Dog.bg Форуми : Приемен дом срещу заплащане

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Приемен дом срещу заплащане

#1 Потребителят е офлайн   espantosa Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 01-July 12
  • Gender:Female
  • Skype:

Публикувано: 22 February 2015 - 06:09 AM

Здравейте, не съм сигурна от къде да започна... Рикси е прекрасното ми куче, женска е, на почти 3 години, смеска лабрадор. В момента съм в чужбина и за съжаление трябваше да я оставя при едни роднини за около година. Преди две седмици дуварът на съседите им се срути върху колибата на Рикси. Ветеринарят в Плевен имаше съмнение, че тазът й е счупен, преди няколко дни я закараха в София и в понеделник ще и правят операция понеже има счупен прешлен. Докторът каза че шансовете на Рикси да се оправи напълно са доста добри, има чувствителност в задните крака и в опашката. Според него, ако операцията и всичко мине успешно, би трябвало до месец да може да ходи. Рикси има нужда от някого, който да се грижи за нея до септември месец, но ако имате възможност само за 2-3 месеца, и това би било добре. Тя е много миличка с хора и с животни. Ще кача снимки по късно. Тя ще има нужда от масажи и раздвижване, аз ще поемам храната и лекарствата й. Има всички ваксинации и е обезпаразитена. Предлагам 250 лв на месец, по възможност човек от Плевенска или Софийска област. Ще изписват Рикси от болницата към края на другата седмица. Ако имате информация за място където биха се грижили за нея или можете да ме свържете с някого, бих била много благодарна. Нямам търпение да си я гушна отново, дано да се оправи бързо ... :(
User's Signature

[/url]Качена снимка

Rixy

#2 Потребителят е офлайн   wind Икона

  • Упражнението за мозъка е мисълта
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3566
  • Регистрация: 07-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 22 February 2015 - 07:28 PM

Нямам никакви впечатления от това място, но като се зачетох, ми звучи добре.
Ако не намерите никакъв друг вариант, може да поразпитате и да прецените дали да им се доверите, ако вашето предложение за цена ги устройва и са склонни да се погрижат за кучо.
Късмет и бързо възстановяване на Рикси!

http://grijovnici.com/index.html
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#3 Потребителят е офлайн   espantosa Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 01-July 12
  • Gender:Female
  • Skype:

Публикувано: 06 March 2015 - 06:33 AM

Моля темата да бъде премахната. Рикси почина...
User's Signature

[/url]Качена снимка

Rixy

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни