Dog.bg Форуми : нова фейсбук група в помощ на породата

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

нова фейсбук група в помощ на породата

#1 Потребителят е офлайн   corsodiamantino Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 10-December 14
  • Gender:Female

Публикувано: 16 December 2014 - 02:13 PM

Здравейте !!! Направих нова група във фейсбук ,с цел информация относно породата и стандарта на кане корсо . Всеки който желае, може да я посети и да стане член :)
Ще се радвам на повече популяризация , това е един от начините да се борим срещу нерегламентирани заплоди ,от хора ,които нямат легитимен развъдник и правят подобия на кане корсо ...групата се казва
S.O.S. Cane Corso Bulgaria

#2 Потребителят е офлайн   veazel Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 323
  • Регистрация: 22-July 12

Публикувано: 16 December 2014 - 02:19 PM

Здрасти,

По-градивно ще да е да има отделна секция във вече съществуващата страница на клуба и породата в България.

Напоследък наблюдаваме хиляда места с една и съща информация, което води както видяхме до хора като Деси да пускат ценна информация и да няма кой да я публикува даже...

Поздрави,

Марин

#3 Потребителят е офлайн   corsodiamantino Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 10-December 14
  • Gender:Female

Публикувано: 16 December 2014 - 02:22 PM

Да но не е лошо и нова група да има , тя ще е тясно свързана с определени теми ,без разисквания за развъдници , караници и така нататък . Поне аз ще се опитам да контролирам тези неща :) Мисля ,че ще има положителен ефект :)

#4 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 16 December 2014 - 06:16 PM

Показване на мнениетоveazel, в 16 December 2014 - 01:19 PM, написа:

Здрасти,

По-градивно ще да е да има отделна секция във вече съществуващата страница на клуба и породата в България.

Напоследък наблюдаваме хиляда места с една и съща информация, което води както видяхме до хора като Деси да пускат ценна информация и да няма кой да я публикува даже...

Поздрави,

Марин

Съгласна съм с горното,че е най-добре инфото да е на едно място и да е систематизирано. Единствено си в грешка относно моят пост за изоставеното корсо- пуснах го където трябва,просто мненията минават за одобрение и явно админ цяла седмица не беше влизал. За това и предполагайки ,че от тук все някой ще му пише да погледне пуснах темичката.
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#5 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 16 December 2014 - 06:18 PM

Показване на мнениетоcorsodiamantino, в 16 December 2014 - 01:22 PM, написа:

Да но не е лошо и нова група да има , тя ще е тясно свързана с определени теми ,без разисквания за развъдници , караници и така нататък . Поне аз ще се опитам да контролирам тези неща :) Мисля ,че ще има положителен ефект :)

Опитай,може и да се получи,знаеш ли..;-)
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#6 Потребителят е офлайн   corsodiamantino Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 10-December 14
  • Gender:Female

Публикувано: 18 December 2014 - 11:38 AM

Ами Деси какво да ти кажа ...Животът ми е само един и не искам да го прекарвам в злобни подметки , караници и т.н. Който има интерес към фб групата е добре дошъл .... Групата е изцяло с цел информация . Аз се опитвам да обясня стандарта по лесен начин , и толкова, колкото аз успях да го разбера за две години и нещо ... Коментари ,съвети и въпроси са задължителни , а не само аз да си водя монолог :) Така , че , надявам се всички да бъдем полезни с нещо на тази прекрасна порода ... без обиди ...

#7 Потребителят е офлайн   Димитър Русев Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 80
  • Регистрация: 10-July 13
  • Gender:Male

Публикувано: 18 December 2014 - 08:09 PM

От доста време наблюдавам глупостта и лудостта на част от хората участници тук във форума на сдружение КККБ , но днес прочетох нещо ,което ме вбеси и го казвам искрено. Доста безумни хора съм срещал по пътя си и по- голяма част от тях са хора занимаващи се с въдене, продаване или....на кучета.
Но днес поведението на госпожа Сиси Анева или Сесил Андонова, както се представя в последно време прекрачи всички граници!!!!
Каква идиотка трябва да си ти Сесил да създаваш страница на породата кане корсо и то под името -S.O.S.КАНЕ КОРСО БЪЛГАРИЯ ,пък и да се определяш себе си като контролен орган на това начинание. Ти ли си лицето ,което ще обяснява КЛАСИЧЕСКИЯТ СТАНДАРТ на породата като цитирам теб " .....толкова, колкото аз успях да го разбера за две години....", ти ли си Спасителката на породата в България, която ще обясниш всичко.


Обясни на читателите цитирам те "..това е един от начините да се борим срещу нерегламентирани заплоди .." как ще се бориш с това ,като ти самата си участник в това:

My link вижте тук читатели


Защо не ми отговори на прост въпрос който те попитах във фейсбук темичката :
Защо ще развъждате това куче , защо искате да имате поколение от тази кучка ????
Прикачена снимка


Откъде тази наглост и лицемерие извади госпожо Сесил. ЧОВЕК НЯМА ЛИ МАЛКО ЗАДРЪЖКИ НА ГЛУПОСТТА,ИДИОТИЗМА И НАГЛОСТТА СИ ??? Толкова си жалка ,че не се сдържах да ти го кажа директно ,както бих постъпил всеки път при проява на такава наглост.

Хей момиче , не пиши глупости по форумите и фейсбук, аз толкова некомпетенто мнение и простотии в жалкото ти начинание не съм срещал. Не лъжи хората със смешните ти познания на породата , почти липса на всякакъв опит на развъдчик и тн. СМЕШНА СИ !!!!!!

За да стоя зад думите си ще дам пример на тъпотията ти Сесил


Ето едно куче, което си коментирала:
цитирам те "некоректен тип кане корсо - много кръгла форма на главата ,прекалено къса муцуна ,затворени ноздри , предполагам захапката е повече обратна от необходимите 0,5 см ,неправилна форма на очите , боксеровиден тип микс кане корсо"


Прикачена снимка


Та госпожо експерт, това куче се казва Zar Del Rosso Malpelo
ШАМПИОН на Италия
ШАМПИОН на Репродукция - ти знаеш ли какво означава ?????
CAL 1,CAL 2 и много титли завоювани в Италия и други страни.

Та ти ли си човека ,който ще дава обяснение на любителите, оценка на емблематични екземпляри на породата, ползвани от най-добрите развъдници в Европа и Америка. КЪДЕ СИ ТИ СМЕШКА !!!!!!

#8 Потребителят е офлайн   Димитър Русев Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 80
  • Регистрация: 10-July 13
  • Gender:Male

Публикувано: 20 December 2014 - 07:04 PM

След като станахме неудобни с многото си конкретни въпроси темата бе изтрита. След признанието на създателката на групата пред DESI79 ,че малко не се е ориентирана и след моя просташки, но носещ истина коментар съм вече с БАН . ЕВАЛА НА КАКАТА !!!!!! ТЕ ТАЯ ЩЕ СПАСЯВА ПОРОДАТА Качена снимкаКачена снимка

Прикачена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни