Dog.bg Форуми : Искам чихуахуа без родословие

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Искам чихуахуа без родословие Искам чихуахуа без родословие

#1 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 23 December 2014 - 07:30 AM

?Искам да купя мъниче но не оскам да е бяло,готова съм да купя без родословие,не искам да попадна на борса.А и не искам изложбено куче,то няма да види изложба,бих предпочела да го кастрирам,ако това е нормално за чиахуа ,това решение ще приема след като изслушам мнение на хора,които запознати с порода.
.Харесах http://olx.bg/chihuahua-i65448484
Но направо се влюбих http://olx.bg/chihuahua-i65810632
Куче искам на разумна цена ,но незнам къде да търся,по клубове все с родословие,или поне пишат.не искам кучешки борси. Просто искам дае здраво и да не бяло,заради сълзички. ,да дребно и с косъм.Спрях па тази порода ,или нещо подобно на папилон,Знам че ще има реакция че за малко пари искам хубаво куче ,но все пак надявамсе че ще намеря.хубаво да е погулямичко,че имам котарак персиец 6 кг,страх ми да не го настъпи,но ако това глупави страхове,надявамсе на мнение и може би и на предложения ,за предложения моля на лични,неискам дискусии за породность и взаимно заяждане.НЕ ДЪРЖИМ НА РОДОСЛОВИЕ Котарака ми супер спокоен
Ако съм написала не там където трябва ,моля да преместите тема къде място за нея.

#2 Потребителят е офлайн   danah Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 123
  • Регистрация: 26-June 13

Публикувано: 23 December 2014 - 10:35 AM

Защо не питате първо за кученце от развъдник,но да е клас домашен любимец,не шоу клас.Понякога пет клас в развъдник са почти на същите цени като зооборси и магазини.Пишете и на Анчето,тя ще Ви ориентира за цени в развъдниците.
User's Signature

Ако кучето ти вярва че си страхотен,нямаш нужда от второ мнение

#3 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 23 December 2014 - 02:08 PM

Звънях там таме ,,при Златица се оказахасе не по моят джоб ,бяха изложбени,имаше и домашен любимец ,но е поголям на месеци а аз бих искала около 3 месеца.,А за черничко отказахсе че не искаха да ми покажат баща,Много странно ми изглежда ,хем татко техен ,хем не мога да го видя А през време ,докато търсих ,щерка ми хареса пикинезче и хинче,сбазарихме хинче В крайня сметка тя вече на 11 години и има право да знае какво иска. Само.,надявамсе да е здравичко ,това за мен найважно.Малко е рисково че неможахме да утидеме на място ,но видяхме го по скайпа.Само стискам палци да е здраво ,и утре ще ми го докарат.Вярно че 50 км недалече ,но покрай приготовления просто положение напънато със време.Така че може би утре ще имам Шаро.,че е шарен черно с бяло.И ще започнат мъки с пикане :ab_041:

#4 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 24 December 2014 - 10:52 AM

Телефонът от първата обява: https://www.google.b...JcTqyQPc9oCYDg. т.е. борса.
Надяваш се да е здравичко? От борса? Ми, дано...макар че, едва ли...
Поредното нещастниче, чиито родители са раждали до припадък в такива условия.
Цял форум има, писно до припадък, но човек ако не иска да се информира, няма как да стане насила.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#5 Потребителят е офлайн   Chita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 316
  • Регистрация: 26-January 12
  • Gender:Female

Публикувано: 24 December 2014 - 11:17 AM

ira67 все търси нещо по-така, да не е "помияр", както има навик да нарича нестретниците по-улицата. Защо ли не вярвам в добрите и намерения? Надявала се да е здравичко, от борсата... Тъжна работа и лицемерна.

#6 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 24 December 2014 - 11:53 AM

Това разбрах когато собадих на тях .Казаха че татко е тяхен ,аз поисках да го видя ,но ми казаха че не било удобно.А второто кученце много елитно ,аз нямах цел да ги развъждам ,оттам няма смъсъл да го купувам за соответственна цена.Свалих си летва и купих този сладурВзех го от човек ,от негов мъжкар.Вече ми се изпика 2 пъти на легло. :ab_041: :ab_041: Много е игрив ,но все иска да яде ,а на мен казаха да не давам повече от дажба.
Прикачена снимка

#7 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 24 December 2014 - 11:57 AM

Показване на мнениетоChita, в 24 December 2014 - 11:17 AM, написа:

ira67 все търси нещо по-така, да не е "помияр", както има навик да нарича нестретниците по-улицата. Защо ли не вярвам в добрите и намерения? Надявала се да е здравичко, от борсата... Тъжна работа и лицемерна.

И защо сте толкова злобни??? Така ли започвате праздник??? Мъчно ми е за вас.,добре че нямам такива хора покрай мен .Ще забравим този пост ,така или иначе нещо не ви разбрах.

#8 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 24 December 2014 - 12:27 PM

Показване на мнениетоbushkata, в 24 December 2014 - 10:52 AM, написа:

Телефонът от първата обява: https://www.google.b...JcTqyQPc9oCYDg. т.е. борса.
Надяваш се да е здравичко? От борса? Ми, дано...макар че, едва ли...
Поредното нещастниче, чиито родители са раждали до припадък в такива условия.
Цял форум има, писно до припадък, но човек ако не иска да се информира, няма как да стане насила.

Работа в това че информирана съм,просто като четеш обява ,мислиш че срещу тебе хора.Обаче не така. Разбрах още от 30 секунда на разговора че работа не чиста.А за клубове ,нямам намерение да взимам супер куче.Всекий гледа свойте интереси. Освен това Бушка,познаваш ме лично,знаеш че собирам катерици ,гълъби ,пилета и кучета по улицам.Но никога няма да взема куче ни от борса ни от магазина.Просто намерих преди 2 деня померан,върнах го на собственници ,но от тая случка мъж ми със дъщеря, радвайкисе на това кученце ,решиха че искат дребно куче.Затова толко бързо взехме решение,не беше от голямо значение и порода,само да ни харесва и да се разбира със котарака.Всичко мина окей.Само че исках женско ,обаче Борянка хареса това мъниче.Но то мило даже име още няма,.Измислих че женска ще е Шуши ,обаче мъжко ще звучи като шушон.Временно му викам Шаро ,но май не му утива много. :ab_041:

#9 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 24 December 2014 - 01:43 PM

Даа,без порода има колкото щеш.Ама друго си е да е с порода. Интересно,като събираш от улицата да беше взела някое от там .Ама не,друго си е да прилича на порода....
Аман от лицемерни хора,поне си признавайте .Няма лошо да харесваш породите,лошо е да пълниш гушата на търгаши....
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#10 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 24 December 2014 - 02:19 PM

това го прибрах https://www.facebook...ages/gao.m.li.1
тезеи прибрах http://forum.dog.bg/...1&#entry1139521
катерица прибрах http://forum.belochk...topic=1762?st=0
3 гълъба прибрах ,и с помоща на фалконес от Зелени Балкани. ги отгледах и пуснахhttps: https://www.youtube....h?v=jyFjvIzDeJE
Помагам там където мога и не смятам че някой има право да ми держи сметка че не събирам в апартамента кучета..Предпочитам да отгледам дете .
И тази я прибрах ,и не в този вид ,а без косми http://forum.dog.bg/...1&#entry1143995
https://www.youtube....h?v=vor6CfV2ivo

#11 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 24 December 2014 - 02:19 PM

Показване на мнениетоira67, в 24 December 2014 - 12:27 PM, написа:


Работа в това че информирана съм,просто като четеш обява ,мислиш че срещу тебе хора.Обаче не така. Разбрах още от 30 секунда на разговора че работа не чиста.А за клубове ,нямам намерение да взимам супер куче.Всекий гледа свойте интереси. Освен това Бушка,познаваш ме лично,знаеш че собирам катерици ,гълъби ,пилета и кучета по улицам.Но никога няма да взема куче ни от борса ни от магазина.Просто намерих преди 2 деня померан,върнах го на собственници ,но от тая случка мъж ми със дъщеря, радвайкисе на това кученце ,решиха че искат дребно куче.Затова толко бързо взехме решение,не беше от голямо значение и порода,само да ни харесва и да се разбира със котарака.Всичко мина окей.Само че исках женско ,обаче Борянка хареса това мъниче.Но то мило даже име още няма,.Измислих че женска ще е Шуши ,обаче мъжко ще звучи като шушон.Временно му викам Шаро ,но май не му утива много. :ab_041:

Ира, ти си добър човек и добре си глеаш животните. Познавам те, така е.
А също така и за разлика от други хора във форума, уважавам желанието на хората да имат куче с порода. Породата означава определена визия, която харесвате, определен характер, който ви допада. Това, ако разбира се, сте проучили. Масово хората харесват само визията, не им и хрумва да търсят информация за характер и нужди на дадената порода. Така после се почвяват постове "Бигъла ми унищожи къщата". Ми да, ловджийско куче, със свъренергия, не може да живее нормално в апартамент с две разходки на ден. Нищо, че изглежда толкова "миличък".
Проблема, Ира, идва когато искаш породисто, но не искаш да го вземеш от хора, които разбират от развъждане на породи. Проблема с борсите е ясен - те трябва да бъдат унищожени, разкривани, заклеймявани.
Но проблема с така нареченото "междусъседско развъждане" е не по-малък. Хора, които изобщо не разбират от породи кръстосват Рекси и Сара, без да ги интересува, без дори да се сещат, че за да имаш някакъв определен и желан краен резултат (нали това търсим при породите?), се изискват много, ма много знания.
Така се появяват кучета, които наричаме "породоподобни". Подобни, защото те вече не приличат на породата. Нито по визия, нито по характер.
А ако искаш определено куче именно заради вида му и характера му, защо ще взимаш нещо, което е само подобно? Ето това не разбирам.
Виждала ли си зъл "пудел"? А агресивен "голдън"? И още други такива примери. Аз - да. Тези нещастници са плодове на дейността именно на борсите и на междусъседското развъждане. Тук двете категории си делят вината съвсем по равно. И още един виновник има за окепазяването на породите. Хората, които купуват породоподобни кучета. Всъщност те са първопричината да има някой, койот да ги въди. Ако няма пазар, нама да има такива кучета. Просто е.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#12 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 24 December 2014 - 02:34 PM

Бушка ,просто детето вече стана почти на 12 ,от 2 години моли за куче,не ий позволявах. Това болонкоподобно прибрах и намерих ий дом . Тя просто искаше да изяде котката ми. Сега живее охолно при самотна жена..Но така или иначе ,мъж ми реши да купи куче за дете,,побързах да го направя сама,иначе ще ми донесът някой джак ръсел ,после мисли какво да му правя.. А и незнам дали не се наложи аз да го расхождам ,то май така ще стане. Затова избрах нещо към чихуахуа или японский хин ,чи на померан и пикинез ще ми дойдат в повече косми.А това си има къси крачета ,няма да ме кара да тичам по градини с изплезен език.а ако започне да се прави на голям мъж ,ще му кръцнем топките. :ab_041: А как е Ая
А отговор защо не взимам клубно и чистопородно-обяснявам Не мога да дам за куче 1000-1200 които ми искаха от клуб,даже японский хин от клуба е1000. Това значи ли че аз със 300-400 лева който докарвам нямам право да имам кученце.?Ако мислиш че не съм звъняла,грешиш.Прегряла съм телефон ,даже за домашният любимец,който естественно не би трябвало да има родословие,с отстъпка ми поискаха 700 лева за чихуахуа.. Е..,няма да дам 700 без родословие.Просто по причина че имам да плащам кредиты,сметки и т.д.Затова ще дам определена от мен сума за куче ,което просто ми харесва.По тая логика само баровци имат право да имат кучета които харесват.

#13 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 24 December 2014 - 06:04 PM

Да, Ира. "Качественото" куче е за баровци, за съжаление. Няма да коментирам как и защо се случва това, но е факт.
Но ако се задоволяваш с чанта-менте, на която в Китай са й лепнали марка D&G - ок.
Мога да го обясня и нагледно.
Това е моето мечтано куче:
Качена снимка

А понеже нямам пари да си купя такова, то ако подходя като теб, ще си купя такова:
Качена снимка
или пък такова:
Качена снимка
или:
Качена снимка
Всичките са кучета, всичките бих ги обичала. Но ако си търся куче като първото - не бих дала и стотинка за следващите три. Защото те НЕ представяляват породата, която харесвам. И пак казам, това е само във външният вид. Това, което също много ми допада в тази порода, е определен характер. Който никога няма да е същият, при последните три кучета. Може и да имам късмет, а може и да нямам. Може да се окажат агресивни към други животни, например. Нещо, абсолютно нехарактерсно за породата.
За това си гледам безпородните кучета с кеф. За тях не се плаща, нали? Ако търсиш просто приятел. Детето ти щеше да обича всяко куче така, както ще обича това кученце, което си купила сега. За това сме родители, за да можем да обясняваме нещата. И да даваме пример. Децата харесват всяко куче. Другото е донаякъде суета, привична на нас - възрастните.
Защото си мислиш, че кучето ти ще е с късички лапички, за да не се налага да търичш след него... Ама това никой не може да ти гарантира. Кучето ти може да стане среден размер със съвсем некъсички лапички. Това се опитвам да обясня. Погледни при йоркширските териери. Колко пъти е задаван въпроса защо кучето ми е 7-8-9 кг? Защо козината му не расте и не е копринено мека. Защо голдъна ми е агресивен? Ми ето за това. Защото имате породоподобно, а не породисто куче.

Защо ти хем искаш "марково" нещо, хем се задоволяваш с "менте", за мен не е ясно. Това е манталитет, който не разбирам.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#14 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 24 December 2014 - 06:40 PM

Естественно си права. За мен и от улица куче си е куче. Проблем май в това ,че толково години съм заемалась с развъждане на догове и кавказски овчарки,че знам всички мръсни игрички на клубове.Предполагам че това не само в Украйна ,но и в България.В крайната сметка всичко е суета. Честно казано ,путувайки за Латвия ,запознахсе с Аврам Петков.Той ми предложи свойта содействие ако поискам някакво куче. И та ви кажем ,можах да взема през него с нормална за мен цена хубаво куче.Но когато говорих по телефона с клубове,когато търсих Йокшир за приятелка ,на мен обявиха цена 1000 лева,от същият клуб през свой човек то ми беше предложено за 400. Неискам да бъда ничий човек ,просто исках куче.Не му собаждах и на Аврам,той ми остави визитката си,защо да го занимавам.Мина ми вече мания за гонене за найдоброто от порода.А каквото порасне ,това ще и обичаме.Дали дълги ,дали къси крака ,няма значение. И поголямо да порасне,няма проблем. Важно да пасне на семейство ,да се разбира с котарака и да ни носи радость.Мъжит ми малко пада терикат ,щеше да ми даде и 1000 ако му обясня че намерих златно куче.Но няма да го направя ,той печели тези пари с кръв и пот.За всекий влак има пътник,нека да се занимават с елитните кучета тези ,които имат желание,аз задоволявамсе с това което ми лежи на сърце. Не си ми отговори за АЯ???

#15 Потребителят е офлайн   starrkopf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1117
  • Регистрация: 10-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Pleven
  • Interests:All You Need is Love

Публикувано: 24 December 2014 - 06:57 PM

Показване на мнениетоdanah, в 23 December 2014 - 10:35 AM, написа:

Защо не питате първо за кученце от развъдник,но да е клас домашен любимец,не шоу клас.Понякога пет клас в развъдник са почти на същите цени като зооборси и магазини.Пишете и на Анчето,тя ще Ви ориентира за цени в развъдниците.


Aма те вече и на класове ли ги разделиха ???? Сигурно последните ( клас домашен любимец) баща им ги е правил с обратното на ...

Явно съм пропуснал доста от киноложкия живот ( в световен план) ....
User's Signature

Всеки има кучето,което заслужава...
https://www.facebook..._homepage_panel
https://www.facebook...34862426717095/

#16 Потребителят е офлайн   danah Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 123
  • Регистрация: 26-June 13

Публикувано: 24 December 2014 - 08:05 PM

Показване на мнениетоstarrkopf, в 24 December 2014 - 06:57 PM, написа:

Показване на мнениетоdanah, в 23 December 2014 - 10:35 AM, написа:

Защо не питате първо за кученце от развъдник,но да е клас домашен любимец,не шоу клас.Понякога пет клас в развъдник са почти на същите цени като зооборси и магазини.Пишете и на Анчето,тя ще Ви ориентира за цени в развъдниците.


Aма те вече и на класове ли ги разделиха ???? Сигурно последните ( клас домашен любимец) баща им ги е правил с обратното на ...

Явно съм пропуснал доста от киноложкия живот ( в световен план) ....


Коментара беше за да си чешете езика или...?
Не разбрахте че говоря за пет и шоу клас или...?
Хайде весели празници!
User's Signature

Ако кучето ти вярва че си страхотен,нямаш нужда от второ мнение

#17 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 24 December 2014 - 08:09 PM

Не баш така ,и при елитни кучета има дефекти ,я повече пръсти ,я,една топка липсва,понякога пятънца бели могат да имат. Женски ,които, май 5 поколение нямат дефекти в кучила ,водятсе клас Альфа.Незнам правила в България,но би трябвало така да е. Умишлено скриват такива кученца за да предпазят кучка от лоша репутация. Естественно родословия те не получават ,так как като бройка в котило я крият..Това би трябвало 5 клас ,но аз го за клас не приемам ,то просто домашен любимец.Бих взела такова куче,но не ми хареса цена ,.Може би някой се и навие,това е личен избор.
НА ЗДРАВЕ :beer: ВЕСЕЛИ ПРАЗДНИЦИ.

#18 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 24 December 2014 - 11:16 PM

Показване на мнениетоira67, в 24 December 2014 - 06:40 PM, написа:

Естественно си права. За мен и от улица куче си е куче. Проблем май в това ,че толково години съм заемалась с развъждане на догове и кавказски овчарки,че знам всички мръсни игрички на клубове.Предполагам че това не само в Украйна ,но и в България.

Тук си права.

Няма я Ая, от няколко месеца. Умря. Няколко месеца живя свободна - влизаше, излизаше. Но не беше готова за това. Не и след 4 години живот в клетка.
Както се казва в такива случаи за успокоение - поне успя да вкуси от свободата.

User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#19 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 25 December 2014 - 08:00 AM

И Кико умря ,след 3 години и половина ,но така и не вкуси от свобода. Неговата огромна клетка подарих на Зелени Балкани ,видях я и по телевизия по 7 канал,там сега отглеждат малки сирачета и вече има и успешно пуснати.Чак от Стара Загора пак върнаха клетка в София,някъде до София създадоха център по спасяване на диви животни ,.Минала година закарах на тях врабче не можах да о нахраня,а момиче от центъра намери гнездо и го подхвърли при други и те го изхраниха.Така че ако намериш катериче ,вече има кой да го поеме и да го адаптира към природа.Това и клетка на Кико,радвамсе че служи за нещо добро https://www.facebook...&type=2&theater

#20 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 25 December 2014 - 08:33 AM

Показване на мнениетоdesi79, в 24 December 2014 - 01:43 PM, написа:

Даа,без порода има колкото щеш.Ама друго си е да е с порода. Интересно,като събираш от улицата да беше взела някое от там .Ама не,друго си е да прилича на порода....
Аман от лицемерни хора,поне си признавайте .Няма лошо да харесваш породите,лошо е да пълниш гушата на търгаши....

А това Деси ,още одно животинче което живее само затова че успя да попадне при мен .Аз нама какво да признавам ,Може би и ти сторила нещо добро ,сподели
https://www.facebook...93921433&type=3
И още касметлии
Прикачена снимка
Прикачена снимка

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни