Dog.bg Форуми : Треперене!!!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Треперене!!!

#1 Потребителят е офлайн   mimittoy Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 18-July 13

Публикувано: 18 December 2014 - 05:10 PM

Здравейте. От доста време не бях писала, но сега съм много притеснена :( Имам немски шпиц почти на две години. За жалост от малък много го водя на лекар. Все проблеми и мъки :( Последно преди няколко месеца го водих за поредния преглед. Ядеше си крачето и си правеше ранички. След изследвания и ходене при няколко различни доктори започна в нас да трепери и все да иска да е до някого. Не стои сам изобщо. Тръскаяше си главата и постоянно облизваше нослето си. След поредното ходене в клиниката и няколко различни диагнози (които лекарите предположиха: възпаление на ушите, възпаление на аналните жлези, психично заболяване) и поредната доза стрес кучето ми иначе израстнало между много мои приятели и постоянно в среда с много заобикалящи го хора започна да се страхува от непознати. Да ги лае дори без да са го приближили. Треперенето изчезна след 2,3 дни. След това 2,3 месеца нищо. Отново се появи треперене и криене след това, но бързо отмина. И ето сега отново. Минаха отново няколко месеца спокойствие и след една най-обикновена разходка отново получи този страх. Започна да се крие още на вън в краката ми и да иска да се прибираме. Дори първия път като се държеше така щом излезеше на вън веднага си проличаваше, че е добре. Но сега в нас трети ден не стои и за минута сам. Постоянно тръска глава и си крие муцунката в краката ми. Трепери и диша тежко. Храни се малко и то на вън най-вече ( вземам му храна като излезем на разходка) пие по малко вода. Дори му давах със спинцовка днес защото се притесних, че не пие достатъчно. Моля ви дайте ми съвет. Не искам да го водя отново по лекари и да изплаша животинчето още повече. Съжалявам за дългата тема, просто съм страшно разтревожена и исках да споделя всичко!!!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни