Dog.bg Форуми : Търся съвет и помощ

Към съдържанието

 
 
 

Dogo Argentino



Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Търся съвет и помощ за дого, живеещо само

#1 Потребителят е офлайн   kai_tina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1199
  • Регистрация: 02-February 06
  • Gender:Female
  • Location:София. Долината на малините

Публикувано: 25 July 2014 - 09:42 PM

За кучето знам, че е на около 6-7 години, мъжко. Виждам, че се разбира с женски кучета /през малкото време което излиза/, а то излиза на месец 1 или 2 пъти. До скоро си мислих, че "стопаниът" му го разхожда много малко, но се оказа, че то живее напълно само и "човека" просто идва рядко да го извежда. Живеем в един и същи район, но различни блокове. Бях писала жалба в столичен инспекторат, идваха, но входа беше заключен и нямаше на кой да се обадя, за да го отключат и да проверят сигнала. Питането ми и молбата ми е, е ли е възможно да се глоби собственика, законно за нехуманно отношение и дали има кой да поеме кучето, ако евентуално се изземе, пак законно. Предполагам има институция, която би глобила т.наречения собственик. Тогава даже ме свързаха с Бояджийска, която се изказа неподготвена - не се занимавали с домашни кучета, а само с бездомни. Ако някой, би могъл и има желание да помогне на клетника, готова съм да съдействам.
User's Signature

"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди

http://forum.dog.bg/...0-%D1%82%D0%B8/

#2 Потребителят е офлайн   stoqn81 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 22-June 10
  • Gender:Male
  • Interests:Дого Аржентино ; Джак Ръсел Териер
    Обучение и послушание
  • Skype:

Публикувано: 26 July 2014 - 12:46 AM

Защо не го приютиш ти , така и така си поела инициативата :)
пп по добре е така от колкото да го пусне на улицата ... и не се знае какво е положението на човека .

#3 Потребителят е офлайн   kai_tina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1199
  • Регистрация: 02-February 06
  • Gender:Female
  • Location:София. Долината на малините

Публикувано: 26 July 2014 - 07:02 PM

Много обичам така да се заповядва - защо не го приютиш ти? Аз ако съм могла да съм го направили, момчето е наркоман и ако искаш да помогнеш не давай такива тъпи съвети, по-добре така от колкото на улицата. В този случай там би му било по-добре. Мерси за отговора и съвета все пак
User's Signature

"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди

http://forum.dog.bg/...0-%D1%82%D0%B8/

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни