Dog.bg Форуми : Мнооого котенца, ами сега?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мнооого котенца, ами сега? изхвърлени и прибрани

#1 Потребителят е офлайн   tuty Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1056
  • Регистрация: 25-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Димитровград

Публикувано: 08 October 2014 - 09:09 PM

Тази година се оказа много плодоносна за мен. Оказах се попечител на 14 малки изхвърлени котенца...Едни прибрани от контейнера, други завързани в торбичка и хвърлени в храстите, трети ми ги доставиха в чисто нов чувал направо пред къщи, а последния го грабнах от шосето, докато лежеше върху смазаното си от коли братче. Девет са в приемен дом с още 15 котки и три кучета. Не знам как издържа тази жена! Един е при мен, някак оцелява между кучетата и четири ги гледа нашия доктор. За цяло лято, нито едно задомено! Успяла съм да ваксинирам само 10 котета, за другите все не остава ред. Много са, събрани на куп, все някой се разболява. Бсички търсят дом! В нашия малък град никой не си търси коте, безпородно, улично. Представям ги и тук, пък дано някой да има късмет!

Котетата се намират в Димитровград.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

#2 Потребителят е офлайн   tuty Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1056
  • Регистрация: 25-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Димитровград

Публикувано: 24 October 2014 - 07:26 PM

На тези снимки ще видите Мери, Бенджи, Криси, Крис, Бианка, Джак, Мели, Рино и Панда, мнооого пораснали! Благодарим на Бутси за вкусната храна, която им изпрати!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

#3 Потребителят е офлайн   tuty Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1056
  • Регистрация: 25-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Димитровград

Публикувано: 25 February 2015 - 09:46 PM

Тези котета и още две, намерени пак на улицата, вече са задомени! Остана само Панда. Тя все се разболява и не мога да я ваксинирам. Получи хронична хрема, сега пробваме хомеопатично лечение. Остана ми и дълг за четири кастрации, че котетата много се застояха и се наложи да ги кастрирам преди да ги изпратя. Някои вече се отчетоха със снимки :af_089:
Част от разходите покрих със средства от продадените календари. Благодаря за средствата от два насочени към мен календара! :rc_036:


Щастливците Прикачена снимка Прикачена снимка




"Допълнителните" котета Прикачена снимка Прикачена снимка

И милата Пандичка Прикачена снимка
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

#4 Потребителят е офлайн   tuty Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1056
  • Регистрация: 25-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Димитровград

Публикувано: 20 September 2015 - 09:16 PM

От тези котета остана само Панда. Нищо не помогна за хремата й. Не можем да я ваксинираме така. Някой имал ли е такъв проблем?

Прикачена снимка Прикачена снимка
Красавица е!
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни