Dog.bg Форуми : Разхождам кучета

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Разхождам кучета

#1 Потребителят е офлайн   Denitsa Job Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 09-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 09 November 2014 - 12:30 PM

Здравейте, казвам се Деница Минчева. Живея в София и си търся занимание за уикендите. Имам мопс на 5 години. Проявявам желание да разхождам мопсове през Събота и Неделя. Може би ще се запитате, как така ще поверите любимеца си на ДЕТЕ? Ще, Ви кажа, че съм един отговорен човек и от малка се занимавам с деца. Може да не ви се вярва, но досега за 5 години съм гледала всичките деца на блока. Занимавала съм се с тях, играла съм с тях, успокоявала съм ги... Не виждам проблем да разхождам едно мило животно, като мопса.
Семейството ми не е бедно и не желая да работя заради тях. Просто искам да поема по сериозна отговорност. Не го правя заради парите, а заради себе си. Искам да разбера от малка какво е да се занимаваш с работа.
Цената за разходка събота и неделя е 15 лв. А, ако желаете само събота или само неделя цената е 8лв.
Надявам се да ми се доверите. Аз съм сериозен и отговорен човек. Давам ви линк към фейсбук страницата си, защото там, можете да намерите информация за мен.
Единствената ми молба е да се намирате в София. Може и в Бистрица или Железница.
https://www.facebook...nica.mincheva.2

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни