Dog.bg Форуми : Моля за малко пмощ за избор на кутре

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Моля за малко пмощ за избор на кутре

#21 Потребителят е офлайн   asensi_85 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 244
  • Регистрация: 07-February 14
  • Gender:Male

Публикувано: 04 December 2014 - 10:20 PM

Показване на мнениетоThunder x, в 04 December 2014 - 07:45 PM, написа:

Извинявам се на автора, чак сега забелязах, че никовете са различни с люпещия семки!


Сега ако и прочетеш коя женоря заповядва да се люпят семки цена няма да имаш :beer:

Що така в тоя форум не се чете кой какво пише не знам. Айде после пак някоя ****** да дойде да каже, че аз се заяждам! Отдавна молих админа-***** да ми изтрие акаунта, ама не. Държи ме тука да си пиша глупости и това си е. А дано най-накрая обърне внимание на моите душевни теразния. :db_046:

Бан.
мод


#22 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 09 December 2014 - 12:59 PM

Показване на мнениетоelvisd68, в 04 December 2014 - 06:11 PM, написа:

Показване на мнениетоThunder x, в 04 December 2014 - 05:23 PM, написа:

Все пак кучето ще се купува ли? Въобще авторе куче ли търсиш или семки ще люпиш?



Да мисля да го купя за моите близнаци за коледен подарък и затова се регистрирах за мнението на хора като вас.

Благодаря на всички. Това което разбрах е че не се знае дали е тихуахуа !


Да, не е чихи! Щом сте решили да го вземете мога да ви посъветвам само да не се оставяте на обещания какво ще стане, а просто бъдете сигурни за себе си, че взимате кученце, което не е чихуа, но ще си го обичате каквото и да е то. Първоначално го обезпаразитете, но с хапче, а после всичко по схемата от вета :ba_025:

Благодаря на подкрепилите ме, това значи много за мен! :rc_036:

asensi_85 , не е важно количеството, а качеството :md_064:
От чихуахуа разбирам, но и продължавам да се уча! Съдия съм на породата, но това не е достатъчно без опит и наблюдения. Опита идва с годините.
Започнах развъждането точно от тези дребни пинчерчета, които у нас ги наричат мини пинчер. Познавам тези мъници и ми е ясно как изглеждат повечето в зряла възраст. Пристрастна съм към тези мелезчета. Те не са породата Мини пинчер това ми е ясно. Жалко, че не са популярни у нас породите Пражки плахар( Чешки пинчер) или Руски той.

Хората за всичко действат емоционално. Отиват в магазина и като видят кученцето сами си внушават, че е породисто. Даже сега една приятелка търсеше куче, пита ме, казах й каквото и пале да си хареса поне да ми се обади и да и кажа какво ще стане. Е, да, ама отишли и ми се хвали, че взели померан. Померан ама само на паспорт. Няма лошо, че са го взели, но сега ме е страх кученцето като стане с размерите на чау-чау дали няма да го засилят на село или направо на улицата, защото не е това, което са очаквали. Искрено се надявам да са отговорни, но само времето ще покаже.

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни