Dog.bg Форуми : Помощ за бездомно куче

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Помощ за бездомно куче

#1 Потребителят е офлайн   ssew56 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 09-August 14

Публикувано: 09 August 2014 - 10:10 PM

Добър ден приятели,около блока се навърта едно куче бездомно скитащо,но всеки ден е тук,то е изключително дружелюбно и аз реших да почна да го храня като му купих храна от ветеринарния. Смятам да му осигуря подслон, по-скоро къщичка, също искам и да бъде обезпаразитен, но той е покровителстван от някоя организация,поне така смятам по синята обеца на ухото му,можете ли да ми помогнете да открия коя е?

#2 Потребителят е офлайн   Stranger Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 116
  • Регистрация: 13-September 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 August 2014 - 10:18 PM

По принцип марките по ушите обикновено означават, че някой го е прибрал, кастрирал и върнал, нищо повече. Евентуално може и да е ваксиниран с ваксина срещу бяс.
Поздравления за желанието да помогнете на някоя душичка :ba_025: Само искам да отбележа, че докато е на улицата, храна и подслон вероятно и сега намира някак, но нищо не го пази от лоши хора или някоя кола... Мисълта ми е, че ако наистина искате и имате възможност да спасите кучето, усилията трябва да се насочат към намиране на истински дом за него.
Успех!

#3 Потребителят е офлайн   ssew56 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 09-August 14

Публикувано: 10 August 2014 - 10:32 PM

Аз съм астматик,още от 5 годишен искам да имам куче,но просто не може, това е единственото което мога да му осигуря

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни