Dog.bg Форуми : Храна на добра цена или борси?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Храна на добра цена или борси? Оцени темата: -----

#81 Потребителят е офлайн   sin_zaek Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 276
  • Регистрация: 27-November 08

Публикувано: 12 June 2013 - 04:49 PM

josera са с малко по-ниски цени от преди месец-два, когато поръчвах.. поне за част от кучешките им храни съм сигурна...
разликата в цената е малка, но все пак е надолу..
User's Signature

Качена снимка

#82 Потребителят е офлайн   NadiaGG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 97
  • Регистрация: 14-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 13 June 2013 - 10:28 AM

Аз също от известно време поръчвам от там Royal Canin и за съжаление цените наистина са доста увеличени.
Другите почти нямат промяна ,само Royal Canin и то само за България.

#83 Потребителят е офлайн   Flashback Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 334
  • Регистрация: 29-September 11
  • Gender:Female

Публикувано: 13 June 2013 - 03:55 PM

Интересно. Когато открих сайта разгледах всичко и наистина цените на Royal Canin бяха доста по-ниски.
От друга страна цената на Acana, която купувам за куч е с 5-6 лева по-ниска от моята поръчка преди около месец, при котешката Josera всичко си е същото. Не знам защо е така. :wa_048:
User's Signature

Жил был щенок с весёлой глупой мордой, один из тысяч городских дворняг.
Был вчера щенок обычный, а сегодня рок-звезда
Жизнь исправил на "отлично" как и ты, он навсегда!

#84 Потребителят е офлайн   Кристина Икона

  • Was it a dream...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 856
  • Регистрация: 27-May 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 14 June 2013 - 02:40 PM

Някой поръчвал ли е храна от http://zooborsa.bg и какви са ви отзивите?
User's Signature

"И в края на нашия живот ние няма да бъдем съдени по това колко дипломи имаме,колко пари сме спечелили или колко големи неща сме направили. Ние ще бъдем съдени по това: „Бях гладен и ти ме нахрани. Бях гол и ти ме облече. Бях бездомен и ти ми даде подслон.” М.Тереза

#85 Потребителят е офлайн   Flashback Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 334
  • Регистрация: 29-September 11
  • Gender:Female

Публикувано: 14 June 2013 - 02:46 PM

Поръчвала съм два пъти, всичко беше наред и двата пъти.
Беше отдавна, но си спомням, че се разсърдих :ab_041: тогава, защото при приключването на поръчката не получавах цената за доставка в крайната сума и мислех, че е безплатна, а накрая я плащах. После се оказа, че е моя грешка, защото е безплатна над 100 лева, а и двете ми поръчки бяха под. Може сега да не е така, но ако цената на доставката не излиза включена в сумата за плащане, ако поръчката е под 100 лева, трябва да я имаш предвид.
User's Signature

Жил был щенок с весёлой глупой мордой, один из тысяч городских дворняг.
Был вчера щенок обычный, а сегодня рок-звезда
Жизнь исправил на "отлично" как и ты, он навсегда!

#86 Потребителят е офлайн   yasoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 470
  • Регистрация: 14-December 07
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 12 August 2014 - 09:32 PM

Здравейте,
не съм сигурен дали темата е на правилното място, но все пак нека запитам... някой поръчвал ли си е храна от http://zooplus.bg или http://zoofast.bg ?
Цените на мноого голяма част от храните са с по 50% по евтини от тези по магазините.
Ето един бърз пример... храна 2х15 кг. Eukanuba за 150 лв. при условие, че по нашите магазини само един чувал 15кг е 130 лв.
http://www.zoofast.b...15-p-10810.html

Всяка доставка оставам с впечатление, че идва директно от "Чужбината"... тааа цените са им доста добри и се чудя дали да поръчвам директно от тях. Лошото е, че се плаща предварително с кредитна карта предварително та за това съм малко недоверчив.

#87 Потребителят е офлайн   simona623 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 361
  • Регистрация: 15-August 12
  • Gender:Female
  • Location:Плевен

Публикувано: 12 August 2014 - 11:28 PM

Купувала съм от зоофаст с наложен платеж, не с кредитна карта. Храната идва от чужбина (Полша). Някой се оплакват, че поръчките им много закъсняват, но при мен дойде навреме. Трябва винаги да се гледа срока на годност, защото понякога идва с изтичащ или изтекъл, аз съм нямала проблем с това, но някой хора се оплакват.
Дойде време пак да поръчвам и аз се чудя от къде да е този път, но май ще е от български магазин, въпреки че е малко по-скъпо.
User's Signature

Качена снимка

#88 Потребителят е офлайн   sin_zaek Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 276
  • Регистрация: 27-November 08

Публикувано: 13 August 2014 - 09:04 AM

от зоофаст и аз съм поръчвала с наложен платеж.. за десетина дни пристига.. никакви проблеми не съм имала с тях
User's Signature

Качена снимка

#89 Потребителят е офлайн   AOK Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 02-July 14

Публикувано: 09 January 2017 - 08:26 PM

Някой да е поръчвал от zooplus.bg ? Интересува ме времето за доставка дали е реално.

Малко обратна връкза от Zoofast.bg: Да идват от Полша и въпреки обещаните 10 дни за доставка първата ни доставка дойде след около 2 месеца. Като най-лощото беше, че ни се обадиха, че след 2 часа ще я доставят (през работен ден по обяд).

На въпроса
- Ами ако нямам парите в момента в наличност (поръчвахме няколко големи чувала) или не мога да се прибера до тоава какво правим - те мънкаха.

Значи поляците делегират на техен спедитор, който пък праща по влака до България, където български спедитор (не сте го чували) ви я доставя. ОК. Все ми е едно. Но като ги помолих да ме уведомяват когато доставката стъпи на БГ територия, за да ме улеснят с теглене на пари (разбира се наш'те доставчици нямат POS терминал), нищо не се случи. На хотлинията за България се включва един секретар, който говори на български, но с полски акцент и никога жив човек, не отговаря.

Затова преустанових взаимоотношенията си с тях. Повече няма да поръчвам от zoofast.bg. Както изглежда има и други. Не са незаменими дори и с цените си.

Наред са zooplus.bg Някой знае ли, дали изпълняват обещаните срокове на доставка от 4 до 6 работни дни? Това, което ми харесва, че може да се плаща директно на сайта, а не кеш. :-)

#90 Потребителят е офлайн   aldald Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 641
  • Регистрация: 05-August 11
  • Gender:Female

Публикувано: 10 January 2017 - 01:12 PM

Аз поръчвам всеки месец и от 2та магазина.
Зоофаст работят с Европът в БГ. Имайте предвид, че в последната седмица повечето куриери и най-вече европът имаха големи проблеми заради метеорологичните условия тук. Иначе не съм имала проблем със сроковете за доставка. Европът се обаждат когато са на адреса и ако ви няма можете да се уговорите за следващ ден. Освен това те пускат SMS с предупреждение, че същия ден ще ви посетят и дъжите едикаква си сума.
Зооплюс работят с DHL и PDP/Спиди за БГ.
Доставката е 1 седмица до София - никога не са ми идвали по-рано. Веднъж закъсняха заради проблем на PDP в Румъния, но Зооплюс се извиниха и ми дадоха отстъпка.
DHL също звънят, когато са на адреса - май няма сила, която да ги накара да пускат мейли или SMS -и предварително. И при тях можете да се уговорите за друг ден, но не и за конкретен час.

  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни