Dog.bg Форуми : Възпитание на малък френчи

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Възпитание на малък френчи

#21 Потребителят е офлайн   Nadia_ Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 03-July 11

Публикувано: 31 October 2014 - 11:43 AM

Имам да Ви разкажа малко смешки! Вет-а сложи 2рата ваксина и ни предупреди,че може да е малко омърлушена и т.н...
Моля?! Та тя започна да подскача още по високо и да бяга повече днес откри, че може да лае преди да нападне на някой краката Качена снимка
Иначе е много подредена носи си всички играчки в леглото... Качена снимка
Засега не е оставала за повече от 1ч сама и спи през цялото време не плаче и не гризе нищо друго освен играчките си Качена снимка дано и занапред да е така....

Гледах вчера памперсите за кучета но не мисля че ще се задържи цял дълго време... днес изскимтя след като хапна ней обърнахме внимание защото закусвахме дойде пръдна 2 пъти смъртоносно и я заведох в банята там ака ура ура...Качена снимка
Какъв е този интерес да си яде акото???Качена снимка

#22 Потребителят е офлайн   anelia_888 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 481
  • Регистрация: 16-August 12

Публикувано: 01 November 2014 - 06:56 PM

Показване на мнениетоNadia_, в 31 October 2014 - 12:43 PM, написа:

Имам да Ви разкажа малко смешки! Вет-а сложи 2рата ваксина и ни предупреди,че може да е малко омърлушена и т.н...
Моля?! Та тя започна да подскача още по високо и да бяга повече днес откри, че може да лае преди да нападне на някой краката Качена снимка
Иначе е много подредена носи си всички играчки в леглото... Качена снимка
Засега не е оставала за повече от 1ч сама и спи през цялото време не плаче и не гризе нищо друго освен играчките си Качена снимка дано и занапред да е така....

Гледах вчера памперсите за кучета но не мисля че ще се задържи цял дълго време... днес изскимтя след като хапна ней обърнахме внимание защото закусвахме дойде пръдна 2 пъти смъртоносно и я заведох в банята там ака ура ура...Качена снимка
Какъв е този интерес да си яде акото???Качена снимка

Когато я оставяте за по-дълго сама е добре, преди това да я поизморите.. Една по-дълга разходка сутрин спестява много нерви следобяд.. Личните ми наблюдения са върху ТАЗИ конкретна порода и мисля, че с акането е по-лесно приучаването, отколкото с пишкането..
Има много изписано по темата с изяждането на акитата - потърсете с търсачката, може да ви е полезно :)


User's Signature

Качена снимка

#23 Потребителят е офлайн   aaallliii Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 26-December 14

Публикувано: 16 March 2015 - 01:44 PM

Здравейте! Не знам дали тук е мястото за този въпрос но не намерих нищо на другите места. Става въпрос за това- имам момиченце на 4 месеца вече почти един месец я извеждам навън, но изглежда че за нея преживяването е ужасно. В момента, в който чуе или види кола, куче, котка, гълъб и т.н. умира от страх и си тръгва към вкъщи, следователно разходката свършва след 10 минути. През цялото време е на щрек и забравя даже да си свърши нуждите. Много моля, да дадете някакъв съвет какво да правя. Аз я извеждам на тихо място за да няма много шумове, но те са неизбежни..

#24 Потребителят е офлайн   FrenchBulldog Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 09-April 16
  • Gender:Male

Публикувано: 24 July 2016 - 07:10 PM

Показване на мнениетоTina Malina, в 13 September 2014 - 10:55 AM, написа:

Здравейте, Тина е вече на 4 месеца и 10 дни. Имам я от както беше на 1 месец. От тогава по всякакъв начин се опитвам да я науча къде да си върши работата и най - сетне имам поне малко успех. Вече пикае на терасата, но само когато вратата е отворена. Ако не е директно се изпикава до вратата. Искам да ви попитам как да я науча да ми дава сигнал, когато иска да се изпика, защото става студено и няма да мога винаги да оставам вратата отворена. Освен това почвам училище и ще е сама в къщи до обяд. Много се притеснявам, че когато ме няма ще опикава всичко и няма да стиска докато се прибера. Моля ви дайте ми съвет.


Гледал съм в един сайт за привличаш спрей.Това е един спрей който като сложиш 3-4 капки на мястото на което искаш да ходи по нужда (ние избрахме в банята за да може да почистваме по лесно)то само ще се научи да отива на избраното от теб място :md_064:

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни