Dog.bg Форуми : Ушко

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Ушко

#1 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 22 August 2014 - 08:51 PM

Ушко е младо куче.Появи се в нашия квартал вероятно изхвърлен,защото имаше проблем с едното ухо и си тръскаше главата постоянно.Започнахме да му даваме с една приятелка антибиотик заради възпалението,но преценихме,че е необходима операция и сериозно лечение на кучето.Обадих се в клиниката на Четири лапи в Банкя и те се съгласиха да помогнат на Ушко за което съм много благодарна.Направиха операция на ухото(оказаха се тумори,които бяха отстранени) и продължиха със следоперативното лечение.Кучето остана в клиниката няколко месеца.Посетих го,чувахме се с докторите по телефона,състоянието му започна да се подобрява.Днес ходих и ми казаха,че Ушко е добре и до две седмици ще му търсят дом чрез сайта на Четири лапи,защото помещението им в клиниката е малко,а ежедневно имат нови случаи на кучета,които се нуждаят от лечение.Ако не му бъде намерен дом или не го взема аз,Ушко ще бъде преместен в приюта в Сеславци.Мястото където гледам в момента 7 големи кучета(на 5 от тях се търсят домове) и 5 бебета(изхвърлени пред нашия блок),е запълнено и не е възможно да го сложа там.Отделно за Мечо,който извадих от Богров(общинския приют) все още плащам приемен дом,защото не е намерен постоянен.В момента се чувствам адски безсилна,не знам какво да правя.Това са снимки на Ушко от дните след операцията.Ако някой му предложи постоянен или временен дом,ще бъда много щастлива.Тел. 0886267643
Прикачена снимкаПрикачена снимка

#2 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 22 August 2014 - 08:57 PM

Днес не бях взела фотоапарат и не успях да снимам Ушко,следващата седмица ще го направя.Публикувам снимка от сайта на Четири лапи,която са сложили за да му търсят дом.Ушко е кастриран.Дружелюбен към хора.В клиниката се разбира много добре с другите кучета.

Прикачена снимка

#3 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 15 September 2014 - 09:38 PM

В петък взех Ушко и сега е в дворче при моите кучета на които търся домове.Не забелязах агресия към нито едно от тях.Ушко е много енергичен,подвижен и си има чудесен апетит.Това снажно тяло трябва да се изхранва :smile: Предстои да му сложа ваксина и започвам търсенето на дом.

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

#4 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 15 October 2014 - 10:06 AM

Ушко е добре,дано има късмет и той да са намери дом.Засега се гледаме двамата.Като иска да покаже любовта си към мен,се изправя и слага предните лапи върху моите ръце.Не му пука,че понякога е кално и ставаме кални и двамата.Важното е,че е обичлив на всяка цена :smile:

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

#5 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 06 April 2015 - 11:42 PM

Ушко започна да си чеше и другото ухо,затова спешно го закарахме за микробиологично иследване в клиника.В момента му се дава антибиотик.Чакам резултатите.Малко снимки на момчето :

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни