Dog.bg Форуми : Моля за съвет

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Моля за съвет

#1 Потребителят е офлайн   sesiliya Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 22-December 14

Публикувано: 22 December 2014 - 06:44 PM

Здравейте, моля да ме посъветвате какво бих могла да направя в следната ситуация. Живея в къща , имам съседи които имат куче, което постоянно намира начин да влезе в моя двор. Многократно съм говорила с тях да вземат мерки, но от отсрещната страна няма реакция.

#2 Потребителят е офлайн   starrkopf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1117
  • Регистрация: 10-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Pleven
  • Interests:All You Need is Love

Публикувано: 22 December 2014 - 07:00 PM

В ЗЗЖ има точно такава точка ...
Не бих се наел в момента да я цитирам по памет ,но всеки стопанин е длъжен да отглежда кучето си така ,че да не създава проблеми на съседите си . Толкова е ясно ,а че хората живеещи до Вас не познават закона въобще не ги освобождава от задължението да го спазват . Но сега е време за празнуване - срещнете се с тях ( дано не са някои саможивци) ,пийте по едно и се разберете .

А ако се окажат "съкове" има община ,полиция ,НПО ... , съвест и възпитание .....

Весели празници !!!!!
User's Signature

Всеки има кучето,което заслужава...
https://www.facebook..._homepage_panel
https://www.facebook...34862426717095/

#3 Потребителят е офлайн   sesiliya Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 22-December 14

Публикувано: 22 December 2014 - 07:09 PM

Много благодаря за отговора ...лошото е че кмета на общината ни им е роднина и дори и да се обърна към него няма да има резултат. Аз също имам куче и когато не съм си в къщи винаги го връзвам за да не притеснявам съседите. Вече 2ра година се опитвам да разговарям по човешки начин с тях, но търпението ми се изчерпа , а поразиите които нанася по двора ми са за сметка на моя джоб

#4 Потребителят е офлайн   retaer Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 24
  • Регистрация: 03-February 14

Публикувано: 23 December 2014 - 11:25 PM

Е вие сте страшни съседи бе хах
Неволята ... чука на вратата .. толкова ли е трудно да запушите мястото от където идва или ако прескача по някакъв начин го оправете вие като те не взимат мерки и като не им пука ?
И моя прескачаше и отиваше в съседите но опънах едни дълги пръчки по оградата да стане малко по висока и вече няма проблеми ... грозно е но на кой му пука след като не минава вече.
Иначе кой на каквито съседи случи моя беше влизал поне 6-7 пъти и ги дразнеше някой вечери много със постоянен лай но всичко отмина

#5 Потребителят е офлайн   anelia_888 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 481
  • Регистрация: 16-August 12

Публикувано: 01 March 2015 - 12:27 AM

И според мен ще е най - лесно да опънете някоя мрежа и да вдигните по-висока ограда или да издебнете от къде влиза и да запушите мястото. Много е трудно за живеещите в къщи и съседите им да се разберат, особено ако едните имат кучета, а другите не..
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни