 09:13 AM

Момче, ти си дебил... хората мило и драго дават кучетата им да не са агресивни и да могат да ги социализират и да разчитат на тях, ти зорлен ще го учиш..
Няма такива салати да разкъсва като ти му кажеш, а иначе да е кротко и благонадеждно като агне. Аз ако бях нямаше много да ти се обяснявам, а да ти плесна два шамара да се усетиш.
Хората по- горе с достатъчно търпение са ти обяснили много точно нещата, хвани ги осъзнай.
User's Signature

... and through it all,
she offers me protection,
a lot of love and affection- whether I`m right or wrong..

#9 Потребителят е офлайн   starrkopf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1117
  • Регистрация: 10-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Pleven
  • Interests:All You Need is Love

Публикувано: 18 July 2014 - 09:31 AM

Показване на мнениетоAnubisA, в 18 July 2014 - 09:13 AM, написа:

Момче, ти си дебил... хората мило и драго дават кучетата им да не са агресивни и да могат да ги социализират и да разчитат на тях, ти зорлен ще го учиш..
Няма такива салати да разкъсва като ти му кажеш, а иначе да е кротко и благонадеждно като агне. Аз ако бях нямаше много да ти се обяснявам, а да ти плесна два шамара да се усетиш.
Хората по- горе с достатъчно търпение са ти обяснили много точно нещата, хвани ги осъзнай.



Виждате ли какво е въздействието върху емоциите ( ако за миг си представим тази тема като социална среда ) на човек ?

Можех да цитирам което и да е мнение по-горе ,но нарочно избрах Вашето ?!?!?.........

По същата логика всеки пишещ тук знае какви чувства будят у нас представянето на бебета , или успехите на някой ....

PS . Господин Пеев , а и Вие AnubisA знаете какво имам предвид .... Естествено и всички ,чието мислене не е обременено .
User's Signature

Всеки има кучето,което заслужава...
https://www.facebook..._homepage_panel
https://www.facebook...34862426717095/

#10 Потребителят е офлайн   AnubisA Икона

  • Black Shushona`s
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 936
  • Регистрация: 21-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 18 July 2014 - 10:17 AM

Според мен няма как някой, който има куче и то го интересува наистина, и има малко акъл в главата, да сътвори настоящата тема!!
Съответно няма как да не реагирам по този начин на поредния човек, чието объркано куче един ден ще прибави още лоша репутация на кучетата и кучкарите..
За живота на животното да не говорим... горе му се обясни, то пак иска да има респектиращо куче в отговор на ниското си самочувствие... неразбирайки, че животното не е машина- сега хапе, сега не хапе...
User's Signature

... and through it all,
she offers me protection,
a lot of love and affection- whether I`m right or wrong..

#11 Потребителят е офлайн   emilvr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1429
  • Регистрация: 15-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Враца
  • Interests:строителство , техника, ядене и пиене .

Публикувано: 18 July 2014 - 04:28 PM

Когато се зададе въпрос , никога не отговаряте , а философствате или обяснявате на питащият колко е тъп .

Дръж или " хапи" в моят случаи примерно е животоспасяващо за кучето , понеже то само не може да вземе решение както би взел стопанинът.
При нас дъщерята често се опитва да измъчва кучето -ацки садистично , и то търпи ...
При моя команда ХАПИ:eg_033: то почва да се отбранява , и мигом ги навира кой където му е мястото - детето в детската , а жената в кухнята .

#12 Потребителят е офлайн   Nera :) Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 102
  • Регистрация: 31-January 13

Публикувано: 18 July 2014 - 07:40 PM

Показване на мнениетоemilvr, в 18 July 2014 - 05:28 PM, написа:

Когато се зададе въпрос , никога не отговаряте , а философствате или обяснявате на питащият колко е тъп .

Дръж или " хапи" в моят случаи примерно е животоспасяващо за кучето , понеже то само не може да вземе решение както би взел стопанинът.
При нас дъщерята често се опитва да измъчва кучето -ацки садистично , и то търпи ...
При моя команда ХАПИ:eg_033: то почва да се отбранява , и мигом ги навира кой където му е мястото - детето в детската , а жената в кухнята .


Да кучето може да си прецени ситуацията в пъти по-добре от стопанина! Щом така си възпитавате кучето, не искам да знам какво се отнася за детето.

#13 Потребителят е офлайн   emilvr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1429
  • Регистрация: 15-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Враца
  • Interests:строителство , техника, ядене и пиене .

Публикувано: 18 July 2014 - 08:08 PM

Детето се метна на майка си , и има вродени садистични наклонности(възпитано е донякъде, даже скоро взе диплома за вишо ) , докато кучето е с изкл благ характер ... Благун ... и всеки го подмята като играчка .
Но какво ти обяснявам- трол с трол такъв .

#14 Потребителят е офлайн   pritesnen14 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 09-January 14

Публикувано: 18 July 2014 - 08:43 PM

да както и предполагах. този форум е станал пълен цирк. преди години беше наистина добро място за общуване и споделяне на опит. чудех се къде са изчезнали всички потребители. вече ми е ясно. остали са 15 трола които наливат едно и също.
аз задавам въпрос и ми отговарят 10 човека неща които изобщо не ме интересуват дори ми даржат сметка какво да правя и какво да не правя. нали разбирате че не сте ми никакви за ми казвате какво мога и какво не мога. след като не желаете да помогнете а то явно и да желаете не можете защото от километри си личи че сте просто въздух под налягане поне не влизайте и не пълнете темата с глупостите си.
както и да е може да заключвате темата не ме интересува. намерих си човек в друг форум който се съгласи да ми обясни как е научило негоовото куче на командата дръж.
нали се сещате че не може една 80 кг мъжка кавказва овчарка да се държи като лигав лабрадор. за тези кучета е нормално да са пазачи безтрашни. едно такова куче е задължително да знае тази команда. а аз как съм го вазпитал не ви влиза в работат. щом при разходка не гони котки и др кучета значи добре съм го вазпитал. повече не мисла да се занимавам с вас и да си губя времето.

#15 Потребителят е офлайн   MiSs KiSs Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 464
  • Регистрация: 19-August 12
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 18 July 2014 - 10:02 PM

Чета и се чудя "абе аз къде попаднах?!"
Преди една година какъв бил форума? Че ти си се регистрирал преди няколко месеца! А и миналата година не помниш ли, че си играеше с количките в пясъчника? Ако наистина някога си влизал във ТОЗИ форум ще ти е ясно какво се толерира тук и какво не. Тролчето си ти и ти си този, който влиза и бълва глупосъи и пълни форума с гнус!
Иди вземи си пушка и стреляй по батковците, които искаш да впечатлиш с хайвана ти (кавказка или не, то е живо същество и има право да живее нормално).
И не ти пожелавам на командата "дръж" да иде да захапе някое дете или баба. Тогава мама и тате ще ти идват на свиждане в малолетния затвор.
С ей такива като теб се сблъскваме всеки ден. И знаеш ли какво става? Адекватните стопани ходят с ножове и като един такъв пикльо не може да си удържи песа, става моето куче или твоето. Те да видиш как пикльовците си се прибират само с повода вкъщи. А ако е имал късмета да е казал "дръж" - става донор на органи!

Хаде лека ти вечер, че мъжо ми каза на кучетата да ме държат и ще хода да готвя у кухнята!!!
:beer:
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Винаги ще останеш в сърцето ми, Ричи (1992-2009)

#16 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 18 July 2014 - 10:05 PM

Показване на мнениетоemilvr, в 18 July 2014 - 04:28 PM, написа:

Дръж или " хапи" в моят случаи примерно е животоспасяващо за кучето , понеже то само не може да вземе решение както би взел стопанинът.
При нас дъщерята често се опитва да измъчва кучето -ацки садистично , и то търпи ...
При моя команда ХАПИ:eg_033: то почва да се отбранява , и мигом ги навира кой където му е мястото - детето в детската , а жената в кухнята .


Кажи как го научи дееее? И какви материали му даваш да ползва - бухалка, щанга или нещо друго???
Включи се с инструктаж, че виж к`во стана - Притеснен14 чака да срещне мечки и вълци с кавказката си овчарка, та да й носи инструментите. Удари му едно рамо, че уйде в другия форум .... Tук като не сте добри, разсърдихте младежа.
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#17 Потребителят е офлайн   starrkopf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1117
  • Регистрация: 10-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Pleven
  • Interests:All You Need is Love

Публикувано: 18 July 2014 - 10:15 PM

Показване на мнениетоMiSs KiSs, в 18 July 2014 - 10:02 PM, написа:

Чета и се чудя "абе аз къде попаднах?!"
Преди една година какъв бил форума? Че ти си се регистрирал преди няколко месеца! А и миналата година не помниш ли, че си играеше с количките в пясъчника? Ако наистина някога си влизал във ТОЗИ форум ще ти е ясно какво се толерира тук и какво не. Тролчето си ти и ти си този, който влиза и бълва глупосъи и пълни форума с гнус!
Иди вземи си пушка и стреляй по батковците, които искаш да впечатлиш с хайвана ти (кавказка или не, то е живо същество и има право да живее нормално).
И не ти пожелавам на командата "дръж" да иде да захапе някое дете или баба. Тогава мама и тате ще ти идват на свиждане в малолетния затвор.
С ей такива като теб се сблъскваме всеки ден. И знаеш ли какво става? Адекватните стопани ходят с ножове и като един такъв пикльо не може да си удържи песа, става моето куче или твоето. Те да видиш как пикльовците си се прибират само с повода вкъщи. А ако е имал късмета да е казал "дръж" - става донор на органи!

Хаде лека ти вечер, че мъжо ми каза на кучетата да ме държат и ще хода да готвя у кухнята!!!
:beer:

Я разкажете на хората от форума нещо около сватбата и кучетата ... Няма начин да не е имало интересен момент с тях ??...
После обещавам да Ви разсмея със случка от моето "съчетание " през далечната 1990' ...

Емо , как се казва кучето ти ? Може някъде да си го споменавал ,така че прости ..... И нещо,на което все още не получих мъжки отговор: що бе човек казваш ,че то не било прихванало нещо смислено от теб ???
User's Signature

Всеки има кучето,което заслужава...
https://www.facebook..._homepage_panel
https://www.facebook...34862426717095/

#18 Потребителят е офлайн   MiSs KiSs Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 464
  • Регистрация: 19-August 12
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 18 July 2014 - 11:39 PM

Показване на мнениетоstarrkopf, в 18 July 2014 - 10:15 PM, написа:

Я разкажете на хората от форума нещо около сватбата и кучетата ... Няма начин да не е имало интересен момент с тях ??...
После обещавам да Ви разсмея със случка от моето "съчетание " през далечната 1990' ...


Единственото "интересно" беше когато вкъщи заидваха гостите: 10 човека, 20 човека, 30 човека... 50... вече нямаше място пиле да прехвръкне. Кучетата изплезели езици се вайкат "квой туй нещу?!". Прибрахме ги в единствената неокопирана стая, докато минат ритуалите му там. Майка ми беше с тях. После ми разказва как единия се изпуснал от емоция, ама това е всичко. После попяха с гайдата пред входа, докато ни гледат как тропкаме хорце и туй то.

Айде да не спамя темата на "дръж притеснен14".

П.П.: Завършвам със снимка от събитието за тези, които още не са ни видели! :dog::beer:
Прикачена снимка
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Винаги ще останеш в сърцето ми, Ричи (1992-2009)

#19 Потребителят е офлайн   emilvr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1429
  • Регистрация: 15-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Враца
  • Interests:строителство , техника, ядене и пиене .

Публикувано: 19 July 2014 - 07:34 AM

Знам правилата на форума.
Влизате в диалог с мен , след което ми казвате колко много съм тъп :md_064:.

Снимката е страхотна , а кучето ми се казваше Чапи , но го прекръстих- Алехандро .
евентуално обмислям и трето име , което по- му подхожда - Бучо . ( от Десперадо )

Кучетата са одомашнени с цел протекшън , с цел да хапят .
Да го лишиш от командата "хапи" е все едно ,да изтриеш софтуерно командата сенд на таблет , или да блокираш първа скорост на жип . Или командата плей-на , блу рей плеър .

Кучето не е създадено за емоционална патерица на човек , а за защита .
https://www.youtube....h?v=pGr4NHj92rY
W линка има нещо подобно ,и тоще ви даде спокойствие за 5 минути :af_089:

#20 Потребителят е офлайн   mikivt Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 346
  • Регистрация: 11-August 09
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 19 July 2014 - 09:16 AM

Стига с тия 100-годишни групи :ab_041: Таа песен е от времето, когато Старкопф ( несъмнено Стар е в смисъл на стар, вехт ) още не е бил женен. А на Мис Кис, на снимката, са били родителите и, а може баба и и дядо и дори.
http://www.youtube.c...h?v=GY9kQcWLvEM
Пийте по ена бира, или там кой квото пие. И както се казва, животът е хубав :beer:

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни