Dog.bg Форуми : Моля за съвет за корелата ми

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Моля за съвет за корелата ми

#1 Потребителят е офлайн   wildcaty Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 06-September 14

Публикувано: 06 September 2014 - 03:12 PM

Здравейте!
Радвам се, че има такива форуми, където човек може да общува с много хора и да получава полезна информация.
Имам корела на 10 месеца - Ричи. От скоро долната част на човката му е разделена на две. Продавачът от когото я купих ми каза, че трябва да го занеса в София при единствения доктор - ветеринар, който разбира от папагали. Докторът каза, че щом е напълно разделена най-вероятно няма да се получи, но щом е от скоро трябва да го види. Ако можело, щял да я одреже цялата и да сложи нещо като протеза и после уж щяла да израстне наново вече здрава. И че това било генетично. Страх ме е да го пращам при доктор. Не съм убедена, че това е начина. Според някои е липса на витамини, които след като си набави ще се възстанови. Видимо преди дни беше много ленив, перушината му беше все наежена и не свиреше, нито играеше ...сега е по-добре. Но още не е същия като преди. Това му пречи да яде нормално. Давам му разнообразна храна и се надявам да се възстанови.
Моля за мнения какво му е и дали наистина се налага да го водя при ветеринаря в София.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни