Dog.bg Форуми : Моля за малко помощ

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Моля за малко помощ куче Нок

#1 Потребителят е офлайн   zero Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 30-October 14
  • Gender:Male

Публикувано: 02 November 2014 - 06:25 PM

Здравейте станах собственик на Нок от 6 дена преди това имахме пак но то беше на брат ми поводът поради който ви пиша е сления Нора е на 3 месеца и 15 дена и когато я взех веднага я заведох на ветиринар биха и последната ваксина след около 3 дни и дадох Цестал за да вътрешно обезпаразитяване кучето няма паразити но забелязвам че изпражненията и станаха рядки не като разтройство но са рядки меки и се притеснявам може ли да е от лекарството а и от 7 дена и давам Calci-delice тъй като едното и ушенце е клепнало а другото е изправено и затова и изписаха тези витамини може ли някой да ми отговори от какво е така може ли да и дам някое прахче за разтройство кото се дават за малки деца като например хидросек а от няколко дена я храня с кучешка храна но и збаравих името тъй като и купих 3 килограма за да мога да се посъветвам каква марка храна да и купя качих снимка и на кучето за да ви попитам как мислете дали ще си вдигне и другото ушенце

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#2 Потребителят е офлайн   shmotz Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 50
  • Регистрация: 06-May 14
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 03 November 2014 - 05:02 PM

Рядкото ако най-вероятно е от смяната на храната. Внимавайте със стомахчето на дребосъчката. Няма да е зле да попрочетете относно храненето.
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 03 November 2014 - 06:27 PM

Купете качествена храна за кученцето и спрете всякакви синтетични витамини , калции и подобни глупости .
В качествената скъпа храна има всичко необходимо, не си правете глупави експерименти с даването на калции.

#4 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 03 November 2014 - 08:30 PM

Спри се на една марка храна и не я сменяй! На тази възраст особено стомасите са им изключително чувствителни и дори една хапчица друга храна може да ти докара зверско разстройство.Относно ухото 50:50 може да е прекалено голямо и тежко,прекалено меко.А и предполагам не знаеш родителите за да имаш представа какво да очакваш.Ако толкова те притеснява може да опиташ да го изправиш със шаблон,но аз бих изчакала :ba_025:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 04 November 2014 - 06:54 AM

На малки котета дадох ентерол децкий ,веднага спря растройство ,а ухото ще се изправи.,до 6 месяца има много време.

#6 Потребителят е офлайн   zero Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 30-October 14
  • Gender:Male

Публикувано: 05 November 2014 - 04:26 PM

Благодаря ви на всички аз ходех още в понеделник на ветиринар и ми каза че е от хапчето за вътрешно обезпаразитяване смених и за сега храната а също и давам и по малко варен ориз моля ви насочете ме към някоя марка храна с която да я храня благодаря ви предварително за което а за ушенцето се успокоявам има вече пфомяна а и лекаря каза че не е счупено а родителите и са елитни бащата е от кучкарника в плевен а и майката е с родословие мисля че всико ще се оправи благодаря още веднъж на всички

#7 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 06 November 2014 - 03:43 AM

От чисто любопитство кой е развъдника от Плевен и как е името на майката по родословие?
Иначе за храната дай някаква ценова граница за да знаем какво да препоръчваме :ba_025:
Пусни му още снимки на мъника :dog:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   zero Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 30-October 14
  • Gender:Male

Публикувано: 06 November 2014 - 06:13 PM

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 06 November 2014 - 03:43 AM, написа:

От чисто любопитство кой е развъдника от Плевен и как е името на майката по родословие?
Иначе за храната дай някаква ценова граница за да знаем какво да препоръчваме :ba_025:
Пусни му още снимки на мъника :dog:



Не развъдник а Кучкарник имах предвид полицейско куче но за жалост не им е изкарано родословие на кученцата майката и забравих името човека от когото я взех е от Несебър той се разболя от дископатия и не може да се грижи пълноценно за кучето и затова направо дет се вика ми го подари за 10 лева той ми показа снимки на майката и на бащата и аз самия не можах да повярвам че това се случва на мен и че има още добри хора той искаше повече пари за кучето но ме попита от къде съм и аз му казах Карнобат питаме ме за теб ли е и аз му казах че е за малкия ми син и тогава той ми каза далече си слушай момче да говорим мъжката ела и ще ти я дам за 5 10 лева за куче и нож не се прави пазарлък щом е за малко момченце кучето е с европейски паспорт даде ми кучето направо с каишката и с повода те струват повече от 10 лева и тогава го попитах защо е така ушенцето и той ми отговори че и двете бяха вдигнати но внучката му си е играла с кучето и затова е паднало ушенцето й каза ми не се притеснявай пак ще се вдигне след време той самия ми показа и снимките на майката и бащата и им каза имената аз бях толкова развълнуван че ни запомних имената на излизане от тях жена му и малката му внучка прегърнаха Нора видях как им се насълзиха очите те я изпратиха с думите хайде Нора моето момиче собственика също я прегърна и ми я даде качихме се на колата и се прибрахме в Карнобат

#9 Потребителят е офлайн   zero Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 30-October 14
  • Gender:Male

Публикувано: 06 November 2014 - 06:15 PM

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 06 November 2014 - 03:43 AM, написа:

От чисто любопитство кой е развъдника от Плевен и как е името на майката по родословие?
Иначе за храната дай някаква ценова граница за да знаем какво да препоръчваме :ba_025:
Пусни му още снимки на мъника :dog:



Не развъдник а Кучкарник имах предвид полицейско куче но за жалост не им е изкарано родословие на кученцата майката и забравих името човека от когото я взех е от Несебър той се разболя от дископатия и не може да се грижи пълноценно за кучето и затова направо дет се вика ми го подари за 10 лева той ми показа снимки на майката и на бащата и аз самия не можах да повярвам че това се случва на мен и че има още добри хора той искаше повече пари за кучето но ме попита от къде съм и аз му казах Карнобат питаме ме за теб ли е и аз му казах че е за малкия ми син и тогава той ми каза далече си слушай момче да говорим мъжката ела и ще ти я дам за 5 10 лева за куче и нож не се прави пазарлък щом е за малко момченце кучето е с европейски паспорт даде ми кучето направо с каишката и с повода те струват повече от 10 лева и тогава го попитах защо е така ушенцето и той ми отговори че и двете бяха вдигнати но внучката му си е играла с кучето и затова е паднало ушенцето й каза ми не се притеснявай пак ще се вдигне след време той самия ми показа и снимките на майката и бащата и им каза имената аз бях толкова развълнуван че ни запомних имената на излизане от тях жена му и малката му внучка прегърнаха Нора видях как им се насълзиха очите те я изпратиха с думите хайде Нора моето момиче собственика също я прегърна и ми я даде качихме се на колата и се прибрахме в Карнобат

Моля да изтриете че без да искам го пуснах 2 пъти

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни