Dog.bg Форуми : Здрав повод

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Здрав повод Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   dragon_soul Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 28-February 13
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 14 March 2015 - 03:52 PM

Извинявам се , ако има вече такава тема . но не видях . Проблемът ми е , че имам далматинец на 2 години и разходките са много трудни . Скъса вече 2 повода и в момента още не съм му взела нов и не е разхождан няколко дни . Трябва ми много здрав повод , защото много се дърпа и е доста превъзбуден при разходка . От Бургас съм и искам да знам какъв трябва да е и откъде мога да намеря . Благодаря предварително .
User's Signature

Open your eyes for a brand new day

#2 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 14 March 2015 - 11:07 PM

Алпинистко въже и карабинер - търсете ги в строителните магазини. Ще ви свършат идеална работа ;)
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#3 Потребителят е офлайн   parcheka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 388
  • Регистрация: 01-June 11
  • Gender:Male
  • Location:Варна
  • Interests:Чехословашки вълчак

Публикувано: 14 March 2015 - 11:13 PM

И аз това мислех да предложа :ba_025:
И далматинец да къса поводи ? Даже и обикновенните лентови са доста здрави на опън .
Като вземете въжето може да зашиете ухото за карабината и са ръката с капронов конец ( извинявам се ако бъркам изписването) и след това да го скриете с няколко препаски изолир банд и готово

#4 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 14 March 2015 - 11:39 PM

http://www.ebay.co.u...=item3cf39f8c44
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   starrkopf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1117
  • Регистрация: 10-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Pleven
  • Interests:All You Need is Love

Публикувано: 29 March 2015 - 09:56 PM

Показване на мнениетоdragon_soul, в 14 March 2015 - 03:52 PM, написа:

Извинявам се , ако има вече такава тема . но не видях . Проблемът ми е , че имам далматинец на 2 години и разходките са много трудни . Скъса вече 2 повода и в момента още не съм му взела нов и не е разхождан няколко дни . Трябва ми много здрав повод , защото много се дърпа и е доста превъзбуден при разходка . От Бургас съм и искам да знам какъв трябва да е и откъде мога да намеря . Благодаря предварително .


Дори въжетата на Куин Мери няма да решат този "проблем " ....

Сигурен съм ,че ако опишете историята на кучето дори тези ,които вече Ви препоръчаха различни по якост и цена "помощни "средства" ,веднага ще преразгледат мненията си ....

Не желая да гадая ,но ако повода е къс ,ако кучето винаги е коригирано ,ако разходките не са постоянни и осигуряващи както адекватни на нуждите му преживявания ,така и достатъчно свобода , ще тъпчете на място .
User's Signature

Всеки има кучето,което заслужава...
https://www.facebook..._homepage_panel
https://www.facebook...34862426717095/

#6 Потребителят е офлайн   biggdogg Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 13-August 14

Публикувано: 09 April 2015 - 10:28 AM

здрасти имах същия проблем, но въжето и карабинера ми решиха проблема с 10 месечния ми доберман

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#7 Потребителят е офлайн   german97 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 05-January 15

Публикувано: 09 April 2015 - 04:59 PM

Използвам темата да питам за повод. Не ми трябва някой вандалоустойчив :D ,куч не се беси на него. Да не говорим, че през повечето време го нося в ръка. От ролков минах на верижен, ама нещо ми дрънчи и най-вече взима доста място, като се посвие тоя сЕнЖир :D . Като бягам/карам колело с песа носенето на този повод не трябва да ме затруднява особено.
Мисля, че нашия повод е лентовия. Както казах нечовешката здравина не е критерии, по-скоро държа да не се разплита, изобщо да е добра изработка. Според мен 20мм на ширина ще ни е тамЪн :D ,ама като гледам из нета, колкото производители, толкова и цени. Можете ли да ми препоръчате конкретен повод от горепосочения вид, от който самите вие сте доволни, да е максимално олекотен :D ,да няма нищо излишно по него и качеството да е на ниво,разбира се.

#8 Потребителят е офлайн   Nicholay Atanassov Икона

  • Senior Lecturer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2057
  • Регистрация: 16-April 05
  • Gender:Male
  • Location:BULGARIA

Публикувано: 09 April 2015 - 05:10 PM

Показване на мнениетоgerman97, в 09 April 2015 - 04:59 PM, написа:

Използвам темата да питам за повод. Не ми трябва някой вандалоустойчив :D ,куч не се беси на него. Да не говорим, че през повечето време го нося в ръка. От ролков минах на верижен, ама нещо ми дрънчи и най-вече взима доста място, като се посвие тоя сЕнЖир :D . Като бягам/карам колело с песа носенето на този повод не трябва да ме затруднява особено.
Мисля, че нашия повод е лентовия. Както казах нечовешката здравина не е критерии, по-скоро държа да не се разплита, изобщо да е добра изработка. Според мен 20мм на ширина ще ни е тамЪн :D ,ама като гледам из нета, колкото производители, толкова и цени. Можете ли да ми препоръчате конкретен повод от горепосочения вид, от който самите вие сте доволни, да е максимално олекотен :D ,да няма нищо излишно по него и качеството да е на ниво,разбира се.


Поводи, тип лента (мисля, че са от капрон или нещо подобно) има в почти всеки магазин за аксесоари за дом. любимци. Такива съм виждал и в някои вериги хранитлени магазини (напр. Кауфланд, Сливен). Китайско производство са, не са скъпи (естествено "скъп" е относително понятие), на вид са надеждни.

В момента аз ползвам метални поводи - верига. Не защото са по-здрави, а защото понякога се налага да ги използвам и с друго предназначение.
User's Signature

"Давай наставления само на този, който търси знания,
осъзнавайки своето невежество."


Качена снимка


Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни