Dog.bg Форуми : Първи контакт с кученцето

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Първи контакт с кученцето Никога не съм имала домашен любимец....

#1 Потребителят е офлайн   mariqhristova.13 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 30-January 15
  • Gender:Female

Публикувано: 30 January 2015 - 01:57 PM

Здравейте!!!
Приятеля ми,ми съобщи,че до няколко дена ще ми поднесе 2-месечен померан.....Той е в момента е с маничето от няколко дена ,аз съм в столицата по работа.... Въпроса ми е дали може маничето да патува до столицата и обратно,това проблем ли ще е за малкото и при първи контакт с мен,какво трябва да бъде моето поведение за да разбере,че от тук нататък аз ще бъда неговата закрила,подкрепа и водач..... Благодаря предварително за отговорите и съветите Ви!!!

#2 Потребителят е офлайн   Marinka7 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 263
  • Регистрация: 26-May 13
  • Gender:Female

Публикувано: 11 February 2015 - 05:30 PM

Показване на мнениетоmariqhristova.13, в 30 January 2015 - 01:57 PM, написа:

Здравейте!!!
Приятеля ми,ми съобщи,че до няколко дена ще ми поднесе 2-месечен померан.....Той е в момента е с маничето от няколко дена ,аз съм в столицата по работа.... Въпроса ми е дали може маничето да патува до столицата и обратно,това проблем ли ще е за малкото и при първи контакт с мен,какво трябва да бъде моето поведение за да разбере,че от тук нататък аз ще бъда неговата закрила,подкрепа и водач..... Благодаря предварително за отговорите и съветите Ви!!!

При положение ,че е такова малко бебе 2месечно и няма още никакви ваксини т.е. изграден измунитет е доста рисковано за неговото здраве като за начало здравето му е на първо място и защо да се "размята" напред назад ? :wb_052:

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни