Dog.bg Форуми : Добър специалист по дерматология

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Добър специалист по дерматология

#1 Потребителят е офлайн   Sharona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 28-August 10
  • Gender:Male

Публикувано: 28 November 2014 - 12:15 PM

Здравейте,много моля препоръчайте ми добър вет.доктор ,специалист по дерматология! Вече месеци се борим с дерматит(алергичен) ,алергични реакции към незнайно какво, смених няколко специалиста и никой не помогна. В момента в който спрем кортикостероидите се почва отначало със симптомите.Снощи милата се поду цялата,след урбазона отока спадна и днес сутринта е с уртикария(естествено пак при вета за урбазон).Незнам докога ще продължаваме така.Моля Ви,трябва ми наистина добър специалист по кожни заболявания в гр.София,няма значение кой район е. Благодаря много!
User's Signature

“На кучето не му трябват скъпи коли, големи къщи или дизайнерски дрехи. Една обелена пръчка ще свърши отлична работа. То не се интересува дали си богат или беден, хитър или прост, умен или глупав. Дай му сърцето си и то ще ти даде своето. За колко хора може да кажете това? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате специални, единствени? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате изключителни?„

#2 Потребителят е офлайн   Nero14 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 59
  • Регистрация: 15-July 14

Публикувано: 28 November 2014 - 12:25 PM

Здравей. В нашият блок имаме един питбул с подобен проблем. Бяха стигнали дори до хомеопатия. Оказа се,поне за сега,че е алергичен към трева и не трябва да стъпва дори в/у такава. Мога да ти кажа познат,който в момента лекува питбула и може да ти каже мнение...Намира се в Люлин,ако искаш повече инфо ми пиши на лични.

#3 Потребителят е офлайн   NeLy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 144
  • Регистрация: 17-May 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 November 2014 - 12:55 PM

Показване на мнениетоSharona, в 28 November 2014 - 10:15 AM, написа:

Здравейте,много моля препоръчайте ми добър вет.доктор ,специалист по дерматология! Вече месеци се борим с дерматит(алергичен) ,алергични реакции към незнайно какво, смених няколко специалиста и никой не помогна. В момента в който спрем кортикостероидите се почва отначало със симптомите.Снощи милата се поду цялата,след урбазона отока спадна и днес сутринта е с уртикария(естествено пак при вета за урбазон).Незнам докога ще продължаваме така.Моля Ви,трябва ми наистина добър специалист по кожни заболявания в гр.София,няма значение кой район е. Благодаря много!


Др. Петър Дюлгерски. Лекува и с кучешка хомеопатия. Много съпричастен, много обичлив и внимателен към животните.
Много пъти и пари не ми е взимал, а е казвал: Е, тоя път нищо! Няма да ми даваш пари, докато не го оправим тоя разбойник.
И ние сме със същите проблеми. Доктора избягва кортикостероидите и всичко вредно за кучето. На нашия за 2 год и половина само 2 пъти сме били при спешност.
Прилага други методи. Горещо Ви съветвам да го посетите.
При нас положението не се оправи напълно, но благодарение на Др. Дюлгерски се поддържаме в прилично състояние.
Намира се в кв. Младост.

#4 Потребителят е офлайн   Sharona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 28-August 10
  • Gender:Male

Публикувано: 28 November 2014 - 01:29 PM

Благодаря и на двама Ви за съветите. Ще се консултирам и с двамата специалисти преди да предприемем лечение,но хомеопатията е най-добрия вариант наистина, защото кортикостероидите само подтискат симптомите ,а и знам ,че са вредни. Вече втори ден сме на урбазон с още две инжекции и утре трябва и трета да поставим,това е ужасно.
User's Signature

“На кучето не му трябват скъпи коли, големи къщи или дизайнерски дрехи. Една обелена пръчка ще свърши отлична работа. То не се интересува дали си богат или беден, хитър или прост, умен или глупав. Дай му сърцето си и то ще ти даде своето. За колко хора може да кажете това? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате специални, единствени? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате изключителни?„

#5 Потребителят е офлайн   Chita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 316
  • Регистрация: 26-January 12
  • Gender:Female

Публикувано: 28 November 2014 - 02:55 PM

Sharona,
често причина за тези алергии е храната, съдържаща пиле, зърнени храни.

#6 Потребителят е офлайн   Sharona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 28-August 10
  • Gender:Male

Публикувано: 28 November 2014 - 03:11 PM

Може и от храната да е,качвам снимки. Освен това си имаме и атопичен дерматит(лапите и са ужасни). Снощи се беше подула,а днес излезе и уртикарията.През целия ден вчера яде телешко(по-скоро говеждо) с моркови, преди това яде Еукануба за чувствителна кожа(скоро я сменихме).

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

“На кучето не му трябват скъпи коли, големи къщи или дизайнерски дрехи. Една обелена пръчка ще свърши отлична работа. То не се интересува дали си богат или беден, хитър или прост, умен или глупав. Дай му сърцето си и то ще ти даде своето. За колко хора може да кажете това? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате специални, единствени? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате изключителни?„

#7 Потребителят е офлайн   NeLy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 144
  • Регистрация: 17-May 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 November 2014 - 03:20 PM

Ох, милинката ... отивайте, отивайте!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни