Dog.bg Форуми : Доставка от Англия до Германия

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Доставка от Англия до Германия Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   BilyanaOsnabrück Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 08-December 14

Публикувано: 08 December 2014 - 02:55 PM

Здравейте!
Вчера видях обява за бебенце мопс. В обявата пишеше, че е напълно безплатно и си има паспорт и че са му направени всички ваксини досега. Веднага се свързах с жената и в последствие разбрах, че тя не живее в Оснабрюк, както пишеше в обявата, а живее в Лондон. Обясни ми, че наистина кученцето го дава безплатно, защото съпругът и получил алергия и не може да задържи кученцето. Та това което се иска от мен е единствено да платя превоза на бебока, който ще е със самолет и цената му е 130 евро. След това ми прати сайта на компанията която се занимава с превоз на животни. Следователно аз се свързах с тях и помолих за сметка на която да се преведат парите. Получих отговор в който се казва, че нямат сметка и ми пратиха имена на които да пратя парите. Не знам, но малко ненадеждно ми се вижда всичко това... Много бих се радвала ако някой ме посъветва какво да направя и да споделите дали и някой от вас е получил домашния си любимец така.

#2 Потребителят е офлайн   estrella Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 321
  • Регистрация: 12-December 08
  • Gender:Female
  • Location:Spanish

Публикувано: 08 December 2014 - 04:49 PM

Не превеждай паричките! Според мен е измама потърси в интернет пространството информация за авиокомпанията намери им номера и говори със служител. Добре се информирай да не те излъжат.. изглежда съмнително да пратиш пати по нечия сметка ..
А може и в банката да отидеш да питаш с тези имена дали е авиокомпания или лична банкова сметка!
User's Signature

По-добре да подраниш три часа, когато ще е твърде рано, отколкото да закъснееш и минута, когато ще е твърде късно.

#3 Потребителят е офлайн   ironic_ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 535
  • Регистрация: 14-September 07
  • Gender:Female
  • Location:Германия

Публикувано: 22 January 2015 - 08:51 AM

Съмнително ми се струва. Първо, че е бебе кученцето, по-привлекателно за измами. И в Лондон няма ли кой да го вземе, че да го пращат на непознат като колетна пратка.

Предложи да пътуваш дотам и да го вземеш лично. Ако не са съгласни, ще знаеш, че обявата не е читава.
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни