Dog.bg Форуми : Котешка тоалетна??

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Котешка тоалетна?? спешен съвет за отблъскваща миризма

#1 Потребителят е офлайн   Didetyyy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 84
  • Регистрация: 12-February 13
  • Gender:Female

Публикувано: 07 August 2014 - 10:05 PM

Здравейте,

В кооперацията, в която живея имаме заден двор, който е на цимент и се използва предимно за паркинг. От няколко седмици в единия й край забелязахме множество изпражнения( разбирайте десетина купчинки), които на пръв поглед изглеждат като на дребно кученце. Веднага си помислих, че имаме нов съсед с дребна порода, който е достатъчно малоумен да си изхожда кучето там, тъй като единственото куче в блока е нашето. Улично куче няма как да има достъп до там, защото е с врата, която се затваря, а от другите краища е с висока ограда. Дори и след изчистването, такива изпражнения продължиха да се трупат, а съсед предположи, че са на котка, :ud_009: И най-вероятно е прав, тъй като там няма как да има достъп някое куче, а котки редовно прескачат и влизат там. Трябва ми съвет, как и с какво да отблъснем котето, преди някой малоумник да е решил да слага отрова, защото и такива неща чух и направо полудях, скарах се с идиота и обещах да се погрижа и намеря вариант да отблъснем животинката :dh_188:

#2 Потребителят е офлайн   Chita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 316
  • Регистрация: 26-January 12
  • Gender:Female

Публикувано: 08 August 2014 - 08:14 AM

Не ми се вярва да е бездомна котка. Те по скоро ще търсят място, където да заровят "произведението" :ab_041: Да не би да става дума за домашна, която собствениците да пускат навън? Или да има някое пале в блока, за което още не знаете.

#3 Потребителят е офлайн   Didetyyy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 84
  • Регистрация: 12-February 13
  • Gender:Female

Публикувано: 08 August 2014 - 08:58 AM

За куче вече сме сигурни, че няма. Но тъкмо това си мислех, че може да е домашната котка на хора от съседна къща, която винаги е живяла вътре, но от скоро пускат на двора. Това коте толкова жално мяучкаше през първите си дни на двора, че ходих да проверя какво става. Тогава ми казаха, че винаги е живяла вътре, но не знам защо решили да я пуснат на двора. Поне е кастрирана...............но не очаквах, че ще прескача две огради, за да влезе точно там, а и нямам доказателства, че е тя, защото никой не я е хващал на местопрестъплението.... Но проблемът остава, не съм сигурна, че е тя, аз ще чистя, за да не мърморят, но заплахите са реални, то си мирише и трябва да се намери трайно решение преди да са решили по другия начин, идиоти всякакви :dh_188:

#4 Потребителят е офлайн   Chita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 316
  • Регистрация: 26-January 12
  • Gender:Female

Публикувано: 08 August 2014 - 09:41 AM

Поразпитайте хората на домашната котка дали в къщи са ползвали котешка подложка за тоалетна или котето е ходило в канала на банята. Ако е второто, то със сигурност е тя. И тогава им обяснете какви рискове за котката крие пускането и навън. Дано се разберете. Може би някой ще се включи да предложи препарати премахващи миризмата. Аз не съм запозната.

#5 Потребителят е офлайн   bakitta Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 29-October 14

Публикувано: 29 October 2014 - 12:57 PM

Много полезна тема за мен!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни